שתף קטע נבחר

קבוצת מורפוזיס

קבוצת מורפוזיס היא חברת יזמות נדל"ן למגורים המתמחה בהתחדשות עירונית. הקבוצה הוקמה על ידי גדעון תדמור, רותי תדמור ושבתאי פישמן, שלושתם בעלי ניסיון רב בענף הנדל"ן בישראל

קבוצת מורפוזיס הוקמה על ידי השותפים גדעון תדמור, רותי תדמור ושבתאי פישמן, שלושתם בעלי ניסיון מקצועי של למעלה מ־25 שנה בענף הנדל"ן בישראל. השלושה שיתפו פעולה לאורך השנים תחת קורת הגג של חברת הנדל"ן הציבורית "כהן פיתוח" ופעילותם המשותפת בתחום הנדל"ן כללה, בין היתר, יזמות וניהול פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובחו"ל, בהיקף של מאות יחידות דיור ושכונות מגורים, כגון "רמות השרון" בהוד השרון, "אם המושבות" בפתח תקווה וכן פרויקטים בקרקוב, פולין.

 

בשנת 2012 גדעון, רותי ושבתאי הרחיבו את פעילותם בענף הנדל"ן ונכנסו גם לתחום ההתחדשות העירונית, במגוון רחב של פרויקטים כגון פינוי־בינוי, תמ"א 38/3 (חיזוק ובנייה על בניין קיים), וכן תמ"א 38/2 (הריסה ובניה). פעילות ההתחדשות העירונית התבצעה ומבוצעת באמצעות "מורפוזיס", והחברה בונה וצוברת פרויקטים משמעותיים בהיקפים נרחבים בתחום ההתחדשות העירונית. הקבוצה פועלת בערים הגדולות באזור המרכז, בהן תל־אביב, רמת גן, גבעתיים, בת ים, חולון, רעננה, הרצליה, הוד השרון, כפר סבא, פתח תקווה ונתניה. בין הפרויקטים הבולטים של הקבוצה ניתן למנות פרויקט פינוי־בינוי ברחוב נחל הבשור ביפו - פרויקט מורכב במתחם הכולל 128 דירות קיימות, שעתידות לקום במקומן כ־450 יח"ד חדשות,

 

מדד התחדשות  (הדמיה באדיבות N TRANCE )
פרויקט של קבוצת מורפוזיס ברחוב הגאולה, רמת השרון(הדמיה באדיבות N TRANCE )

 

כמו גם פרויקט פינוי־בינוי נוסף ברחוב גולומב בגבעתיים, בו יבוצע פינוי של כ־70 יח"ד קיימות ובנייה של כ־200 יח"ד חדשות. ניסיונה המגוון של קבוצת מורפוזיס, לצד הרזומה העשיר של שותפי הקבוצה בענף הנדל"ן, מאפשרים את שיתופי הפעולה שמקיימת הקבוצה עם נשות ואנשי המקצוע המובילים בכל תחומי העשייה הכרוכים בפרויקטים אלה.

 

איתנות פיננסית ושירות כערך עליון

מורפוזיס נהנית מאיתנות פיננסית ומהיכרות רבת שנים עם תחום הבנקאות. השילוב בין הונה, ניסיונה רב השנים וקשריה של הקבוצה עם המערכת הבנקאית, מבטיח קבלת ליווי פיננסי ומתן ערבויות ובטוחות בנקאיות הנדרשות להבטחת זכויות בעלי הדירות. מורפוזיס רואה לנגד עיניה את טובת הדיירים בכל עת, ולכן השירות מהווה עבורה ערך עליון בתהליך, כמו גם מתן תשומת לב מירבית לכל פרויקט. קברניטי החברה רואים בפעילות החברה התחייבות אישית כלפי לקוחות ובעלי הדירות, ולפיכך הם אלו המובילים את פגישות המו"מ והחתירה להסכם באופן ישיר, אישי ובגובה העיניים.

 

פרויקט בוטיק ברחוב מסריק בבת ים - תמ"א 38/1 (באדיבות אנדרי יגנטוב)
פרויקט בוטיק ברחוב מסריק בבת ים - תמ"א 38/1(באדיבות אנדרי יגנטוב)

 

שותפים ובעלים

גדעון תדמור, בעל השליטה, בעברו בעל מניות ומנהל בחברת "כהן פיתוח ומבני תעשיה בע"מ", ושימש כמנכ"ל "דלק אנרגיה" מקבוצת דלק. בנוסף, כיהן תדמור כמנכ"ל ודירקטור בחברת "אבנר חיפושי נפט וגז, שותפות מוגבלת", יו"ר "דלק קידוחים, שותפות מוגבלת" ומנהל בכיר בקבוצת "דלק". כל החברות בהן שימש תדמור בתפקידים בכירים נסחרות בבורסה לני"ע בת"א. בנוסף, תדמור הוא בעל השליטה בנאוויטס פטרוליום, הנסחרת גם היא בבורסה לני"ע בת"א.

