שתף קטע נבחר

המשנה ליועמ"ש לשרים: "תנהגו בריסון"

המשנה ליועמ"ש הזהיר את מזכיר הממשלה מפני ביצוע מחטפים ש"יסנדלו" את הממשלה הבאה: "להימנע מהכרעות שיקשו על הממשלה החדשה לממש את מדיניותה". עם זאת, הבהיר: "אין מניעה להמשיך בפעילות הרגילה"

 

רז נזרי (צילום: יואב דודקביץ)
נזרי. "לנהוג באיפוק ובריסון"(צילום: יואב דודקביץ)

המשנה ליועמ"ש רז נזרי שלח היום (ג') מכתב למזכיר הממשלה צחי ברוורמן שבו ביקש ממנו להזכיר לשרים "לנהוג בריסון ובאיפוק" בתקופה שנותרה עד למינוי ממשלה חדשה.

 

"תקופת הבחירות מחייבת את הממשלה היוצאת, השרים שמכהנים בה ומשרדי הממשלה השונים לנהוג בריסון ובאיפוק בכל הנוגע להחלטות המתקבלות, הקצאת המשאבים ויוזמות החקיקה", כתב נזרי.

 

נזרי הזהיר את מזכיר הממשלה מפני ביצוע מחטפים ש"יסנדלו" את הממשלה הבאה: "בהתאם, על הממשלה היוצאת להימנע, כשהדבר אינו נדרש, מהכרעות בלתי הפיכות שיקשו על הממשלה החדשה לממש את מדיניותה בהתאם לרצון הבוחר".

 

עם זאת, הוא הבהיר: "מובן כי אין מניעה להמשיך בביצוע הפעילות הרגילה והשוטפת שמבטיחה את המשכיות עבודת הרשות המבצעת. נוכח האמור, יש לערוך איזון - בכל מקרה בהתאם לנסיבותיו - בין חובת האיפוק שנדרשת כאמור, לבין הצורך בעשייה ובשמירה על רציפות הפעילות בממשלה".

 

מחר תגיש ועדת הבחירות המרכזית את התוצאות הסופיות והרשמיות לנשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, וב-30 באפריל תושבע הכנסת ה-21.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יואב דודקביץ
רז נזרי
צילום: יואב דודקביץ
מומלצים