שתף קטע נבחר

אומת החדשנות: הוכרזו זוכי מוצר השנה לשנת 2019

בכירי המשק הישראלי התייצבו באירוע שמתקיים זו השנה ה-14 בישראל, ועשו כבוד למוצרים שנבחרו על ידי הקהל הישראלי - על פי פרמטרים של חדשנות, אטרקטיביות ושביעות רצון משימוש בפועל. ומי נכנס לרשימת הזוכים?

 

 

בירה עם 0% אלכוהול, מכונת כביסה בשילוב מייבש, מצלמת רכב שמעבירה דיווח ישיר בעת תאונה וספגטי מירקות - הם רק חלק מרשימת זוכי פרס מוצר השנה 2019. זו השנה ה-14 שישראל לוקחת חלק בתחרות המתקיימת ב-36 מדינות ברחבי העולם.

 

בוחרים חדשנות: הוכרזו זוכי מוצר השנה לשנת 2018

בועות: דנה אינטרנשיונל תוביל את קמפיין אל על לקראת האירוויזיון

בועות: הטיסה הפורימית של מנכ"ל סודהסטרים העולמית

 

מאות מבכירי המשק הישראלי, נציגי רשתות השיווק והקמעונאות בארץ, כמו גם עשרות מובילי רשת, התייצבו בתחילת השבוע (א') באירוע ההכרזה השנתי, שנערך במוזיאון תל אביב לאמנות.

 

>>לרשימה המלאה של הזוכים במוצר השנה

אורי וטרמן מנכ
אורי וטרמן מנכ"ל רשת Be של שופרסל וקרן זופניק מנכ"לית מטרנה(צילום: קרן נתנזון ויץ)
 
רמי לוי בטקס מוצר השנה (צילום: קרן נתנזון ויץ)
רמי לוי בטקס מוצר השנה(צילום: קרן נתנזון ויץ)

במספר מתחמים שונים, הוקמו עמדות בהן הוצגו כל המוצרים והשירותים הזוכים לשנה זו, כפי שנבחרו על ידי הקהל הישראלי במסגרת מחקר צרכנים מקיף, שנערך בקרב יותר מ-3,500 צרכנים. השנה ישראל מוגדרת כמדינה החדשנית ביותר בהשוואה לשאר המדינות, בהן הוענקו השנה פרסי החדשנות - לאור העובדה שהוענקו בה מספר הפרסים הגבוה ביותר. זאת בשל העובדה שגם חברות מקומיות משיקות מוצרים ושירותים חדשניים וגם חברות בינלאומיות הרבו להשיק כאן את מוצריהן החדשים. 

 

תופעה בולטת נוספת הייתה שליטה של התוצרת הישראלית המקומית, כשמוצרים ושירותים בפיתוח כחול לבן היוו 60% מכלל הזוכים. "בטבלה העולמית של Product of the Year לשנת 2019 נמצאים במקום הראשון המשווקים מישראל עם 63 פרסי חדשנות שהוענקו למוצרים ולשירותים שלהם", מסביר ערן יסעור, המייצג את פרסי החדשנות הבינלאומיים של מוצר השנה בישראל, "במקום השני - עם 56 פרסים שהוענקו להם - נמצאים המשווקים הצרפתיים, והמשווקים מבריטניה ואוסטרליה חולקים את המקום השלישי עם 51 פרסי חדשנות שהוענקו להם".

כלכלה ערן יסעור טקס מוצר השנה 2019 (צילום: רוני הרמן)
ערן יסעור, מייצג את פרסי החדשנות הבינלאומיים של מוצר השנה בישראל(צילום: רוני הרמן)
 

מטרת הפרסים - לעודד חדשנות באמצעות קבלת ציוני איכות גבוהים על ידי הצרכנים האחראים על הדירוג. שלושת הפרמטרים לפיהם מוכתר מוצר השנה בקטגוריה בה הוא מתמודד הם חדשנות (25%), אטרקטיביות (25%) ושביעות רצון משימוש בפועל (50%). הקטגוריות השונות שנבחנו הן מזון ומשקאות, מוצרי חלב וגלידות, ביוטי, מוצרים לבית, מוצרי חשמל וגאדגטים, שירותים ואפליקציות, תינוקות ובריאות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רוני הרמן
טקס מוצר השנה 2019
צילום: רוני הרמן
מומלצים