שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  המפרק הזמני של מתאים לי מבקש לסגור שישה סניפים
  סגירת הסניפים נועדה לייעל את הרשת שנקלעה לקשיים. באת כוח העובדים: "עושים הכל כדי לאתר קונה ראוי לרשת שיאפשר לעובדים לשמור על מקום עבודתם"

  המפרק הזמני של רשת האופנה "מתאים לי", עו"ד גיל הירשמן, מבקש לסגור שישה סניפים מתוך 25 כדי לייעל את הרשת. כך נודע ל"ממון".

   

  ביהמ"ש מינה מפרק זמני לרשת האופנה מתאים לי

  הצרות נמשכות: תביעת פינוי לרשת "מתאים לי" מקניון סביונים

  המשבר באופנה מתרחב: עזריאלי מאיימת בפינוי "מתאים לי" עקב פיגור בשכ"ד

   

  עו"ד חיות גרינברג, באת כוח עובדים ברשת, ציינה כי במסגרת הפעולות המחייבות של הליך הפירוק הזמני נסגרות מספר חנויות ברשת. "אנו עושים את כל המאמצים לאתר קונה ראוי לרשת, שיאפשר לעובדים לשמור על מקום עבודתם. העובדים עושים ככל הניתן להגביר את המכירות ולייצר תוצאות כספיות טובות, כדי שביחד נוכל להבטיח שיקבלו שכר מלא עבור מרץ. זו תקופה מאוד מורכבת עבור עובדי הרשת ובכלל עבור הענף, אבל אני אופטימית ומאמינה שנצא מזה", אמרה גרינברג.

   

  >>לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

  סניף מתאים לי בעזריאלי (צילום: שאול גולן)
  סניף מתאים לי בעזריאלי(צילום: שאול גולן)
   

  לפני כשבוע וחצי פנו עובדי מתאים לי לבית המשפט בבקשה למנות מפרק זמני לאחר שטענו כי חלקם לא קיבלו שכר עבור פברואר. הבקשה הוגשה על ידי 30 מתוך כ-120 עובדי הרשת.

   

  מתאים לי (ml) היא מחברות האופנה המובילות בישראל למידות גדולות. לפני כשש שנים מינה בית המשפט מפרק זמני לרשת שהייתה אז בבעלות איש העסקים

  אבי מלכה וב-2013 היא נמכרה לגלובל ריטייל.

   

  "קניונים מאיימים על החברה בניתוק מחשמל"

  עו"ד גיל הירשמן הגיש לאחרונה דוח ראשוני במסגרתו ביקש למכור את הרשת במכר מהיר תוך כ-14 יום. "בהינתן שהפעלה על בסיס המצב הקיים צפויה להיות הפעלה גירעונית, המפרק הזמני בדעה שעל מנת למקסם את התמורה לטובת כלל נושי החברה יש לבצע מהלך של מכר מהיר של החברה ו/או של פעילותה ונכסיה ולסיימו בתוך 14 ימים ממועד הפרסום", ציין.

   

  באמצעות עו"ד שחר שם-טוב הוא ביקש מבית המשפט לאשר לו לפרסם בדחיפות הזמנה להציע הצעות לרכישת החברה. בדוח הראשון ציין כי הגיע עם צוותו למשרדי מתאים לי, שם כינסו ישיבה בהשתתפות הנהלת החברה. המפרק מציין כי מעיון בספרי החברה עולה שנכון למועד זה כמות המלאי המצויה ברשת היא ברמה נמוכה ביותר, באופן שלא יאפשר מימון, הפעלה ורכישת מלאים חדשים.

   

  בבקשת הפירוק נטען כי מנכ"ל החברה "אישר כי בשל עיקולים שהוטלו בחשבונות החברה אין באפשרותה לשלם את שכר עובדיה לפברואר 2019".

   

  כמו כן אישר המנכ"ל כי "קניונים שונים מאיימים על החברה בניתוק החנויות מהחשמל ככל שלא יוסדר החוב בעניינם, כאשר קניון אחד לפחות (ערים בכפר סבא) כבר פעל באופן חד צדדי וסגר את חנות החברה ואינו מאפשר להוציא את הסחורה המצויה בה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים