שתף קטע נבחר

בתו של הרב עובדיה תומכת בכחלון: "השר הכי חברתי אי פעם"

הרבנית עדינה בר שלום, יו"ר מפלגת "אחי ישראלי" ובתו של מי שהיה מנהיגה הרוחני של ש"ס, הודיעה כי תתמוך בבחירות בשר האוצר ויו"ר כולנו: "מחויבת להצלחת מפלגתו"

יו"ר מפלגת "אחי ישראלי" ובתו של הרב עובדיה יוסף ז"ל, הרבנית עדינה בר שלום, הודיעה הבוקר (ה') על תמיכתה במפלגת כולנו ושר האוצר משה כחלון בבחירות לכנסת ה-21. בר שלום אמרה כי היא "מאמינה במפלגה ובדרך החברתית שלה. כחלון הוא השר הכי חברתי שהיה אי פעם במדינה, ואני רואה עצמי מחויבת להצלחת המפלגה בבחירות".

"רואה עצמי מחויבת להצלחת מפלגת כולנו בבחירות" (צילום: אלכס קולומויסקי) (צילום: אלכס קולומויסקי)
"רואה עצמי מחויבת להצלחת מפלגת כולנו בבחירות"(צילום: אלכס קולומויסקי)
 

בר שלום ידועה בעשייתה בתחום החברתי. בין היתר, פעלה בר שלום לקידום האוכלוסייה החרדית באקדמיה והיא האישה החרדית הראשונה שעמדה בראש מפלגה שרצה לכנסת. בחודש שעבר, הודיעה בר שלום כי לא תתמודד בבחירות: "לאור המציאות הפוליטית המתהווה בימים האחרונים ומתוך אחריות לקהל הבוחרים".

 

בהודעה מטעם המפלגה נכתב כי "'כולנו', שחרטה על דגלה את ערך השוויון ואת הצורך להעניק השכלה גבוהה לציבור החרדי שרוצה להצטרף למעגל העבודה, תואמת את ערכיה וחזונה של בר שלום".

משה כחלון בראיון באולפן YNET (צילום: אבי מועלם )
השר כחלון(צילום: אבי מועלם )

בהקמת הממשלה הבאה, תדרוש מפלגת כולנו את העברתה של החלטה להשקעה בחינוך אקדמאי לקהל החרדי, ובמסגרת זו הקמה והכרה במכללה לחרדים בירושלים. היעד הוא לפתוח מכללה ראשונה בתוך שנה מיום החלטת הממשלה בהיקף של כ-1,000 סטודנטים, ותוך 5 שנים להגיע ל-5,000 סטודנטים לפחות.

 

בר שלום תוביל את הנושא, והתנהלות המכללה, בחירת המנכ"ל וכדומה, ייעשו באופן סדור בתיאום מלא עם המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג), ובהתאם להוראות הדין.

 

בר שלום הוסיפה כי "השר כחלון רואה כקודם כל את הפרט, ללא הבחנה בין דתיים, חילוניים וחרדיים או בין מרכז ולפריפריה. התרשמתי כי כחלון ומפלגתו מחויבים להגשמת החזון לטובת הכלכלה והחברה. אני מאחלת למפלגה בהצלחה, וקוראת לכל תומכיי וחבריי לתמוך בה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
הרבנית עדינה בר שלום
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים