שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שילוב עולמות התוכן שייקח אתכם קדימה בשוק העבודה של העתיד

  בעלי זיקה טכנולוגית? חולמים על פיתוח תוכנה? רוצים לפתח אפליקציות? הכירו את אחד התחומים המבוקשים כיום בתעשייה – ניהול ומערכות מידע

  בעידן של היום, צעירים רבים שואלים את עצמם כיצד לשמור על רלוונטיות. או במילים אחרות, איך לבחור בתחום לימוד שיישאר מבוקש גם בשוק העבודה העתידי. הטכנולוגיה ששינתה מקומות עבודה רבים ופיתחה תחומי אחריות חדשים, יצרה תפקידים שלא היו בעבר ועיצבה סביבה תחרותית במיוחד. עובדים שמעוניינים להצליח בסביבה כזו נדרשים לגלות גמישות, להסתגל לשינויים ולדעת לזהות הזדמנויות חדשות.

   

  אז מה מזמן לנו שוק התעסוקה העתידי? מקצועות כגון: מפתחי אפליקציות WEB, מנתחי BI, אנליסטים של מידע, אנליסטים של בסיס נתונים, מאפייני ומנתחי מערכות, בודקי תוכנה, מנתחי Data Analysts, Big Data ועוד, כל אלה עתידים להכניס לכם לא מעט כסף לכיס.


  הטכנולוגיה ששינתה מקומות עבודה רבים ופיתחה תחומי אחריות חדשים, יצרה תפקידים שלא היו בעבר ועיצבה סביבה תחרותית במיוחד (צילום: באדיבות המכללה למנהל)
  הטכנולוגיה ששינתה מקומות עבודה רבים ופיתחה תחומי אחריות חדשים, יצרה תפקידים שלא היו בעבר ועיצבה סביבה תחרותית במיוחד(צילום: באדיבות המכללה למנהל)

  הכירו את התואר המושלם בשבילכם

  התכנית הדו-חוגית החדשה של המסלול האקדמי המכללה למינהל, תעניק לכם תואר ראשון משולב בשני התחומים המבוקשים ביותר כיום בתעשייה – ניהול ומערכות מידע. התואר מכשיר את הסטודנטים לתפקידים מבוקשים בפיתוח מערכות וניתוח נתונים, כגון: שימוש ב-AI לניתוח Big Data, תכנות (Python, Java) ותכנות מערכות WEB. בנוסף, במסגרת התואר הדו חוגי, השילוב עם ניהול מכשיר את הסטודנטים לתפקידים בכירים בפיתוח וניהול מערכות מידע.

   

  התואר מכשיר את הסטודנטים לתפקידים מבוקשים בפיתוח מערכות וניתוח נתונים (צילום: באדיבות המכללה למנהל)
  התואר מכשיר את הסטודנטים לתפקידים מבוקשים בפיתוח מערכות וניתוח נתונים(צילום: באדיבות המכללה למנהל)
   

  צמיחת הביקוש למקצוענים בתחום מערכות המידע

  בוגרי תארים שהופכים למבוקשים בשוק העבודה המשתנה, הם אלה שמגיעים אליו עם ידע במגוון תחומים, ניסיון מעשי והבנה של השוק שבו הם פועלים. כל זאת מבלי לוותר על יחסים עם הסביבה, מתוך הבנה שאין תחליף להישגים שמבוססים על יחסים בין-אישיים. מדובר בשינוי משמעותי שמחלחל גם אל האקדמיה ומחייב סטודנטים לעתיד לחשוב כמה צעדים קדימה, במטרה לעשות את הבחירה הנכונה בכל הנוגע ללימודיהם ועתידם המקצועי כאחד.

   

  בוגרי תארים שהופכים למבוקשים בשוק העבודה המשתנה, הם אלה שמגיעים אליו עם ידע במגוון תחומים, ניסיון מעשי והבנה של השוק שבו הם פועלים (צילום: באדיבות המכללה למנהל)
  בוגרי תארים שהופכים למבוקשים בשוק העבודה המשתנה, הם אלה שמגיעים אליו עם ידע במגוון תחומים, ניסיון מעשי והבנה של השוק שבו הם פועלים(צילום: באדיבות המכללה למנהל)

   

  השינויים וההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות הפכו את עולם מערכות המידע לאחד מהתחומים החדשים והמבוקשים בתעשייה. צוותי מערכות המידע מעורבים במרכז הפעילות העסקית של כל ארגון, ואחראיים על תכנון ופריסה מתאימה של השירותים שלו.

   

  השילוב שיהפוך אתכם לאנשי המקצוע המבוקשים ביותר

  במסלול האקדמי המכללה למינהל זיהו את הצורך במתן כלים מעשיים ויתרון משמעותי לבוגרי עולם מערכות המידע שמשתלבים בשוק העבודה, ויצרו תכנית חדשה לתואר ראשון שמיועדת לסטודנטים בעלי זיקה לטכנולוגיה שרוצים להמשיך ולפעול בסביבה ששמה דגש על התקשורת הבין-אישית.

   

  כלים מעשיים ויתרון משמעותי לבוגרי עולם מערכות המידע שמשתלבים בשוק העבודה (צילום: באדיבות המכללה למנהל)
  כלים מעשיים ויתרון משמעותי לבוגרי עולם מערכות המידע שמשתלבים בשוק העבודה(צילום: באדיבות המכללה למנהל)
   

  התכנית יוצרת שילוב ייחודי ופרקטי בין שני עולמות תוכן מתקדמים, ומעניקה לבוגריה B.A. בניהול ומערכות מידע. היתרון המשמעותי שמעניק אותו שילוב לסטודנטים, מתבסס על קבלת ידע מעמיק במחשבים ומערכות מידע לצד הבנה בתחומי הניהול השונים. כל קורס לאורך התואר מוסיף שכבת עומק נוספת לאפשרויות הפיתוח, התחקור וניתוח הנתונים, כך שבוגרי התואר ייצאו עם ידע בבסיסי נתונים, פיתוח מערכות ויכולות תכנות ב-Java וב-Python מצד אחד, לצד ידע מעמיק בחשבונאות, ניהול מוצר וניתוח Big Data מצד שני.

   

  התכנית יוצרת שילוב ייחודי ופרקטי בין שני עולמות תוכן מתקדמים (צילום: באדיבות המכללה למנהל)
  התכנית יוצרת שילוב ייחודי ופרקטי בין שני עולמות תוכן מתקדמים(צילום: באדיבות המכללה למנהל)

   

  צוברים ניסיון כבר עכשיו

  מטרתה העיקרית של התכנית מבית המכללה למינהל היא להכשיר את הסטודנטים בצורה הפרקטית ביותר, במטרה להפוך אותם לדור הבא של מנהלי מערכות המידע בישראל. כדי לעשות זאת, היא יוצרת עבורם חלון הזדמנויות להיכרות מוקדמת ושיח עם כמה שיותר גורמים רלוונטיים בענף. החל מסיורים בחברות ובארגונים מרכזיים, דרך צוות מרצים שמחובר לתעשייה ועד לשיתופי פעולה שמאפשרים צבירת ניסיון מעשי ולא רק לימודים תיאורטיים. כל זאת, במסגרת קורסים מגוונים ובמעבדות המחקר המתקדמות ביותר.

   

  להפוך לדור הבא של מנהלי מערכות המידע בישראל (צילום: באדיבות המכללה למנהל)
  להפוך לדור הבא של מנהלי מערכות המידע בישראל(צילום: באדיבות המכללה למנהל)
   

   

  פרופ' עדי ערמוני, העומד בראש התכנית, משמש כיועץ בתחומי טכנולוגיות המידע לגופים מובילים במשק הישראלי וכיועץ בכיר מטעם הבנק העולמי בפרויקטים במזרח אירופה ובארצות הברית. פרופ' ערמוני הוא מייסד ונשיא חברתKIBS , מובילה עולמית בפיתוח ויישום מערכות תוכנה מונחות ידע ומבוססות חוקים לניהול תהליכים מורכבים.

   

  מה תוכלו לעשות בסיום התואר?

  הכלים והמיומנויות הנרכשים במהלך לימודי התכנית, החל מניתוח דאטה ועד לפיתוח אפליקציות Web ויישומים המבוססים על ניהול מידע וניתוחו, הופכים את בוגרי התואר הדו-חוגי בניהול ומערכות מידע למבוקשים בתחומם בעיני מעסיקים רבים. השילוב הייחודי הזה מקנה להם את היכולת להתפתח מבחינות רבות ולהשתלב בארגונים כמפתחי תוכנה, מפתחי אפליקציות Web, מנתחי BI, אנליסטים של מידע, מאפייני מנתחי מערכות, בודקי תוכנה וכדומה.

   

  אם גם אתם רוצים ללמוד לתואר ראשון שיהפוך אתכם למוכנים יותר לשוק התעסוקה של המחר, אנחנו מזמינים אתכם להתחיל את דרככם לאחד מהתפקידים המבוקשים ביותר בעולם הניהול וה-Big Data.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים