שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שלומי בן ה-29 נהרג בתאונת אופנוע, איבריו הצילו חמישה

  שלומי, שנפצע באורח אנוש בתאונת דרכים בכביש 6 בשבוע שעבר, ונפטר מפצעיו ביום ראשון, היה בנו הבכור של הרב מיכי מרק ז"ל שנרצח לפני שנתיים וחצי בפיגוע ירי בכביש 60. אחותו אמרה: "כמשפחה שואבים כוחות מהמחשבה כי שלומי ודאי שמח כי הציל ועזר למי שנזקק לו"

  אבריו של שלומי הצילו את חייהם של חמישה אנשים: שלושה ימים לאחר ששלמה (שלומי) מרק בן ה-29 מעתניאל נהרג בתאונת אופנוע ליד קריית גת, קיבלו בני משפחתו הודעה כי לבו, כליותיו, ריאותיו והכבד ממשיכים לפעום ולפעול בגופם של חמישה אנשים.

   

  לחתימה על כרטיס אדי

   

  מרכז ההשתלות בישר לאלמנה יסכה כי בן 67 קיבל את הכבד, אישה בת 63 זכתה בשתי הריאות, שני חולים בני 36 יחיו בעזרת הלב ושתי כליותיו ואת אונת הכבד קיבל פעוט. לפי שעה השתלים נקלטו בהצלחה בהתאם למצופה בשלב הנוכחי של הטיפול.

   

  שלומי מרק (צילום: יובל חן)
  ליבו האוהב של שלומי ממשיך לפעום ולהציל חיים. נהרג בתאונת דרכים(צילום: יובל חן)

  "הכאב עצום - אבל הוא הציל חיים"

  שלומי, שנפצע באורח אנוש בתאונת דרכים בכביש 6 בשבוע שעבר, כשהוא בדרך לעבודתו במשרד ראש הממשלה, ונפטר מפצעיו ביום ראשון, היה בנו הבכור של הרב מיכי מרק ז"ל שנרצח לפני שנתיים וחצי בפיגוע ירי בכביש 60.

   

  ההרוג היה מעמודי התווך של משפחתו וסייע לאמו הפצועה ולאחיו שאיבדו את אביהם. הוא הותיר אחריו את יסכה, אשתו ששכלה גם כן את אביה בפיגוע, ושלושה ילדים – אחד מהם בן חודש ימים בלבד. 

   

  אורית מרק-אטינגר, אחותו של שלומי, אמרה: "הוא היה אדם שהקדיש את חייו לעשייה למען הכלל. במשך כל חייו רצונו היה לעשות טוב לאחר ולציבור. כאב האובדן גדול וקשה מנשוא, אך עם זאת אנו כמשפחה שואבים כוחות מהמחשבה כי שלומי ודאי שמח כי הציל ועזר למי שנזקק לו. ליבו האוהב של שלומי ממשיך לפעום ולהציל חיים".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלכס קולומויסקי
  שלומי מרק ז"ל
  צילום: אלכס קולומויסקי
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים