שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  רגע לפני הבחירות: המפה האסטרולוגית של המועמדים המובילים
  דקה לפני שאנחנו הולכים לבחירות, האסטרולוגית צילה שיר אל מנתחת של אופיים של ראשי המפלגות שנחשבות למובילות, כדי שאפשר יהיה להתרשם מהנטייה הטבעית שלהם

  אנחנו דקה לפני בחירות, יש מי שטרם החליטו במי לבחור, יש מי שחושבים שהפעם יהיה מהפך, אחרים מאמינים שהכל יישאר כמו שהיה, אז בין אם אתם יודעים למי אתם בוחרים ובין אם לא - הנה עוד כמה משפטים על המועמדים שנחשבים למובילים. רק דבר אחד - אל תשכחו להצביע.

   

  ביבי נתניהו - יו"ר הליכוד, 21.10.1949, בן מזל מאזניים.

  בנימין נתניהו וולדימיר פוטין בקרמלין (צילום: EPA)
  רה"מ המכהן, בנימין נתניהו(צילום: EPA)
   

  מספר הגורל שלו הוא 9 (הוא קבוע ולא משתנה) - מאפיין אדם שיש ביכולתו לעשות שינויים ומהפכים בחיים. חזק, אמביציוזי וכריזמטי.

   

  מפתו האישית מעמידה אותו כבעל נתונים טבעיים להיות תמיד במרכז ולא משנה מהי הזירה בה הוא מופיע. גם אם נדמה כי הוא בנסיגה הרי שראשו כפוליטיקאי ותיק ומנוסה, מתכנן את הדרך חזרה לפסגה. בכל מקרה, שאיפות לבו יהיו תמיד להיות האדם החזק והשולט והוא לא ינוח עד אשר ימלא את משאלתו.

   

  את מפתו האישית כדאי לחלק לשני חלקים: האישי והמקצועי.

   

  ברמה האישית, יש לו צורך בחופש אישי רב ואם לא היה נאלץ להיות בתפקיד מחייב הדורש מסגרת ייצוגית הולמת, היה יכול לוותר כליל על מחויבות רגשית.

   

  ברמה המקצועית, חסר ביבי נתניהו את אלמנט המים שבטבע, הוא האלמנט הגורם לאדם לדבר ברגש ולחדור לנימים הרגשיים הקטנים ביותר של האדם שעומד מולו. מאחר וחסרה לו יכולת זו, הרי שאנשים מרגישים כי אינו מגיע אליהם בדיבוריו וזו גם התשובה לכך, מדוע אנשים רבים מפרשים את דרך דיבורו בדרכים שונות. ואולם, הוא מבחינתו, מתכוון לדבריו שלצערו אינם מתפרשים נכונה.

   

  אינטליגנט ברמה גבוהה במיוחד ויש לו יכולת דיבור ושכנוע מרשימים. הפוליטיקה היא המקום בו הוא מרגיש שזהו מקומו האמיתי ובה הוא שוחה כדג במים. יכולות הביצוע שלו גבוהות ביותר ויש לו יכולת מנהיגות העשויה לסחוף אחריו אנשים. יש לו יכולת להיות קליל ולשנות את התנהגותו על פי הנתונים בשטח. חבריו הקרובים אוהבים אותו והרחוקים פוחדים ממנו.

   

   

   

  בני גנץ - חוסן לישראל, 9.6.1959 בן מזל תאומים

  בני גנץ ראיון אולפן (צילום: אבי מועלם)
  בני גנץ (צילום: אבי מועלם)

  בנימין גנץ הוא איש של כבוד, איש שמכבד הסכמים וניתן לסמוך עליו שיעמוד במילים ובהבטחות שלו.

   

  גנץ נולד ביום לידה מספר 9 שמצביע על יכולת שינוי והשתנות עד כדי להתאים את עצמו לנסיבות הקיימות. מספר יום לידה זה מעיד על עשייה רבה ויכולת להפעיל כוחות פיזיים וגם נפשיים, על מנת לעמוד במטרות שלו עצמו ובמטרות שהבטיח לזולת. העובדה שנולד ביום זה מחזקת את העובדה שבשנה זו הוא מסיים מסלול חיים שהביא אותו להחלטות של סגירת מעגל חיים קודמים והוא בשל עכשיו להתחיל מחזוריות חדשה בחיים.

   

  מספר המזל שלו הוא 3 - מספר שמביא איתו תפיסה שונה מהרגיל לגבי התנהלות אירועים וביצועם, כך שתהיה לו תפיסה פילוסופית ומיוחדת ולא מתפשרת. קשה להגיד לו מה לעשות ומכל בעיה וקושי, תמיד יקרה משהו שיעמיד אותו מחדש על הרגליים. מספר 3 תמיד ייחשב למספר הממוזל ביותר בגלגל המזלות.

   

  בן מזל תאומים המאופיין ביכולת ורבלית גבוהה מאוד, כפל קשב ויכולת מצד אחד להקשיב לבן שיחו תוך כדי שהוא שומע אדם נוסף מדבר אליו – להסיק מסקנות מיידות ולדעת מה לענות. הוא משומן היטב מבחינת יכולותיו האישיות והאינטלקטואליות, יודע להעביר את דעותיו בדרך מעניינת וחכמה ולא נבהל מקשיים. תכונות אלה אפשרו לו במשך שרותו הצבאי להגיע לתפקידי פיקוד עד אשר הגיע לדרגה העליונה ביותר – היא דרגת הרמטכ"ל.

   

  יש בו רגישות טבעית להבין את מצוקות הזולת ויש בו משהו מעודן שלא ירשה לעצמו לרמוס גוויות בדרך להנהגה. אין בו את הדורסנות המקובלת על מנהיגים בעולם ובטעות יהיו כאלה שיפרשו אותו כעדין מדי או לא יכול להנהיג מדינה שהמצב בה כל כך מורכב. ואולם, דווקא העובדה שהיה גנרל בצבא תאפשר לו לנווט את המדינה ביד נכונה ואם צריך גם ביד רמה ולעמוד בלחצים, יעדים והתחייבויות.

   

  פעילות רבה של בני גנץ תהייה מאחורי הקלעים כדרך שהורגל בה מימי הצבא ואולם התוצאות שיביא איתו תהיינה טובות עבור העם שבדיוק בזמן הזה ובשלב הזה צמא למנהיג חדש, חם וכרזימטי, עם טוהר מידות שלא נדבק בו רבב.

   

  אבי גבאי - יו"ר העבודה, 22.2.1967, בן מזל דגים

  אבי גבאי (צילום: מוטי קמחי)
  אבי גבאי(צילום: מוטי קמחי)

  מספר המזל הנומרולוגי שלו הוא 2 ומספר השנה הנומרולוגית שלו היא 9.

   

  אבי גבאי סולל את הדרך שלו לצמרת בבטחה תוך כדי שהוא מפעיל את מקסימום היכולות האישיות שלו. כבן מזל דגים יש לו יכולת להיות אמפתי מאוד אל האנשים שמרגישים שהנה הוא מבין אותם ואת דעותיהם ועובדה זו גורמת לסביבה שלו להיות מאוד מרוצה מסך כל ההתנהגויות שלו. הוא מתנהג ומציג את עצמו כמי שאינו דורך על גוויות בדרך אל הצמרת ובצורת הדיבור המאוד חכמה ומקורית שלו יידע כיצד ואיך להפעיל את הצד שכנגד ולגרום להם להרגיש שהנה הוא עושה את הדבר הנכון ובמקום הנכון ואולי סוף סוף יש על מי לסמוך.

   

  הוא משדר שהכול יהיה בסדר ומציג רזומה של אדם שאכן פעל בחייו לתועלת הסביבה. מאחר ומספר המזל הנומרולוגי שלו הינו 2 הרי שיש לו באמת רצון להקשיב לזולת ולנסות לעזור ככל יכולתו . בשנה הקרובה יעשה ככל האפשר על מנת ללמוד את הסביבה והנתונים החדשים, עד אשר יחליט כיצד ואיך לפעול ואכן ייעשה זאת בזמן שיחליט שהכי נכון לו.

   

  חזק ומעשי באופיו ופורץ דרך בחשיבתו ובהתנהגותו. הוא תמיד יחשוב מה נכון וכדאי לעשות על מנת לשפר את הקיים. הינו אינטליגנטי ברמה גבוהה מאוד ויש לו יכולת אינטואיטיבית מעולה לדעת מתי לפרוץ קדימה בעשייה ומתי לשתוק ולעשות חישוב מסלול מחדש.

   

  נעלב מהר והאגו שלו מאוד פגיע. כאשר ייעלב, לא ישכח זאת במהרה ויחכה לשעת כושר מתאימה על מנת להחזיר לפוגע כגמולו.

   

  החשיבה שלו עניינית ומעמיקה ולמרות שהוא יכול לדבר ברגש ואל לב האנשים הוא אינו נכנס לדרמות ולא מרשה לעצמו השתפכויות רגשיות. לאנשים שהוא

  רגיש אליהם יעניק ביד רחבה, אך תמיד בתמורה ישדר כי הינו מעוניין לקבל חיזוקים על מעשיו, אחרת יסתגר רגשית בתוך עצמו. הוא זקוק לחיזוקים מתמידים מהסביבה הטבעית שלו ולעיתים עובדה זו יכולה להתיש, כיוון שהוא עושה זאת בצורה תובענית. הוא די מבלבל בהתנהגות שלו, כי מצד אחד יכול לשדר כוח והכול בסדר ומצד שני לקרובים אליו מאוד הוא יכול להתגלות כאדם שמפחד מקשרים אישיים עמוקים ודוחה מעליו אפשרות לקרבה אישית.

   

  בשנה הקרובה ולאחר שכבר למד את הכוחות הפועלים בשטח הוא מסיים פרק חיים אחד והולך לקראת התחלת מחזוריות חדשה בחיים ובתחום הפוליטיקה.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים