שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הדברים הכי מטופשים שעשינו כדי להשיג סקס

  הבחור שארגן מסיבה במיוחד, זו שהייתה מוכנה שיקשרו אותה, ההיא ששכחה מהאידיאולוגיה והבחור שהשתמש בתפקיד שלו רק בשביל לשכב עם מישהי: כולנו הולכים רחוק לפעמים כדי להשיג מין. אבל היי, לפעמים זה מצליח

  זוג אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)
  ברור לי שאתה מבלף אותי אבל למי אכפת, העיקר שנשכב אחר כך(צילום: Shutterstock)

  רב ניצב סליזי: "כשוטר שנמצא הרבה בשטח, לפעמים אני מוותר על דוחות לבחורות שבא לי עליהן... קרה לי פעם שוויתרתי למישהי ונפגשנו כבר באותו ערב. זה בטוח בעילום שם, נכון? אני לא רוצה שיפטרו אותי!" (איתן, 40, נתניה).

   

  תופתעי, את ממש לא היחידה שכבר לא מתחשק לה סקס

  לכולנו קראו פעם שרמוטה. אני נושאת את המילה בגאווה

  סקס רווי יצרים בשבוע הראשן שלי כלוחם

   

  טובים השניים מן האחד: "יצאתי עם חברות למועדון שידעתי שיהיה שם בחור שהייתי דלוקה עליו מלא זמן. ממש שידלתי את אחת החברות שלי להתמזמז איתי מולו רק בשביל שזה ידליק אותו יותר. זה כמובן קרה, אבל אז הוא התאכזב כשהבין שאם יהיה סקס זה יהיה רק בין שנינו. לפחות השגתי אותו" (לילי, 38, תל אביב).

   

  אם אין בית, נשכב במחסן: "דיברתי מלא זמן עם בחור שרציתי ב'גריינדר'. ערב אחד, כשהוא סוף סוף יכול היה לנבוא אליי כי הוא גר רחוק, גילינו ששותפה שלי בדיוק מארחת את ההורים שלה בדירה שלנו. ובכל זאת, לא רציתי לוותר על ההזדמנות. אז מפה לשם, הבטחתי לו חוויה יוצאת דופן במחסן של העבודה שלי - שטפתי, סידרתי, צחצחתי את המחסן בחנות שאני עובד בה, וכל זה רק בשביל שנוכל לממש את עצמינו, אבל הוא ממש נבהל ולא זרם על זה והותיר אותי עם המטאטא ביד. לפחות הבוס שלי התלהב ביום למחרת על המחסן המסודר והנקי" (עמית, 27, רמת גן).

  . (צילום: shutterstock)
  שאני אשפשף?(צילום: shutterstock)
   

  שלום שכן: "לילה אחד הייתי כל כך חרמנית שפשוט דפקתי לשכן הגרוש שלי בדלת, הגשתי לו בקבוק יין ליד ופשוט ביצעתי בו את זממי. מאז אני לא משתמשת במעלית כדי שלא אתקל בו חלילה" (שרי, 42, רעננה).

    

  לא חוזרות אחורה: "אמרתי למישהי שזה הלילה האחרון שאני עם נשים כי אני חוזרת לגברים! מאז אני עדיין איתה אבל מזל גדול שהיא אכלה את זה" (הילה, 45, חיפה).

   

  כל הדרך צפונה: "תפסתי את קו 845 מתל אביב לקריית שמונה רק כדי להשיג סקס! זה לא יצירתי, זה לא הזוי, זה הכי בזוי ונואש שלי אי פעם!" (ליעוז, 29, יפו).

   

  פטריק הקדוש לייקס: "בתור ג'ינג'י מסוקס הייתי עובד על בנות בברים שאני תייר אירי, עם המבטא וכל מה שצריך לדעת על דבלין, רק בשביל האפשרות לשכב איתן. אולי זה קצת לוזרי מצדי, אבל תמיד הייתי קרוב למשהו שיקרה" (יאיר, 37, ירושלים).

   

  אורח של כבוד: "היה מישהו שהתחלתי אתו המון זמן באפליקציה אבל לא נפגשנו. אז ארגנתי במיוחד בשביל מסיבת חנוכריסמס - הזמנתי מלא אנשים, הוצאתי אולי 1,500 שקל על אוכל ושתייה, עשיתי הכול בשביל שיבוא ב'זרימה'. הוא בא עם ידיד שלו וגם הלך איתו. נס וסקס לא היה בלילה הזה" (עמית, 42, תל אביב).

   

  נתחשבן אחר כך: "יצאתי עם מישהי ושילמתי חשבון של 700 ומשהו שקלים על הארוחה והשתייה שלנו. הייתי בטוח שהיא בעניין שלי אם היא נתנה לי לשלם את כל החשבון היקר הזה. אז בגלל שאני עדיין ג'נטלמן גם לא הצעתי לה שנעלה אליה. זה נגמר בנשיקה על הלחי ומאז לא שמעתי ממנה יותר" (אלכסיי, 35, מעלה אדומים).

   

  מיסטר גריי יראה אותך עכשיו: "נתתי לו לקשור אותי ושאר דברים שהוא אמר לי מראש שהוא אוהב לעשות. לא בטוחה שהתחברתי לקונספט אבל הוא היה ממש דומה לכריטיסאן גריי ומי תגיד לזה לא?" (מיקה, 28, ירושלים).

  מישהי אמרה 50 גוונים של שחור? (צילום: באדיבות גלובוס מקס) (צילום: באדיבות גלובוס מקס)
  מישהי אמרה 50 גוונים של שחור?(צילום: באדיבות גלובוס מקס)
   

  הלילה האחרון: "שלחתי פתק למישהו בבר וכתבתי שזה הלילה האחרון שלי כרווקה ואשמח שהוא יהיה הזיכרון האחרון שלי מהרווקות" (אמילי, 29, פריז-ת"א).

   

  אני כבר בחרתי: "הייתי כזה אידיוט שבשביל להרשים אותה שמתי מרצ בקלפי, ואפילו צילמתי לה הוכחה! מזל שלא הצביעה ש"ס, כי בשביל לשכב איתה הייתי מצביע לכל מפלגה" (ניב, 26, הרצליה).

   

  המנצח לוקח הכול: "הכי קל - התערבתי איתה על מי לוקח בבחירות. פעם ראשונה ששמחתי שביבי ניצח" (אהוד, 28, חיפה).

   

  אומנות הפיתוי: "היה לי דייט עם כתב פוליטי ותיק וממש חנון. בשביל להרשים אותו קראתי כל ערך אפשרי בוויקיפדיה על מלחמות ישראל, ראשי ממשלה והכנסת. בזבוז זמן! בשביל לפתות גברים לא משנה מאיזה סוג, אין טעם להיות חכמה כל כך" (מעיין, 47, מכבים רעות).

   

  מזל סרטן: "השתמשתי בזה שאני לומד רפואה וסיפרתי לבחורה שרציתי שאורגזמות מניעות את מערכת החיסון הטבעית נגד תאים סרטניים. יריתי לעצמי ברגל כי היה מצופה ממני גם לספק לה את הסחורה באותו הלילה" (איתי, 31, כרמיאל)

  אני המצאתי עובדה רפואית כדי לשכב איתה? חס וכרפס (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  אני המצאתי עובדה רפואית כדי לשכב איתה? חס וכרפס(צילום: Shutterstock)
   

  טבעונים שמדכאים אותי: "הייתי דלוק על בחורה טבעונית ולמענה הייתי טבעוני לשבוע, כולל לאכול לארוחת בוקר חביתה מקמח חומוס. בשלב מסוים זה היה כבר דיל ברייקר!" (טומי, 31, קריית אונו).

   

  מי צריכה אידיאולוגיה: "כמי שמחשיבה את עצמה לפמיניסטית הארדקור - כן, כזו שגם לא מגלחת שיערות, באחד הביקורים שלי בקליפורניה פגשתי בחור הורס, דוגמן הוליוודי ממש, וידעתי שאין סיכוי שהוא יקבל אותי כמו שאני ובשניות כל האידיאולוגיה שלי ירדה לשירותים יחד עם כל השערות מבית השחי והרגליים. זה היה שווה את הסקס" ( לירון, 36, ארה"ב-תל אביב).

   

  טקס התבגרות: "שיקרתי לו שאני בת 20 אבל הייתי בת 17 כי אן סיכוי שהבחור שרציתי היה שוכב איתי כשאני קטינה. היום אני יודעת שזה לא לעניין להשיג ככה סקס. אני לא גאה בזה" (מעיין, 22, רמת הגולן).

   

  החיים שלנו תותים: "הכרתי מישהי שהייתה מכורה לתותים וזה היה שיא הקיץ - ממש לא עונת התותים. לפני שבאתי אליה חיפשתי בכל סופר אפשרי תותים ולא מצאתי. בסוף הבאתי לה תותים חתוכים שהיו במקפיא של ידידה במשך מיליון שנה" (ניר, 41, תל מונד).

   

   

  תסתלקי מפה: "העפתי את שותפה שלי בלילה גשום מחוץ לבית, כי ידעתי שהבחור שאני מביאה הביתה לא יזרום איתי אם לא נהיה לבד. היא כעסה עליי תקופה אבל זה באמת היה שווה את זה!" (ליהי, 28, רמת גן).

   

  המונית תחכה: "קצת סליזי, אבל שכבתי עם מישהו ואחרי שגמרנו רציתי עוד. הוא כבר היה לבוש והזמין לעצמו מונית. ביציאה בדלת שלי פשוט הורדתי לו את המכנסיים ו... בקיצור, הייתי מאוד אסרטיבית" (רוני, 27, בת ים).

   

  לפחות ניצחנו: "נאלצתי לסבול ולראות איתו משחק כדורגל שלם בדירת מטר על מטר... ידעתי שאם לא אשאר עד הסוף לא נשכב. למזלי, הקבוצה שהוא אהד זכתה, ככה שזה קרה" (שירן, 32, יפו).

   

  להתחזק ביחד: "אמרתי לו, בעצם שיקרתי במצח נחושה, שגם אני, כמוהו, מתחזקת, ורגע לפני שאני נכנסת לדת אני רוצה להרגיש עוד פעם אחת מזה להיות איתו. היום הוא חרדי שגר במאה שערים, נשוי עם 5 ילדים, ואני עדיין תוהה איך אלוהים לקח לי את היזיז הכי טוב שהיה לי אי פעם" (זוהר, 33, תל אביב).

   

  התפקיד עושה את האדם: "שאף גבר לא ימרח אתכן, בנות - אנחנו משתמשים בסטטוס שלנו כל הזמן בשביל להכניס אתכן למיטה. בתור מנכ"ל של מלון הייתי משיג ככה בנות כל הזמן. גם היום מספיק שאשלח לה תמונה של שקיעה מהמרפסת של המלון והיא באה" (יצחק, 55, עכו).

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  את זוכרת שהתערבנו על מי מנצח? אז הגיע הזמן לשלם את החוב
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים