שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  החשד: חפרפרת במטה כחול לבן

  פרסום ההקלטות של יו"ר כחול לבן הסבו לו נזק תדמיתי ואישי וגרמו למבוכה גדולה. במפלגה פתחו בבדיקה פנימית בניסיון לאתר את ה"חפרפרת" במטה הבחירות. בכיר במפלגה: "זה מטריד, חייבים לסגור את הפרצה הזו"

  פרסום ראשון: הנהלת מפלגת כחול לבן החלה בביצוע בדיקה פנימית מקיפה על מנת לחשוף את ה"חפרפרת" בתוך מטה הבחירות של המפלגה, זאת לאחר פרסומן של ההקלטות המביכות שבהן נשמע יו"ר המפלגה בני גנץ.

   

  כל מה שצריך לדעת על בחירות 2019 במקום אחד - מתחם הבחירות של ynet

   

  מסיבת עיתונאים מפלגה כחול לבן (צילום: מוטי קמחי)
  אשכנזי, לפיד, גנץ ויעלון - ראשי כחול לבן. נפתחה בדיקה פנימית(צילום: מוטי קמחי)

  בשבועיים האחרונים נחשפו שתי הקלטות של גנץ משוחח עם צוות מצומצם ביותר של מטה הבחירות במפלגתו. בהקלטה הראשונה מודה גנץ בשיחה סגורה כי הוא אינו נועל לחלוטין את הדלת בפני האפשרות לשבת בממשלה אחת עם בנימין נתניהו. גנץ אף סיפר, כי יהיה מוכן ללכת רחוק כדי לצרף את החרדים לממשלה בראשותו: "אני שולח לכם דף ריק, חתום למטה בני גנץ, שני שליש דף שלכם תמלאו למטה מה שאתם רוצים, תשאירו לי שליש, אני אמלא מה שאני רוצה".

   

   

   

  בהקלטה השנייה, שוחח גנץ בפורום מצומצם מאוד וסיפר כי נתניהו ערב הבחירות יהיה מוכן לפגוע בו פיזית. "אם הייתה לנתניהו דרך שיהרגו אותי - הוא היה עושה את זה", הצהיר גנץ.

   

  גורמים בכירים בכחול לבן הודו כי פרסומה של הקלטת השנייה גרם לנזק תדמיתי ואישי ליו"ר המפלגה ולקמפיין. בכיר מאוד במפלגה אף האיץ בפורום סגור כי "חייבים לבדוק איך שיחות כאלו מודלפות ממטה הבחירות של המפלגה. מדובר באירוע חמור מאוד". גורמים במפלגה טענו כי הבדיקה החלה בפרופיל נמוך, מאחר שהם חיכו לחזרתו של גנץ מוושינגטון כדי לבצע בדיקה מקיפה יותר בעזרתו.

   

  "אנחנו רוצים לדעת מי זה הבחור שעמד מאחורי הפצת החומרים", אמר בכיר במפלגה והוסיף: "מדובר באירוע מטריד מאוד ואנחנו חייבים לסגור את הפרצה הזאת". יחד עם זאת, גורמים במפלגה הבהירו כי מדובר בבדיקה פנימית בלבד ולא בבדיקה של חברת חקירות או גורמים חיצוניים. עוד אמרו כי הבדיקה אינה כוללת פוליגרף לעובדים, ליועצים ולמקורבים הנחשבים שותפי סוד או המשתתפים בשיחות סגורות ומצומצמות עם גנץ.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  ראשי כחול לבן
  צילום: מוטי קמחי
  מומלצים