 

גדעון תדמור, בעל השליטה בקבוצת מורפוזיס (באדיבות קבוצת מורפוזיס)
גדעון תדמור, בעל השליטה בקבוצת מורפוזיס(באדיבות קבוצת מורפוזיס)

 

אדריכלית רותי תדמור, בעלים ומנכ"ל משותף, היא בוגרת הטכניון בארכיטקטורה ובינוי ערים. ברשותה ניסיון רב ועשיר בתכנון וניהול מגוון רחב של פרויקטים, בהם מבני מגורים, שכונות מגורים גדולות ומבנים ציבוריים ומסחריים. בנוסף, שימשה כיועצת למנהל מקרקעי ישראל והוועדה המחוזית במחוז מרכז, וניהלה פרויקטים בחו"ל.

 

האדריכלית רותי תדמור, בעלים ומנכ"ל משותף בקבוצת מורפוזיס (באדיבות קבוצת מורפוזיס)
האדריכלית רותי תדמור, בעלים ומנכ"ל משותף בקבוצת מורפוזיס(באדיבות קבוצת מורפוזיס)

 

שבתאי פישמן, בעלים ומנכ"ל משותף, הנו יזם נדל"ן בארץ ובחו"ל, בעל ניסיון של למעלה משני עשורים בתחום הייזום והשיווק. פישמן כיהן בין היתר כשותף מנהל ב"כהן פיתוח שש בע"מ" וב"כהן פיתוח שש, שותפות מוגבלת".

 

שבתאי פישמן, בעלים ומנכ"ל משותף בקבוצת מורפוזיס (באדיבות קבוצת מורפוזיס)
שבתאי פישמן, בעלים ומנכ"ל משותף בקבוצת מורפוזיס(באדיבות קבוצת מורפוזיס)

 

פרויקטים נבחרים של קבוצת מורפוזיס ובעליה:

• שכונת קוטג'ים, גן יבנה: 155 קוטג'ים.

• שכונת רמות השרון, הוד השרון: 320 קוטג'ים.

• מגדלי רמות השרון, הוד השרון : שני מגדלי מגורים הכוללים 164 יח"ד.

• מגדלי אם המושבות, פ"ת: שני מגדלי מגורים הכוללים 138 יח"ד.

 

פרויקטים נבחרים בתחום ההתחדשות העירונית:

• בית לחם 18, חולון: תמ"א 38 חיזוק, תוספת של 10 יח"ד, פרויקט מאוכלס.

• ביאליק 29, רעננה: "הבית בביאליק", כל מה שטוב ברעננה. תמ"א 38 חיזוק, תוספת 5 יח"ד. הפרויקט בביצוע ושיווק.

• פרויקט "SoHoD: לגור בלב האורבני של הוד השרון", הגאולה 19, 21, 23 ,הוד השרון: תמ"א 38 חיזוק, תוספת 30 יח"ד. הפרויקט ממוקם ברחוב מבוקש במרכז הוד השרון. הפרויקט בביצוע ושיווק.

• פרויקט "100: 100 מ"ר מהים של בת ים", מסריק 3, בת ים: תמ"א 38 חיזוק, תוספת של 14 יח"ד. הפרויקט ממוקם בקו השני לים של בת ים. הפרויקט בביצוע ושיווק.

• שד' השושנים 12־10, שיכון ותיקים, רמת גן: תמ"א 38 חיזוק, תוספת 8 יח"ד. פרויקט יוקרה עם עיצוב אדריכלי מוקפד ואיכות בנייה גבוהה במיוחד. הפרויקט בתהליך קבלת היתר בניה.

• בני ברית 17־15, הוד השרון: תמ"א 38 חיזוק, תוספת של 34 יח"ד, הפרויקט בתהליך קבלת היתר בניה.

• נחל הבשור 34־4, תל־אביב: פינוי־בינוי, פרויקט של פינוי 128 יח"ד ובניה של כ־450 יח"ד. הפרויקט צופה על פארק דוידוף המשתרע על שטח של 40 דונם, בחלקו המערבי של הפרויקט על שדרות ירושלים תמוקם תחנה של הרכבת קלה.

• גולומב 34־30, גבעתיים: פינוי־בינוי, בו יבוצע פינוי של כ־70 יח"ד קיימות ובנייה של כ־200 יח"ד חדשות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים