שתף קטע נבחר

חברת ענב

חברת ענב נחשבת לפורצת דרך בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, בעיקר בתחום הפינוי־בינוי. החברה מתמחה בייזום והקמת פרויקטים רחבי היקף ברחבי הארץ ומקדמת יותר מ־30 פרויקטים בשטח כולל של כ־5.2 מיליון מ"ר, המשלבים מגורים, תעסוקה ומסחר

15 אלף משפחות צפויות ליהנות בשנים הקרובות מדירה חדשה באחד מהפרויקטים של חברת ענב, המתמחה בייזום והקמת פרויקטים של התחדשות עירונית. החברה מקדמת למעלה מ־30 פרויקטים ברחבי הארץ בשטח כולל של כ־5.2 מיליון מ"ר, המשלבים מגורים, תעסוקה ומסחר. סימן ההיכר של חברת ענב הוא בקידום פרויקטים רחבי היקף, בעיקר כאלו הנחשבים למורכבים ודורשים פתרונות ייחודיים ויצירתיים.

 

ענב נחשבת לפורצת דרך בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, ובעיקר בתחום הפינוי־בינוי. ענב צברה במהלך שנות פעילותה ניסיון רב בקידום וביצוע פרויקטים גדולים ומשמעותיים בתחום הפינוי־בינוי, והיא מפגינה יכולות מוכחות בהובלת פרויקטים מסוג זה. עובדה זו מאפשרת לחברה ללוות כל פרויקט על ידי אנשי מקצוע איכותיים ויצירתיים ביותר, כדי להוביל את הפרויקט לשלב המימוש בזמן המהיר ביותר שניתן.

 

כל פרויקט בחברת ענב זוכה לחליפה שתפורה למידותיו בהתאם לסוג הפרויקט, מיקומו, מורכבותו, ולמחשבה יצירתית המביאה לידי ביטוי את יתרונותיו. היכולות של החברה לקדם פרויקטים משמעותיים בהתחדשות עירונית נובעות בין היתר מהאיתנות הפיננסית שלה – לענב איתנות פיננסית מהגבוהות במשק בכלל ובקרב חברות ההתחדשות העירונית בפרט.

 

פרויקט לה גווארדיה וינגייט חברת ענב (הדמיה: קיקה בראז)
פרויקט לה גווארדיה וינגייט של חברת ענב(הדמיה: קיקה בראז)

 

פרויקטים גדולים ומורכבים

סוד ההצלחה של החברה נובע מיכולתה המוכחת לטפל בכל נדבכי הפרויקט: החל מהעבודה השוטפת מול הרשויות המקומיות, ועד העמדת אנשי המקצוע ובכללם הקשר עם ועדות התכנון ומשרד השיכון. צוות החברה עובד בשקיפות מלאה וליווי צמוד מול הדיירים בפרויקטים השונים, כחלק מההבנה שהדיירים הם שותפים מלאים לכל אורך הדרך. המוטו של ענב הוא "בונים ביחד איכות חיים", ואכן החברה נוהגת על פיו ופועלת ללא לאות להוביל יחד עם הדיירים את הפרויקטים עד לאכלוס וסיום מוצלח לכולם. לענב הכלים להוציא לפועל פרויקטים גדולים ומורכבים הכוללים פינוי מאות משפחות מדירותיהם הישנות ולאחר מכן אכלוס המשפחות בדירות החדשות. כלים אלו נוצרו בזכות הניסיון שצברה החברה אל מול גורמי התכנון והליווי הצמוד של אלפי המשפחות השותפות לדרך. יתרה מכך, ענב היא מהחברות הבודדות בענף שכבר אכלסה פרויקטים של פינוי בינוי, ומשפחות נהנות מדירות חדשות עם תו האיכות של ענב.

 

מדד התחדשות  (באדיבות ענב )
פרויקט יורדי הסירה בתל אביב-יפו (באדיבות ענב )

 

החזון – סלילת דרך חדשה

בשנתיים הקרובות ענב צפויה לבצע פריצת דרך משמעותית נוספת, כשמספר פרויקטים גדולים ומשמעותיים של פינוי־בינוי בהובלתה ייצאו לדרך. מאות משפחות שזכו לליווי הצמוד של ענב יפתחו דרך חדשה בחייהן, כאשר יעזבו את דירתם הישנה ותחל הבנייה של הבניינים החדשים. הדרך החדשה של אותן משפחות תסתיים כשהן יכנסו שוב, לא רק לדירתם החדשה, אלא בסביבת המגורים שהשתנתה ותשפר משמעותית את איכות החיים שלהם. בענב מאמינים כי הפרויקטים אותם מקדמת החברה עתידים לשנות את פני האזור בהם הם נמצאים, בשל גודלם והשפעתם. מנכ"ל ענב, אפי כץ, מסביר כי "אנו לא רק מתכננים את הפרויקטים השונים, אלא פועלים כך שכל דייר ייהנה מחוויית מגורים איכותית וחדשנית שתביא למהפך חיובי בחייו. פרויקט של פינוי־בינוי טומן בחובו הזדמנות נהדרת לשפר משמעותית את איכות החיים של התושבים באותו אזור. פרויקטים גדולים ומשמעותיים כאלו מובילים לרוב לשדרוג כולל של תשתיות, מבני ציבור וכניסת אוכלוסייה חדשה ורעננה שמחזקת את השכונה כולה".

 

3 מגדלי מגורים מפוארים ברחוב הררי, רמת גן (באדיבות ענב )
3 מגדלי מגורים מפוארים ברחוב הררי, רמת גן(באדיבות ענב )

 

בין הפרויקטים הבולטים של החברה:

• מתחם תקומה בכפר סבא – פרויקט הכולל פינוי של כ־300 משפחות ובנייתן של 1070 יח"ד חדשות. הפרויקט ממוקם במיקום הטוב ביותר באזור השרון, וכולל מגדלי מגורים יוקרתיים שטרם נראו כמותם בעיר כפר סבא.

• פרויקט עין הים בחדרה – פרויקט הכולל פינוי של כ־200 משפחות ובניית למעלה מ־1000 יח"ד בשכונה חדשה לגמרי, על מסלול טיילת רחבעם זאבי. השכונה החדשה תהנה מנוף מרהיב ויוצא דופן, המשקיף מקו ראשון לים התיכון.

• פרויקט לה גוורדיה תל־אביב – הדבר הבא במיקום הטוב ביותר ברחוב לה גוורדיה, פרויקט ייחודי ויוקרתי הכולל בנייתן של כ־300 יח"ד ב־4 מגדלי מגורים מפוארים.

• פרויקט הרצל בבאר יעקב – פינוי של כ־450 יח"ד ובניית שכונה חדשה ומודרנית, הכוללת בניית למעלה מ־2,000 יח"ד חדשות.

• פרויקט התאנה קרית אונו – פרויקט יוקרתי בעל אופי ייחודי הכולל בניית כ־240 יח"ד חדשות. הפרויקט המבוקש ממוקם במיקום השקט והמבוקש ביותר בקרית אונו, וכבר היום מדובר על פרויקט שיהיה ברמה גבוהה יותר מהפרויקטים שנבנו עד היום בעיר, זאת בזכות אופיו ויתרונותיו הבולטים לעומתם.

• פרויקט בר כוכבא בבני ברק – במסגרת התוכנית נהרסות 153 דירות ישנות ובמקומם מוקמים לטובת הדיירים בנייני מגורים מעל קומת מסחר, ובניין משרדים המתנשא לגובה של 58 קומות.

• פרויקט הררי רמת גן – בצידה המזרחי של העיר המתחדשת, בסמוך לצירים הראשיים ולקו הרכבת הקלה נבנים 3 מגדלי מגורים מפוארים, הכוללים 240 יח"ד חדשות.

• פרויקט מוהליבר ביהוד – במיקום האטרקטיבי ביותר בבקעת אונו כולה, מתוכנן לקום פרויקט מוהליבר הכולל פינוי של מעל 300 יח"ד ובניית 1,350 יח"ד חדשות. בזכות מיקומו יהפוך הפרויקט לשכונה המבוקשת ביותר בכל בקעת אונו.

 

ענב מקדמת פרויקטים נוספים גם בערים הוד השרון, חדרה, אילת, ירושלים, תל־אביב, קרית אונו, נתניה, פרדס חנה ופרויקט גדול ומורכב בעיר רחובות, עם יותר מ־4,000 יח"ד.

 

 


פורסם לראשונה 18/04/2019 16:32
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לוגו ענב מדד התחדשות עירונית
מומלצים