שתף קטע נבחר

בועות: כרזה עם גברים בבגד ים? לא בתל אביב

כרזה לקידום סרט שהיתה אמורה להתפרסם על גבי אוטובוסים באזור ת"א נפסלה בגלל שהופיעו בה גברים הלבושים רק בבגד ים. וגם: רוני קוברינסקי ועופר ושלח רצים וזוכרים, עובדי מלאנוקס ממשיכים לחגוג

וולדמן ממשיך לחגוג

בהפקה שמוערכת בכמה מיליוני שקלים, התקיים בנמל חיפה אירוע החברה השנתי של עובדי מלאנוקס טכנולוגיות בסימן 20 שנה להקמת החברה, וכמובן מכירתה לחברת Nvidia בתמורה ל-6.9 מיליארד דולר. באירוע נכחו כ-3,000 אורחים שכללו את עובדי החברה ובני זוגם, ועשרות עובדים מהרשות הפלסטינית.

 

בועות: הטיסה הפורימית של מנכ"ל סודהסטרים העולמית

משה כחלון ואלי כהן נפגשים לכדורגל

כשיוני רכטר מתגייס לעזור כולם מרוויחים

 

מה היה שם? זה התחיל בעיצוב: סגנון אורבני ניו יורקי, קיר גרפיטי, מגוון מזנוני אוכל וברים, מופעי ג'אז ורקדנים. זה המשיך בהופעות: סטנד-אפ של אדיר מילר, עומר אדם, אביב גפן וכיתריה. והשיא הגיע בברכה של איל וולדמן, נשיא ומנכ"ל מלאנוקס, שהודיע: "פעם מלאנוקס - תמיד מלאנוקס. נמשיך לגדול ולהגדיל את משפחת מלאנוקס גם בדרך החדשה". הסכימו איתו: מיכאל קגן, ממייסדי החברה וסמנכ"ל הטכנולוגיה, ובת הזוג שתמיד איתו - ז'אן בן אהרון.

 

רכילות עסקית איל וולדמן ומיכאל קגן (צילום: יוסי מסה ורון פרידמן)
איל וולדמן ומיכאל קגן(צילום: יוסי מסה ורון פרידמן)
 

רכילות עסקית מסיבת מלאנוקס (צילום: יוסי מסה ורון פרידמן)
מסיבת מלאנוקס(צילום: יוסי מסה ורון פרידמן)
רכילות עסקית איל וולדמן, עומר אדם וז'אן בן אהרון (צילום: אריק שכטר)
איל וולדמן, עומר אדם וז'אן בן אהרון(צילום: אריק שכטר)
 

גברים חשופים מדי

חברת כנען מדיה, חברת פרסום על גבי האוטובוסים, פסלה פרסום של תמונת הקמפיין לסרט "לשחות או לא להיות", שיעלה לאקרנים ברחבי הארץ ביום חמישי הקרוב. הסרט הצרפתי, שנמכר להפצה למדינות רבות, מספר את סיפורה של חבורת גברים בגילאי 40 פלוס, שמקימים קבוצה לשחייה אמנותית. בתמונה רואים את כוכבי הסרט בבגדי ים כשהם מתכוננים לאליפות העולם בשחייה הצורנית לגברים.

 

חברת רד קייפ, מפיצת הסרט בישראל, ביקשה כחלק מהקמפיין הפרסומי לפרסם מודעות לסרט על גבי אוטובוסים באזור תל אביב. יש לציין, שהתמונה מופיעה על הלוחות האלקטרוניים שעל הקירות של סינמטק תל אביב בגודל ענק, כחלק מקידום הסרט, ועד לרגע זה לא התקבלו תלונות בעקבות כך, או בעקבות מודעות שהתפרסמו באתרים ובעיתונים. לטענת המפיצים, חברת כנען טענה כי התמונות מיניות, וכשם שאינם מעלים קמפיין עם נשים חשופות - לא יעלו גברים חשופים. בן כליפי, הבעלים של משרד הפרסום רד קייפ: "המפיקים בחו"ל וגם אני פשוט בהלם. מחר בבוקר ירצו להעלות פרסום של נבחרת האולימפית. גם את זה יפסלו?". מחברת כנען טרם נמסרה תגובה.

תמונת קמפיין לסרט לשחות או לא להיות (צילום: באדיבות רד קייפ)
תמונת קמפיין לסרט לשחות או לא להיות(צילום: באדיבות רד קייפ)

 

קוברינסקי ושלח בריצה משותפת

רוני קוברינסקי, היזם וסמנכ"ל האסטרטגיה של חברת דרייבנאס, מפתחת פתרון ענן לרשתות תקשורת, שלפני כחודש השלימה גיוס ענק של 110 מיליון דולר, ושבביתו הושלם האיחוד של מפלגת כחול לבן, לקח חלק עם עוד כ-2,000 רצים במירוץ סביון ה-11 שנערך ביום שישי שעבר לזכרו של סמ"ר עומר (ניניו) חי שנפל במבצע צוק איתן.

 

לצידו של קוברינסקי רץ עופר שלח מכחול לבן, ובין הרצים הנוספים נראו יוסי מולדבסקי, שותף מייסד של קרן הון סיכון Plus Ventures; עידו קוק, לשעבר מנכ"ל IBI בית השקעות, וסמואל נ. טואיטה, שגריר קניה בישראל. את החסות המרכזית למירוץ בסך 150,000 שקל העניקה חברת הספורט והריצה סאקוני (Saucony), שבבעלות יובל וחמדה בראון, והוא התקיים בשיתוף עמותת תקוות, שמסייעת בשיקום פצועי צה"ל ונפגעי טרור באמצעות הספורט.

רכילות עסקית מירוץ לזכרו של עומר ניניו חי (צילום: עדי יקר)
מירוץ לזכרו של עומר ניניו חי(צילום: עדי יקר)
 

רכילות עסקית תומר בראון, סמואל נ. טואיטה, יובל בראון (צילום: עדי יקר)
תומר בראון, סמואל נ. טואיטה, יובל בראון(צילום: עדי יקר)
 

שני מגלה פוטנציאל

סגן נשיא איגוד לשכות המסחר אמיר שני, ביקר בקהיר במטרה לקדם את הסחר בין המדינות ובמיוחד את היבוא ממצרים. שני פגש אנשי עסקים ופקידי ממשלה, והסביר להם על אפשרויות הייצוא לישראל, מתוך ידיעה שמדובר בהזדמנות כלכלית לעסקים הישראלים ותרומה לשלום. בסיום גם היה פלז'ר: אירוע בשגרירות האמריקנית בקהיר בנוכחות שגריר ישראל במצרים, דוד גוברין, ושגריר ארה"ב במצרים, תומס גולדברגר. 

רכילות עסקית דוד גוברין, אמיר שני, תומס גולדברגר (צילום: שגרירות ארה
דוד גוברין, אמיר שני, תומס גולדברגר(צילום: שגרירות ארה"ב בקהיר)
 

שאמה-הכהן חמוש ביהלומים

ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה-הכהן, הגיע ביום חמישי שעבר לביקור בבורסת היהלומים, כדי ללמוד על תוכניות המפעל החדש לליטוש יהלומים, שיוקם במקום. את הסיור ערכו לו נשיא בורסת היהלומים, יורם דבש, והמנכ"ל, ערן זיני. על הסיור הווירטואלי הופקד האדריכל אבנר ישר, שהופקד על פרויקט החידוש. דבש הציג לראש העירייה את התוכניות לבניית שני מפעלים לליטוש אבנים גדולות, שבהקמתם יושקעו כשמונה מיליון שקל.

