שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מנכ"לית חדשה לקרן הקולנוע הישראלי: ליסה שילוח-עוזרד
  שילוח-עוזרד, שמילאה תפקידים בכירים בעולם הטלוויזיה הישראלי, תחליף את כתרי שחורי שכיהן כמנכ"ל הקרן ב-20 השנים האחרונות. עם אישור מינויה הבטיחה: "הקרן תמשיך לעודד כישרונות חדשים לצד תמיכה ביוצרים ותיקים ותיתן ביטוי למגוון הקולות התרבותי והחברתי בישראל"

  שינויים בצמרת קרן הקולנוע הישראלי: ליסה שילוח-עוזרד תתמנה לתפקיד מנכ"לית קרן הקולנוע הישראלי ותחליף את כתרי שחורי, שמילא את התפקיד ב-20 השנים האחרונות, כך דווח היום (א') באופן רשמי. מינויה של שילוח-עוזרד אושר על ידי הנהלת הקרן, ונעשה על סמך החלטה של ועדת איתור בראשותו של יושב ראש הוועד המנהל, דוד בועז.

   

  שילוח-עוזרד מגיעה מעולם הטלוויזיה: לפני כשנה פרשה מתפקיד סמנכ"לית הטלוויזיה בתאגיד השידור כאן, וקודם לכן נמנתה עם מייסדי ובעלי חברת ההפקות "יולי אוגוסט". בעבר כיהנה גם כמנכ"לית ערוץ הבידור הישראלי בתקופת הקמתו, שימשה כמפיקה הראשית של הזכיינית טלעד, היתה מנהלת מחלקת פיתוח התוכניות של חברת JCS ומפיקה ראשית של חברת הכבלים תבל.

   

  ליסה שילוח עוזרד (צילום: יוסי צבקר)
  ליסה שילוח עוזרד(צילום: יוסי צבקר)

   

  עם קבלת התפקיד, הצהירה המנכ"לית הנכנסת כי "הקרן תמשיך לגלות ולעודד כישרונות חדשים לצד תמיכה ביוצרים ותיקים ומנוסים ולתת ביטוי למגוון הקולות התרבותי והחברתי בישראל. נמשיך לייצג את המדינה בפסטיבלים בינלאומיים ולהפיץ את בשורת הקולנוע הישראלי ברחבי העולם. כמו כן הקרן תשאף ליצור קולנוע רלוונטי, נגיש ואיכותי שיעודד את הציבור הישראלי להגיע לראות סרטים ישראלים בבתי הקולנוע". 

   

  יושב ראש קרן הקולנוע, דוד בועז, אמר: "בתוך חודשיים מונו בקרן יו"ר ומנכ"ל חדשים. עלינו להפוך את מה שנראה כמשבר, למנוף לצמיחה מחודשת של הקרן לעבר מחוזות חדשים של עידוד הסרט הישראלי. אני מרגיש ביטחון ואופטימיות עם מינוייה של ליסה לנהל את הקרן, היא בעלת ניסיון רב בתחומי קולנוע וטלוויזיה ואני בטוח שהיא תצליח במשימה שהיא נוטלת היום על עצמה."

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים