שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  92 גרם סמים וכרטיס זיכרון: אסיר הסליק סחורה בבטנו - ונתפס
  אסיר בכלא רימונים חזר עם השלל מביקור התייחדות עם אשתו בערב החג - אך ההברחה סוכלה. כעבור ארבעה ימים, הסחורה נשלפה מגופו בניתוח

   

   

  92 גרם של סם, כרטיס זיכרון ומתאם USB - זהו ה"שלל" שנשלף מתוך גופו של אסיר בכלא רימונים. האסיר ניסה להבריח את הסחורה אל תוך בית הכלא בערב החג אחרי שקיבל אותה מאשתו במהלך ביקור התייחדות, אך אנשי שירות בתי הסוהר סיכלו את הניסיון.

   

  מידע מודיעיני שהגיע לאנשי שב"ס העלה שהאסיר ינסה להבריח סמים ואמצעים אסורים נוספים. אנשי חטיבת המודיעין ובלשי יחידת "דרור" של שב"ס לקחו את האסיר לבדיקות, ומצאו בתוך גופו מתאם USB וכרטיס זיכרון.

  הסמים שנתפסו בגופו של האסיר (צילום: דוברות שב
  הסמים שנתפסו בגופו של האסיר(צילום: דוברות שב"ס)

  הסמים שנתפסו בגופו של האסיר (צילום: דוברות שב
  (צילום: דוברות שב"ס)

  הסמים שנתפסו בגופו של האסיר (צילום: דוברות שב
  (צילום: דוברות שב"ס)

  לאחר מכן הבלשים לקחו את האסיר לבדיקה נוספת במתקן של יחידת "דרור", שבה נפלטו מגופו של האסיר חבילות סם במשקל 45 גרם. אך הסוהרים חשדו כי בגופו של האסיר עדיין נותרו חבילות סם, ופינו אותו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא, שם ערכו לאסיר צילום רנטגן והבחינו כי בגופו נותרו ארבע חבילות סמים. האסיר נותח אתמול, והחבילות נשלפו מבטנו. הסמים נשלחו לבדיקה במעבדה.

   

  בסך הכל נשלפו מגופו של האסיר חבילות סמים במשקל 92 גרם. בשב"ס אמרו כי אם אחת החבילות הייתה נקרעת בתוך גופו של האסיר, הדבר היה מוביל למותו. כעת הוא נשאר באשפוז לצורך השגחה והמשך חקירתו.

   

  לפני כחודשיים הצליחו אנשי מערך המודיעין של שב"ס סיכלו ניסיון הברחה של כ-150 בולים לבית הכלא "רימונים", שעל פי החשד היו ספוגים בסם מסוג LSD. הבולים הוסתרו בתוך שבעה מכשירי דיסק און קי והוכנסו לבית הסוהר בידי בת משפחה של אחד האסירים. היא נעצרה והועברה לחקירה. במקרה אחר סוכל ניסיון של עורך דין להבריח סמים אל אותו בית כלא. החשוד נעצר, וברכבו אותרו חומרים החשודים כסמים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוברות שב"ס
  הסמים שהאסיר ניסה להבריח
  צילום: דוברות שב"ס
  מומלצים