רכילות עסקית אבנר ישר, ערן זיני, יורם דבש, כרמל שאמה הכהן (צילום: צפריר רוזנפלד)
אבנר ישר, ערן זיני, יורם דבש, כרמל שאמה הכהן(צילום: צפריר רוזנפלד)
 

המנכ"ל שבכה

חברת ביטוח האשראי הבינלאומי קופאס ערכה בשבוע שעבר אירוע לקוחות שנתי בסטוקו בת"א בהשתתפות מאות סמנכ"לי כספים מחברות שבמשק. אף אחד לא הכין אותם לבכי של כרמינה מנדולה, המנכ"ל האיטלקי של קופאס ישראל, שסקר את פעילות החברה. מנדולה הגיע לישראל עם משפחתו בתחילת מבצע צוק איתן, וסיפר כי האזעקה קידמה אותם. "את החוויה של העבודה בישראל אקח איתי לכל החיים ולכל מקום בעתיד", מחה דמעות והתנצל: "בד"כ אני לא טיפוס רגיש ולא תכננתי להזיל דמעות".

רכילות עסקית כרמינה מנדולה ואייל טרגרמן (סמנכ
כרמינה מנדולה ואייל טרגרמן (סמנכ"ל כספים טמפו)(צילום: יח"צ)
 

אורקם משנה את העולם

נשיא מונטנגרו, מילו ג'וקאנוביץ', ביקר ביום חמישי במשרדי חברת אורקם הישראלית בירושלים. זיו אבירם, נשיא ומנכ"ל אורקם, שייסד את החברה עם שותפו פרופ׳ אמנון שעשוע, הציג את הטכנולוגיה של הדור החדש .OrCam MyEye 2.0, שמסייעת ללקויי ראייה. אבירם: "כל פעם נוכחים בעוצמתה של ישראל ויכולתה לשנות את העולם".

רכילות עסקית  מילו ג'וקאנוביץ' וזיו אבירם (צילום: יח
מילו ג'וקאנוביץ' וזיו אבירם(צילום: יח"צ אורקם)
 

מתחברות לטבע

מעצבת האופנה אילנה אפרתי ובתה ההיסטוריונית, ד"ר אור רוזנבוים, הוציאו לאור ספר שמתעד שנה משותפת בגן הירק שלהן, שנמצא באומבריה שבאיטליה. לא פלא שלאירוע, שהתקיים בשישי האחרון בתל אביב, הגיע גם שגריר איטליה בישראל, ז'אן לואיג'י בנדיטי.

 

הספר מתאר את חלומן המשותף, שהגשימו לפני 15 שנה: לחיות בטבע, בבית ימי-ביניימי. "אנו גרות לסירוגין בתל אביב, בלונדון ובכפר שבין גבעות אומבריה", הסבירו. אפשר לקנא.

רכילות עסקית אילנה אפרתי, ז'אן לואיג'י בנדיטי, אור רוזנבוים (צילום: אבי ולדמן)
אילנה אפרתי, ז'אן לואיג'י בנדיטי, אור רוזנבוים(צילום: אבי ולדמן)

 

חשמל באוויר

בחמישי האחרון: עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל וג'רום פקרס , סגן נשיא חברת ג'נרל אלקטריק העולמית, נפגשו במשרדי חברת החשמל בחיפה וחתמו על הסכם הטמעת מערכת ניהול מתקדמת, שאמורה לתת מענה לצרכי הפיתוח של משק האנרגיה. בלוך הצהיר שמערכת ה-ADMS, להלן מערכת הניהול, תפתח את משק החשמל לטובת הלקוחות. יש תקווה.

ג'רום פיארס ועופר בלוך (צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)
ג'רום פקרס ועופר בלוך(צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)

 

מינוי: מנכ"ל טרדיס גת

אלון גת חזר לחברה המשפחתית, טרדיס גת, הפעם כמנכ"ל. טרדיס גת, בבעלות מיכאל ודורון גת, מפיצה טכנולוגיה רפואית ופתרונות מדעיים.

רכילות עסקית  אלון גת (צילום: שרון לוין)
אלון גת(צילום: שרון לוין)
 

בקצרה

תערוכת החקלאות Agro Mashov2019 הכריזה על נשיא חדש: איציק מלכה, חקלאי מ-1971, שמגדל פרחים וירקות על שטח של 400 דונם חממות ומעסיק כ-100 עובדים. מלכה סיפר בגאווה ששלושת בניו ממשיכים בדרכו.

 


 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות רד קייפ
התמונה שנפסלה
צילום: באדיבות רד קייפ
מומלצים