שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טויוטה חושפת מסחרית קטנה
  היצרנית היפנית מרחיבה את שיתוף הפעולה עם קונצרן PSA ומציגה את הפרואייס סיטי, רכב מסחרי קטן על בסיס סיטרואן ברלינגו. לישראל הוא עשוי להגיע רק בסוף השנה הבאה
  טויוטה חושפת את הפרואייס סיטי, רכב מסחרי קטן מהפרואייס הרגיל שייוצר כחלק מהרחבת שיתוף הפעולה עם קונצרן PSA (פיז'ו-סיטרואן) על בסיס סיטרואן ברלינגו. מהיבואנית יוניון מוטורס נמסר כי השיווק נמצא בבחינה ואם יתאפשר הוא ינחת כאן לקראת סוף 2020.

   

  טויוטה פרואייס סיטי ()

  הפרואייס סיטי יוצע בשתי תצורות מרכב, להובלת סחורה המכונה וואן עם מקום לשלושה נוסעים מלפנים ותא מטען מאחור או נוסעים המכונה וורסו עם אפשרות לעד 7 מקומות. שתי הגרסאות יוצעו בשני אורכים - קצר (440 ס"מ בין פגושים ובסיס גלגלים של 278.5 ס"מ) וארוך (475 ס"מ ו-297.5 ס"מ בהתאמה). בוורסו נפח תא המטען עומד על 65 ליטר בגרסה הקצרה עם שבעה מקומות ועד 912 ליטר בגרסת חמישה מקומות ארוכה. הוואן מציע נפח הטענה של בין 3.3 קוב לקצר ו-4.4 קוב לארוך עם כושר העמסה של טון – הטוב בקטגוריה לטענת טויוטה.

    

  טויוטה פרואייס סיטי ()

  עוד מציינת היצרנית כי הפרואיס סיטי הוא מהדגמים הבודדים בסגמנט שיכולים לשאת צמד משטחי מטען. ניתן יהיה לקבל אותו עם צמד דלתות צד ודלת אחורית הנפתחת כלפי מעלה או צמד דלתות אחוריות הנפתחות (על ציר), הצידה כל אחת. מערכת "ארגז חכם" מאפשרת פתח במחיצה וקיפול מושב הנוסע המאפשר הארכה של 1.3 מטר להובלת רכיבים ארכים וצרים (עד 3.3 מטר בקצר ו-4.3 מטר בארוך). כושר הגרירה עומד על 1.5 טון.

   

  טויוטה פרואייס סיטי ()

  היצע המנועים כולל טורבו-דיזל בנפח 1.5 ליטר בשלוש רמות הספק – 75, 100 או 130 כ"ס וטורבו-בנזין בנפח 1.2 ליטר בשתי רמות הספק 110 או 130 כ"ס. בהתאם לגרסה המנועים משודכים לתיבת הילוכים ידנית עם חמישה או שישה יחסים או אוטומטית עם שמונה יחסים.

   

  טויוטה פרואייס סיטי ()

  העיצוב החיצוני נבדל מהברלינגו בחזית עם סבכה ויחידות תאורה שונות. בתא הנוסעים יש מסך מגע בגודל "8 עם צימוד לסמארטפון דרך Apple CarPlay ו-Android Auto, מצלמת נסיעה לאחור עם מבט עילי, תצוגת נתונים עילית, ובוורסו מגשים נפתחים בגב המושבים הקדמיים.

   

  אבזור הבטיחות כולל בלימה אוטונומית במצבי חירום, שמירה על נתיב, בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת אפשרות להתאמת מהירות הנסיעה למותר על פי חוק דרך מערכת זיהוי תמרורים, תאורה דינמית והתראת שטחים מתים ועירנות נהג.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים