שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הסטודנטים בחרו: עשרה מרצים מעוררי השראה
  בין המרצים: ד"ר הני זובידה ממכללת עמק יזרעאל, פרופ' איתן גרין מאוניברסיטת תל אביב ופרופ' אליזבטה בוראטו ממכון ויצמן למדע

  עשרה מרצים במוסדות להשכלה גבוהה ברחבי הארץ יקבלו היום (א') את אות "מרצה מעורר השראה" מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית. המרצים נבחרו על-ידי 2,400 סטודנטים.

   

  עשרת המרצים הם: פרופ' סוזי נבות מהמכללה למנהל, ד"ר הני זובידה מהאקדמית עמק יזרעאל, ד"ר אלי לואיס מאוניברסיטת בן גוריון, פרופ' איתן גרין מאוניברסיטת תל אביב, פרופ' אליזבטה בוראטו ממכון ויצמן למדע, ד"ר איתן צ'ואלה מהקריה ללימודי הנדסה, פרופ' נימר עאסי מאוניברסיטת בר אילן, ד"ר אילנה קפטן ממכללת אורט בראודה, עו"ד תמר גוטגולד כהן ממכללת תל חי ופרופ' אפרת בן זאב ממכללת רופין.

   

  ארכיון (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  ארכיון(צילום: Shutterstock)

   

  האות מוענק זו השנה השלישית ברציפות מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית, ונועד להביע את הערכתם והוקרתם של סטודנטים וסטודנטיות את אנשי ונשות הסגל מכלל המוסדות להשכלה גבוהה, שהותירו את חותמם על מסלול חייהם. יתרה מכך, המיזם נועד בכדי להעלות על נס את הצורך האקוטי בהוראה איכותית באקדמיה, באמצעות הוקרת המרצים.

   

  יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית, שלומי יחיאב, אמר: "כמי ששואפים לשפר את איכות ההוראה כאג'נדה, ולהביא את המערכת האקדמית לאתגר את עצמה מבחינת שיטות הוראה, מבנה לימודים וכן הקניית משאבים לתחום זה, חשוב לנו אחת לשנה להביא את קולות הסטודנטים ולומר תודה למרצים שדרך קבע מקדישים עצמם לסטודנטים ולסטודנטיות בישראל, לא פחות מעבודתם כחוקרים מוערכים".

   

  האות יוענק במסגרת "כנס הצעירים" של מפעל הפיס והתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית, שייערך במוזיאון תל-אביב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים