שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פריצה השביתה את המחשבים של "הישרדות" ו-"המירוץ למיליון": דורשים תשלום
  רשת הגישה תלונה במשטרה, לאחר שהמחשבים בחדרי העריכה של הערוץ ננעלו, בשל מה שנדמה כפעילות של האקרים. העורכים נאלצו להפסיק את עבודתם, ובהמשך עלה חשש ששחרור המחשבים יביא לדליפת התכנים. מרשת נמסר: "החומרים לא דלפו ולא יצאו החוצה. נא לא לדאוג"

  אירוע חריג במשרדי ערוץ רשת: גורמים אנונימיים השתלטו היום (ב') על המחשבים בחדרי העריכה של "המירוץ למיליון" ו-"הישרדות", ודורשים תשלום עבור שחרורם.

   

  הישרדות VIP ()
  הפרקים ידלפו? הישרדות VIP

  בשעות הבוקר היום הושבתו כל המחשבים בחדרי העריכה של רשת. משום שהמחשבים ננעלו אוטומטית, העובדים נאלצו להפסיק את עבודתם. לפי גורמים המעורים בפרטים, "היה בלאגן גדול וחשש שנלקחו חומרים". במקרה של דליפת חומרי הגלם של תוכניות הריאליטי, ההשלכות עלולות להיות כבדות: מדובר בתוכניות יקרות מאוד להפקה, ולוח השידורים של הערוץ מבוסס עליהן. במצב כזה, ספויילרים עלולים להביא להפסדים כלכליים בלתי מבוטלים.

   

  גורמים ברשת טוענים כי "לא נגנב דבר", ושוללים את האפשרות שדלפו חומרים מתוכניות הריאליטי. למרות זאת, קיים חשש ששחרור המחשבים בעזרת תוכנות האבטחה יגרום לכך שהתכנים אכן יידלפו. בעקבות הפריצה, אנשי הערוץ הגישו תלונה במשטרה.

   

  מהערוץ נמסר: "בעקבות וירוס הוחלט ע"י חטיבת הטכנולוגיה של רשת להקפיא את הגישה לחדרי העריכה עד לניקוי וטיפול מלא במקור הבעיה. החומרים המצויים בחדרי העריכה לא דלפו ולא יצאו החוצה. נא לא לדאוג, הישרדות תשודר כמתוכנן ביום רביעי".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים