שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מתלוננת נוספת על התעללות בפעוטון בחיפה: "הילדה צרחה"
  בריאיון לאולפן ynet חשפה א' שהמטפלות מהפעוטון בחיפה התעללו גם בילדתה: "היא חזרה הביתה עם שריטות ברגליים ובישבן, המנהלת אמרה שהבת שלי עשתה את זה". אתמול המשטרה הציגה לה סרטון שבו מתעללים בבתה: "שמה טיטול על הפנים"

  פרשת ההתעללות בפעוטון בחיפה: א', אם לתינוקת נוספת בפעוטון, סיפרה הבוקר בריאיון לאולפן ynet כי המטפלות התעללו גם בבתה: "היו פעמים שהיא חזרה עם שריטות ברגליים ובישבן. המנהלת של הגן תירצה את זה בתירוצים הזויים".

   

  גם ל', אם התינוקת שבעקבות ההתעללות בה נפתחה החקירה, טענה שהמנהלות ניסו לטייח את המקרים: "כל פעם היו גרסאות שונות". צפו בריאיון.

   

   

  "היו פעמים שהבת שלי חזרה עם שריטות ברגליים ובישבן", סיפרה א'. "באותו רגע חייגתי למנהלת הגן ושלחתי לה את התמונות. היא תירצה את זה בתירוצים הזויים כמו 'אולי הבת עשתה את זה', 'אולי מצעצוע'. אמרתי לה שלבת שלי אין ציפורניים ושהיא לא יכולה להגיע למקומות האלה. זה גם לא יכול להיות צעצוע כי זה היה בחורף והילדה שלי הייתה לבושה".

   

  "אתמול נקראתי למשטרה והחוקרת הראתה לי סרטון שבו המטפלת מכניסה באגרסיביות את הבת שלי לתוך הסלקל ומנענעת אותה. הילדה שלי צרחה והמטפלת שמה את הטיטול על הפנים שלה. באותו רגע אני איבדתי את העשתונות", היא הוסיפה.

  תיעוד המטפלת מתעללת בתינוקת בפעוטון בחיפה ()
  תיעוד ההתעללות. "שמה את הטיטול על הפנים שלה כשהיא צרחה"

   

   

  הבת של ל' נמצאת בפעוטון כחודש, וכבר מההתחלה עלו אצלה סימנים מחשידים. "אמרו לי שהיא כל הזמן לא רגועה ולא אוכלת טוב, ההפך הגמור ממה שקורה בבית", סיפרה. "ביום שישי שעבר הגעתי לאסוף את הבת שלי מהכן וראיתי שיש לה שטף דם כחול על כל השפה התחתונה. שאלתי את המטפלות המתעללות והן לא ידעו להגיד לי, העלו כל מיני ספקולציות ממה זה יכול להיגרם".

  סימני האלימות על שפתיה של התינוקת ()
  "שטף דם כחול בשפה התחתונה"

  הוריה של התינוקת שעברה התעללות בפעוטון בחיפה (צילום: גיל נחושתן)
  ל' ובעלה. "היה ניסיון לטיוח. כל פעם היו גרסאות שונות"(צילום: גיל נחושתן)

  "פניתי למנהלת הגן וגם שם היה סוג של ניסיון טיוח, כל פעם היו גרסאות שונות. פעם זה ממוצץ, פעם זה מילד שדחף אותה. כל פעם גרסאות שונות שהדליקו לי עוד ועוד נורות אדומות", תיארה ל'. "אני התעקשתי כל הזמן לראות את המצלמות במו עיני, התעקשתי על זה עד שבשבת הבעלים של הפעוטון ראה את הסרטון, התקשר אליי וסיפר לי על ההתעללות. מאותו רגע לא הפסקתי לבכות. היה לי מאוד קשה לשמוע שככה עשו לבת שלי".

   

  ל': "ההורים מאוד נסערים וחוששים שאולי זה קרה גם לילד שלהם. חושבים 'פתאום היו אצלנו כל מיני סימני אזהרה שהיו קודם'. כל מיני דברים שהתעלמו מהם כי חשבו שהם מדמיינים". א' הוסיפה: "פתאום כולם מספרים סיפורים דומים - 'הילדה שלי לא ישנה, חזרה עייפה, הייתה לי אינטואיציה אבל לא רציתי להאמין שעובר עליה משהו רע'".

   

  שתי המטפלות המתעללות נעצרו אתמול לאחר שתועדו מתעללות בתינוקות בפעוטון. הן פוטרו מעבודתן ובית המשפט שחרר אותן למעצר בית ואסר עליהן לעסוק בעבודות הקשורים לפעוטות במשך 45 ימים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים