שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  האחות אימצה את הילדה שאיש לא בא לבקר
  ליז התאהבה במבט ראשון בג'יזל, בת להורים מכורים לסמים שאושפזה בבית החולים בבוסטון. אחרי טיפולים ארוכים אימצה אותה: "נועדתי לדאוג לה"

  אחות אמריקנית שטיפלה בתינוקת בבית החולים החליטה לאמץ אותה, אחרי שאיש לא הגיע לבקר אותה במשך כמה חודשים.

   

  עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

   

  סיפורן של ליז סמית והפעוטה ג'יזל מתחיל ב-2016. ליז סמית, היום בת 45, ערכה בדיקה שבה התבשרה שהיא כבר לא יכולה להביא ילדים לעולם. זמן קצר אחרי שקיבלה את הבשורה הקשה היא הכירה את ג'יזל, תינוקת שאז הייתה בת שלושה חודשים ואושפזה בבית החולים בבוסטון.

  ליז סמית אחות ארה

  ג'יזל הייתה במצב בריאותי קשה. היא סבלה מתסמונת הינזרות נאונטלית, כתוצאה מצריכת סמים של האם במהלך ההריון. עובד בבית החולים אמר לסמית שג'יזל צריכה משפחת אומנה שתטפל בה אחרי השחרור מבית החולים, ושהיא תהיה מושלמת לתפקיד. מאז הגיעה ליז מדי יום לחדר של ג'יזל בבית החולים. "זה היה הפרס שלי אחרי יום עבודה ארוך", אמרה.

  ליז סמית אחות ארה
    

  בגלל ששני הוריה של ג'יזל היו מכורים לסמים היא הועברה לרשויות הרווחה באוקטובר 2016. סמית החליטה לשמש כאם אומנה לג'יזל, מתוך כוונה למסור אותה בהמשך להוריה הביולוגיים. ההורים של ג'יזל ביקרו אותה פעמים בודדות בביתה של סמית, ובהדרגה הפסיקו להגיע. אז סמית הגישה בקשת אימוץ – שאושרה באוקטובר 2018.

   

  "אף פעם לא חשבתי על אומנה, אף פעם לא חשבתי על אימוץ", אמרה סמית. היא מספרת שברגע שהסתכלה על ג'יזל הכול השתנה. "ידעתי באותו הרגע שנועדתי לדאוג לה, לאהוב אותה ולתמוך בה מחוץ לבית החולים". על מצבה הבריאותי כיום אמרה ליז: "ההתקדמות שלה מרשימה – איטית, אבל בכיוון הנכון".  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים