שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צמצומים ביואל גבע: יפוטרו מנהלים ויבוטלו קורסים
  מכון הפסיכומטרי והבגרויות יואל גבע יפטר מנהלים ויועצים ויבטל את קורסי האנגלית המדוברת, את פגישות הייעוץ וההכוונה לתלמידים וכן את הפסיכומטרי בשפה הערבית. לרשת כ-20 סניפים ולפי גבע אף אחד מהם לא צפוי להיסגר, "אלה שיקולים כלכליים אבל אין שום כוונה לסגור ולא יהיה מצב של תלמיד שלא יקבל שירות"

  חברת הלימודים יואל גבע מצטמצמת: יפוטרו עד שמונה מנהלים ויועצים, יופסקו שיעורי האנגלית המדוברת ופגישות הייעוץ וההכוונה ללימודים. כמו כן, יופסק הקשר העסקי בין החברה לשיעורי הפסיכומטרי בערבית.

   

  יש לכם תלונה? כתבו לנו >>

   

  >>לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

   

  היי קיו מסרבת להחזיר כסף לתלמידים: "בואו לקורס"

  קנס של מיליון שקל לסלקום: לא יידעה על סינון אתרים פוגעניים לילדים

  SpaceIL, שלב המרצ'נדייז: תמכור כובעים וחולצות של החללית לירח

   

  לגבע 20 סניפים והוא מציע שיעורי הכנה לבגרויות, פסיכומטרי ומבחן GMAT. קורסי האנגלית המדוברת שיבוטלו הם לא בליבת העסקים שלו שכן מיועדים ללקוחות מבוגרים יותר מקהל היעד של החברה. הקורסים האלה מתנהלים בכיתה, באינטרנט ובשיחות אימון טלפוניות.

    (צילום מסך)
  "כל הסניפים שלנו נשארים"(צילום מסך)

  גם שיעורי הפסיכומטרי בערבית - אינם בליבת העסק. בעבר גבע העסיק במגזר הערבי 8-7 מורים בהעסקה ישירה, אך כיום נותרו זוג מורים שמפעילים שיעורים בערבית בזכיינות תחת השם יואל גבע. "הם יוכלו להמשיך להשתמש בספרים, אבל אני לא רוצה יותר לתפעל את זה, זה לא כלכלי לי", אמר ל-ynet.

   

  יפוטרו מנהלים?

  "אם היו מנהל או שניים שקיבלו שכר מופרז - אז כן. יש שני מנהלים של קורסי אנגלית מדוברת שיעזבו וכן 6-5 יועצים. שתביני,

  זה שירות שניתן רק מינואר בשנה שעברה, הייעוץ. לא עסק שאנחנו נשענים עליו. זה ניתן בחינם לתלמידים והפסדנו על זה 2.3 מיליון שקל בשנה האחרונה".

   

  "מתמצאים במסלולי קבלה שאינם מתפרסמים בידיעונים"

  אתם מצטמצמים, או סוגרים? יש סכנה לתלמידים?

  "אין מצב שמישהו לא יקבל את השירות ששילם עליו וייפגע. לא יהיה מצב של תלמיד שלא יקבל שירות. כל הסניפים שלנו נשארים, בפסיכומטרי יש לנו 47 מורים, כל המנהלים ממשיכים לעבוד. אין שום סכנה כלכלית לבית הספר, זכותי לעשות שיקולים כלכליים".

   

  הייעוץ שניתן ביואל גבע נחשב לשירות שנתן יתרון לחברה על פני חברות הפסיכומטרי והבגרויות האחרות: קידום והיי קיו, שסבלה מקשיים והחליפה בעלות. הייעוץ ניתן בחינם, באופן אישי, "אחד על אחד עם יועץ מוסמך, בחינם וללא התחייבות", כך נכתב באתר החברה. "היועצים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים, שעברו הכשרה מקיפה. הכשרה זו מאפשרת להם לספק לכם את המידע המהימן והמעודכן ביותר, אודות בחינות הבגרות, נהלי משרד החינוך, כללי הזכאות לבגרות במסלולים השונים, נהלים וכללים של המרכז הארצי לבחינות והערכה, תנאי קבלה לאוניברסיטאות ולמכללות ועוד.

    (צילום מסך)
  הייעוץ היה מקצועי - אבל בחינם ולכן הפסדי(צילום מסך)
   

  "בנוסף, היועצים שלנו מתמצאים גם במסלולי קבלה ייחודיים שאינם מתפרסמים בידיעונים הרשמיים, כגון מסלול "קבלה ישירה" ועוד. כמו כן, הם מתמצאים בתנאים מיוחדים הניתנים לבעלי לקויות למידה ושאר הזכאים להקלות ולתנאים מיוחדים".

   

  החברה גם העמידה לרשות היועצים כלים כמו קובץ המכיל מידע על תנאי הקבלה לכל החוגים ומסלולי הלימוד באוניברסיטאות ובמכללות. "הקובץ מתעדכן בכל שנה מחדש וקובץ המכיל מידע על מצב ההרשמה בכל אחד מהחוגים באוניברסיטאות ובמכללות מהשנים הקודמות", כך נמסר באתר החברה.

   

  הם גם נעזרו ב"תוכנת חישוב ממוצע הבגרות, שבעזרתה ניתן לחשב את ממוצע הבגרות הנוכחי ואת ממוצע הבגרות אליו תוכלו להגיע לאחר ביצוע השלמות ושיפורים שונים במקצועות הבגרות. התוכנה מאפשרת את בדיקת כל אפשרויות השיפור, כך שהיועץ יוכל להציע לכם תוכנית אופטימלית שתצריך מינימום שיפורים ותביא למקסימום עלייה בממוצע הבגרות".

   


   

   

  השתתף בהכנת הידיעה אדיר ינקו
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים