שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  סוף סוף: גם עסקים קטנים ובינוניים יוכלו ליהנות מביטוח אשראי
  עד היום, רק עסקים גדולים היו יכולים ליהנות מביטוח אשראי שהגן על תזרים המזומנים שלהם. כעת, גם עסקים קטנים ובינוניים יכולים לקבל הגנה מקיפה על חדלות פירעון של לקוחותיהם, בעקבות המהפכה הדיגיטלית של חברת כלל. מהם היתרונות של ביטוח אשראי עבור עסקים קטנים? וכיצד ניתן להצטרף בקלות לביטוח שמספק שקט נפשי, ומזניק את העסק קדימה?

  באקלים הכלכלי של היום, אחד האיומים הגדולים על העסק הוא הנזק הנובע מחובות אבודים. חוב אבוד לא רק מוחק רווחיות, אלא גם משפיע ישירות על תזרים המזומנים, פוגע במאזן של העסק וגוזל זמן יקר ממנהליו. הפתרון המקובל לתופעה זו הוא ביטוח אשראי, אשר זמין כעת גם לעסקים קטנים ובינוניים.

   

  מהו ביטוח אשראי?

  ביטוח אשראי הוא ביטוח התיק הכולל של הלקוחות החייבים של העסק. הביטוח מספק הגנה מחדלות פירעון של לקוחות - הן בעקבות סגירה של העסק, והן במקרה בו הלקוח לא שילם במשך תקופת זמן מוגדרת מראש. לכל לקוח תקרת אשראי המוגדרת ומנוהלת על ידי העסק, בהתאם לרמת הסיכון שלו.

   

  בשוק הדינאמי של ימינו, לחברות קשה מאוד לחזות חדלות פירעון של לקוחותיהן, והמציאות מראה כי אחוז ניכר מה'נפילות' של לקוחות מתרחש דווקא אצל לקוחות מוכרים המנהלים יחסים מסחריים ארוכים עם העסק. 

   

  ביטוח אשראי הוא ביטוח התיק הכולל של הלקוחות החייבים של העסק (צילום: shutterstock)
  ביטוח אשראי הוא ביטוח התיק הכולל של הלקוחות החייבים של העסק(צילום: shutterstock)

  ביטוח אשראי של כלל - המהפכה של העסקים הקטנים והבינוניים

  עד היום, רק עסקים גדולים במיוחד נהנו מאפשרות לרכוש ביטוח אשראי. כעת, גם עסקים קטנים ובינוניים יכולים לרכוש ביטוח אשראי של כלל באופן מהיר, נוח וזמין.

   

  איך זה עובד? בעל עסק קטן/ בינוני יכול להיכנס לאתר האינטרנט הייעודי של כלל, למסור פרטים על העסק, לפרט על מספר לקוחות לדוגמה - ולקבל הצעת מחיר תוך מספר דקות.

   

  אחרי קבלת ההצעה ואישורה, הלקוח מקבל בדוא"ל את הפוליסה, הנכנסת לתוקף לאחר שליחת אישור סרוק ודיווח על כלל הלקוחות החייבים, באופן מקוון לחלוטין.

   

  גובה הפרמיה של ביטוח האשראי מבית כלל מותאמת להרכב הלקוחות החייבים של העסק, על פי מודל תמחור אוטומטי ותחרותי.

   

  הזדמנות להרחבת הפעילות, לצד הגנה ממקרי קטסטרופה

  אחד מהחששות הנפוצים בקרב בעסקים קטנים ובינוניים הוא לקיחת הסיכון שבהרחבת הפעילות וקהל הלקוחות. כאשר העסק רוכש ביטוח אשראי, הוא יכול להיות בטוח כי הפעילות שלו מכוסה במקרה של אי-תשלום - מה שמקל עליו לפעול להגדלת המכירות מול לקוחות קיימים וחדשים, ולהוות גורם תחרותי בשוק.

   

  אחד מהחששות הנפוצים בקרב בעסקים קטנים ובינוניים הוא לקיחת הסיכון שבהרחבת הפעילות וקהל הלקוחות (צילום: shutterstock)
  אחד מהחששות הנפוצים בקרב בעסקים קטנים ובינוניים הוא לקיחת הסיכון שבהרחבת הפעילות וקהל הלקוחות(צילום: shutterstock)
   

   

  עבור עסקים קטנים ובינוניים, כל אובדן כספים בעקבות חוב רע, עשוי לפגוע באופן משמעותי בתזרים המזומנים. כאשר העסק מכוסה על ידי ביטוח אשראי, בעל העסק יכול להרחיב את המימון עבור פעילות/ התרחבות ביתר קלות, תוך ידיעה כי תזרים המזומנים מוגן ממצב של קטסטרופה.

   

  בנוסף, קיומו של ביטוח אשראי מקל על העסק לקבל את האישורים הנדרשים לקבלת מימון נוסף, בעקבות הפחתת הסיכון מצד הגוף המממן.

   

  ביצוע מגוון פעולות ללא המתנה - דרך פורטל מקוון

  כלל גאה לספק ללקוחותיה העסקיים שירות חדשני ונגיש, המותאם לאופי הדינאמי של אנשי העסקים של ימינו הדורש שירות 24/7, מכל מקום ובכל רגע נתון, ללא מגע יד אדם.

   

  על מנת להקל על הלקוחות, כלל מאפשרת הגשת תביעה באמצעות האתר לניהול הפוליסה, באופן פשוט וידידותי למשתמש, ובנוסף, ביצוע של מגוון פעולות: הזמנה ועדכון של בקשות אשראי, צפייה בתקרות האשראי המאושרות, צירוף מסמכים לבקשות, צפייה בנתוני הגבייה, הפקת העתק חשבון גבייה, דיווחים על חובות בעייתיים, ביטול מספר תקרות, ועוד.

   

  הביטוח שיגרום לכם לשקט נפשי

  גם אם אתם מנהלים עסק שלא התמודד עד כה עם לקוחות לא-משלמים, ביטוח אשראי הוא אחד מהמרכיבים החשובים והחיוניים ביותר בניהול השוטף של העסק. הרי ההיסטוריה אינה משקפת את העתיד, ולכן, על מנת להימנע מסיכונים בלתי צפויים, הפתרון המושלם הוא ביטוח אשראי, אשר מגן על הפעילות של העסק ואף מסייע בצמיחה שלו.

   

  ביטוח אשראי הוא אחד מהמרכיבים החשובים והחיוניים ביותר בניהול השוטף של העסק (צילום: shutterstock)
  ביטוח אשראי הוא אחד מהמרכיבים החשובים והחיוניים ביותר בניהול השוטף של העסק(צילום: shutterstock)
   

   

  ביטוח, מטבעו, נועד לספק הגנה ממצבים לא שגרתיים, אשר עלולים להתרחש בזמן הכי פחות מתאים מבחינת העסק. הדבר נכון במיוחד עבור עסק קטן או בינוני, כאשר כל לקוח שמפסיק לשלם, מכל סיבה שהיא, יכול להוביל לפגיעה חמורה בתזרים המזומנים השוטף.

   

  עבור בעלי העסק המעוניינים להתמקד בפעילות העסקית ובהצלחה של העסק, במקום בחשש המתמיד מפיגור בתשלומים מצד הלקוחות - ביטוח האשראי של כלל הוא הפתרון.

   

  בסופו של דבר, גם לבעלי עסקים קטנים ובינוניים מגיע לישון טוב יותר בלילה.

   

   
   
  לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר, היכנסו>>

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים