שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: הורה לתלמידים לשכב על הגב וביצע בהם מעשים מגונים
  הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד המורה לפסנתר בעז ליובין שביצע לכאורה מעשים מגונים בחמישה תלמידיו הקטינים בכמה הזדמנויות שונות. הוא הואשם גם בהחזקת חומרי פדופיליה ובצפייה בהם. בחקירתו אישר שנגע בבטן התחתונה של הילדים, אך הכחיש שנגע באיבר מינם

   

   

  בעז ליובין בבית המשפט (צילום: יריב כץ)
  בעז ליובין בבית המשפט(צילום: יריב כץ)

  הפרקליטות הגישה הבוקר (ב') כתב אישום לבית משפט השלום בנתניה נגד המורה לפסנתר בעז ליובין, בן 27 מתל אביב, בגין ביצוע מעשים מגונים לכאורה בקטינים והחזקת חומרי פדופיליה.

  בועז ליובין המורה החשוד בעבירות מין (באדיבות משטרת ישראל)
  ליובין(באדיבות משטרת ישראל)

  על פי כתב האישום, במהלך 2015 העביר ליובין שיעורי פיתוח קול ונגינה על פסנתר בבית ספר בראשון לציון ולאחר מכן העביר שיעורים דומים בסטודיו למוזיקה באזור השרון. במהלך השיעורים נהג הנאשם לתרגל עם התלמידים תרגילי נשימה ודמיון מודרך.

   

  באחד המקרים, חיבק ליובין ילד בן 8 שלמד אצלו שיעורי פסנתר במתנ"ס וביצע בו מעשים מגונים, בכמה הזדמנויות שונות. בין 2016-2019, במספר רב של הזדמנויות, הורה ליובין במהלך השיעור הפרטי לתלמידיו, בני 7-11, לשכב על הרצפה כשהם על גבם ואז ביצע בהם מעשים מגונים.

  בועז ליובין המורה החשוד בעבירות מין (באדיבות משטרת ישראל)
  ליובין. הורה לנערים לשכב על הגב וביצע בהם מעשים מגונים(באדיבות משטרת ישראל)

  כמו כן, הוא הואשם בהורדת תמונות וסרטונים רבים בעלי אופי פדופילי, שגם צפה בהם.

   

  התלמידים העידו בפני חוקרת ילדים. בעלת הסטודיו העידה כי לאחר שהגיעה אליה תלונה ראשונה לגביו, הזהירה אותו לבל ייגע בתלמידיו. היא גם העידה כי מנסיונה כמורה לפסנתר, אין כלל תרגילי נשימה במהלך השיעורים.

  עו
  עו"ד אשר חן. סניגורו של המורה

  בחקירתו במשטרה אישר ליובין שלימד את הקטינים וכי במסגרת לימודיו תירגל איתם תרגילי נשימה ודימיון מודרך. הוא אישר שבמהלך אותם תרגילים נגע בבטנם התחתונה, אך טען כי לא נגע באיבר מינם ולטענתו הדבר נעשה כחלק מתרגיל נשימות וללא כוונה מינית.

   

  בנוגע לתלמיד הראשון, הוא אישר שהילד למד אצלו שיעורי פסנתר אך הכחיש כי במהלכם נגע באיבר מינו. בנוגע לשמות הקבצים הפדופילים שנמצאו במחשבו, הודה שנהג להוריד סרטונים ותמונות בעלי אופי פדופילי למחשבו האישי ושנהג לצפות לסיפוקו המיני.

   

  עו"ד זכאי סלע מהפרקליטות כתבה בבקשת המעצר: "מדובר במי שפעל בשיטתיות תוך שניצל את תמימותם של הקטינים שלמדו אצלו, עשה שימוש לרעה בעובדה שהעביר את שיעוריו בחדר סגור שבו הקטינים ששהו עימו ביחידות, סמכו על כישוריו ומקצועיותו והכל באצטלה של תרגילי דימיון מודרך או תרגילי נשימה, שאותם תיאר בפני הקטינים כיכולים לסייע להם במהלך השיעורים".

   

  סניגורו של ליובין, עו"ד אשר חן, אמר בתגובה לכתב האישום: "בסופו של יום מדובר בחשדות ברף הנמוך, שממוקדות במקום מסוים. אני סבור שלאחר שייחשף חומר הראיות, ונבחן אותן במשקפיים משפטיות, יתברר שבחלק משמעותי מהן אין כל ממש".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים