שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קיה, פולקסווגן, טנדר ראם ואופנועי ב.מ.וו למוסך
  אלפי רכבי קיה, פולקסווגן, טנדר ראם ואופנועי ב.מ.וו יזומנו למוסך לצורך קריאות תיקון שונות

  חברת סמל"ת, יבואנית הטנדר ראם מבית קרייזלר, תזמן למוסך 2,356 לקוחות הדגם (2500 ו-3500) משנות הייצור 2018-2013. זאת לצורך בדיקה, והחלפה במידת הצורך של רכיב במערכת ההיגוי. משך התיקון המשוער עומד על שלוש שעות והוא יבוצע בכל אחד ממוסכי השירות המורשים ללא חיוב. בעלי הרכבים הרלוונטיים יקבלו הודעת זימון בדואר ולקוח שירצה לבדוק האם רכבו נכלל בקריאה יכול לעשות זאת במוקד שירות הלקוחות של היבואנית או באתר האינטרנט.

   

  ראם 2500 (צילום: ניר בן זקן)
  (צילום: ניר בן זקן)

   

  טלקאר, יבואנית קיה, תזמן למוסך 1,396 בעלי קרניבל, משנת הייצור אוגוסט 2014 עד יולי 2017, בשל חשש שנורית חיווי כרית האוויר עלולנ לדלוק בלוח המחוונים. במסגרת התיקון ייבדק תפס חיישן המשקל במושב הנוסע הקדמי ובמידת הצורך תוחלף כרית המושב. משך התיקון המשוער עומד על שעה והוא יבוצע ללא חיוב בכל אחד ממוסכי השירות המורשים. הודעה נשלחה לבעלי הרכבים ולקוח שירצה לבדוק האם רכבו נכלל בקריאה יוכל לעשות זאת במוקד שירות הלקוחות של היבואנית או באתר האינטרנט. 

  קיה קרניבל (צילום: ניר בן זקן)
  (צילום: ניר בן זקן)
  צ'מפיון, יבואנית פולקסווגן, תזמן למוסך 81 בעלי קאדי משנת הייצור 2019 כחלק מקריאת שירות לריפודי גב המושבים הקדמיים. במסגרתו ייבדקו ובמידת הצורך יוחלפו בשל חשש כי לא הורכבו כראוי ובמקרה של תאונה יפריעו לפעולה תקינה של כריות האוויר הצידיות. משך הזמן המשוער לביצוע ההחלפה הוא עד כשלוש שעות. מכתבי זימון לבעלי הרכבים הרלבנטיים ישלחו בימים הקרובים..

   

  דלק מוטורס, יבואנית אופנועי ב.מ.וו, תזמן למוסך 230 בעלי דגמי C650 ,GT C600 ,C650 Sport שיוצרו בין יוני 2012 ליוני 2018. במסגרת הקריאה החוזרת יוחלף צינור הבלם בשל חשש לפגם. משך התיקון המשוער עומד על שעה וחצי והוא יבוצע ללא תשלום בכל אחד ממוסכי השירות המורשים. על פי הודעת היצרן, עד הגעת החלקים נדרשים בעלי האופנועים המדוברים להתייצב לבדיקת תקינות במוסכים המורשים כל 500 או 1,000 ק"מ בהתאם לאופי נסיעתם (עירוני או בין עירוני). לקוח שירצה לבדוק האם האופנוע שלו נכלל בקריאה יכול לעשות זאת במוקד שירות הלקוחות או באתר האינטרנט של היבואנית.

   

  תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים