שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מדף פייסבוק לראש עמותה - מנכ"לית חדשה ל-15 דקות

  שמרית נוטמן שניהלה את עמוד הפייסבוק בארכבת המתעד את תלאות נוסעי רכבת ישראל, עוברת לעמותת 15 דקות הפועלת כבר שנים לקידום התחבורה הציבורית

  המנכ״לית החדשה של עמותת ״15 דקות״ - מנהלת דף הפייסבוק בארכבת: שמרית נוטמן, יזמת חברתית ומנהלת המיזם בארכבת, תחליף את גיל יעקב, ממקימי עמותת 15 דקות והמנכ״ל הראשון שלה. נוטמן נבחרה על-ידי חברי הוועד המנהל מתוך עשרות מועמדים. לאורך שנות פעילותה כיזמת חברתית, צברה גוטמן ניסיון רב והובילה בין היתר את מיזם ״בארכבת״ המסקר את הנסיעה ברכבת ישראל מנקודת מבטו של האזרח, ומטרתו המוצהרת לשפר את השירות ותנאי הנסיעה.

   

  שמרית גוטמן 15 דקות בארכבת ()
  היוצא והנכנסת - גיל יעקב ושמרית נוטמן

   

  ״זה כבוד גדול עבורי להיבחר לתפקיד״, אמרה נוטמן, ״ואני מתכוונת להמשיך את העבודה המצוינת של המנכ״ל היוצא גיל יעקב, שעסק בשנים האחרונות בניסיונות לשינוי סדרי העדיפויות והוביל את מהפכת התחבורה הציבורית בישראל. לרבות קידום נתיבי תחבורה ציבורית, הפעלת לחץ ציבורי שהביא לפתיחת קווים חדשים והצפת שלל הבעיות הקיימות במערכת.

   

  "הצפיפות על הכבישים והפקקים בהם אנחנו עומדים כל יום רק עומדים להחמיר, ונדרש אומץ רב ושיתוף פעולה מצד כל הגורמים בחברה האזרחית, במשרדי הממשלה, ברשויות המקומיות ואף במגזר העסקי כדי לקדם פתרונות יצירתיים בטווח הקצר וחשיבה כלל מערכתית לטווח הארוך״, אמרה.

   

  יו״ר 15 דקות, אהוד עוזיאל אמר כי: ״‏אנחנו שמחים מאד על בחירתה של שמרית נוטמן לתפקיד, ומאמינים שהיא תוביל לשיפור מהותי בכלל התחבורה הציבורית. שמחנו לגלות ‏שתחום התחבורה הציבורית משך אליו מועמדים רבים וראויים. בחרנו בשמרית בזכות יכולותיה הגבוהות והמסירות העמוקה לחזון החברתי הרחב הטמון בתחבורה ציבורית טובה. ובעיקר - שמרית תדע איך ביחד עם נוסעי התחבורה הציבורית להמשיך את המהפכה בתחום.״

   

  מנכ״ל 15 דקות היוצא גיל יעקב: ״אמשיך ללוות את 15 דקות במאבק הצודק לשיפור התחבורה הציבורית בישראל. שמרית היא האדם הנכון להמשיך את המהפכה שהתחלנו בתחום״.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  היוצא והנכנסת - גיל יעקב ושמרית נוטמן
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים