שתף קטע נבחר

ענת בירן, משרד עורכי דין

חזונה של עו"ד ענת בירן עם הקמת משרדה עוד בשנת 2009, היה ליצור נבחרת מקצוענית, שתעבוד בסטנדרטים מקצועיים ואישיים גבוהים, תחתור לשיפור מתמיד ולחדשנות, ותיתן שירות משפטי ואישי מעולה תוך מעורבות והשפעה על המתרחש בתחום התכנון והבנייה והנדל"ן בארץ

משרד עו"ד ענת בירן הוא משרד בוטיק, שהוקם בשנת 2009 על ידי עו"ד ענת בירן, שהייתה היו"ר הראשונה של ועדת הערר לתכנון ובנייה במחוז תל אביב, בין השנים 2003-1996. המשרד ידוע ומדורג מדי שנה כמוביל בתחומי התכנון והבנייה, ההתחדשות העירונית והנדל"ן, והוא בעל מוניטין של משרד המקפיד על מקצועיות, על אתיקה ויושרה גבוהים ועל מודעות שירות גבוהה ללקוחותיו.

 

עורכי הדין במשרד לומדים, משתלמים ומתעדכנים ללא הרף, וזאת במטרה להיות תמיד בראש החץ של המשרדים העוסקים בתחום. מאז הקמתו מטפל המשרד בפרויקטים ובעסקאות מורכבים, הן בפן התכנוני משפטי והן בפן החוזי, מעורב בפרויקטים גדולים ובתיקי ליטיגציה משמעותיים בתחום התכנון והבנייה, ובתחום ההתחדשות העירונית על סוגיה. המשרד מלווה זה שנים פרויקטים מורכבים להתחדשות עירונית במסגרת תכניות פינוי-בינוי ותמ"א 38 לאורך כל התהליך – ובכך ממצב עצמו כאחד הבולטים בתחום בישראל.

 

עו"ד ענת בירן, בעלים של משרד ענת בירן (באדיבות עו"ד ענת בירן )
עו"ד ענת בירן, בעלים של משרד ענת בירן(באדיבות עו"ד ענת בירן )

 

עו"ד ענת בירן, הבעלים והמייסדת של משרד ענת בירן, היא בעלת ניסיון של יותר מ־30 שנה בעולם המשפט. בתחילת דרכה שימשה עו"ד בירן כיועצת משפטית חיצונית לעיריית הוד השרון ולוועדה המקומית לתכנון ובנייה, ולאחר מכן מונתה כיו"ר ועדת הערר הראשונה (והצעירה ביותר) לתכנון ובנייה במחוז תל אביב וכיהנה בתפקיד זה שבע שנים, שבהן הפכה את ועדת הערר למוסד תכנון יעיל, מקצועי, מוערך ונחשב. במהלך השנים מונתה לתפקידים שונים מטעם משרד הפנים, כולל משפטנית וחוקרת תכניות. במסגרת פעילותה הציבורית כיהנה עו"ד ענת בירן כרפרנטית לתמ"א 38 וכיו"ר פורום תכנון ובנייה מטעם לשכת עורכי הדין.

 

עו"ד אפרת לרנר - שותפה במשרד עוה"ד ענת בירן (באדיבות עו"ד ענת בירן )
עו"ד אפרת לרנר - שותפה במשרד עוה"ד ענת בירן(באדיבות עו"ד ענת בירן )

 

בשנת 2003 עברה לשוק הפרטי, הצטרפה כשותפה בכירה למשרד יגנס טויסטר בירן ושות' ובשנת 2009 הקימה את משרדה העצמאי.משרד עו"ד ענת בירן מונה צוות של 12 עורכי דין וכן מתמחים. לצידה של עו"ד ענת בירן שתי שותפות בעלות ניסיון של מעל 20 שנה בעולם המשפט: עו"ד דפנה תמיר, ועו"ד אפרת לרנר, העוסקת בכל תחומי ההתמחות של המשרד ומובילות פרויקטים ותיקים עבור לקוחות המשרד הרבים. בתחום ההתחדשות העירונית מטפל צוות בהובלתם של עורכי הדין טל אור ואור מור, בעלי ניסיון מצטבר רב הן בייצוג דיירים ויזמים והן בתחום התכנון והבנייה.

 

משרד ענת בירן מתמחה בתחומי רבים בעולם הנדל"ן והמקרקעין: הליכי תכנון, הליכי רישוי בנייה והיתרי בנייה, בקשות להקלות ולשימושים חורגים, התנגדויות לתכניות, תביעות פיצויים, היטלי השבחה, הליכים פליליים בעבירות תכנון ובנייה, ליטיגציה בפני ערכאות משפטיות ובפני גופים רלוונטיים ועוד.

 

עו״ד דפנה תמיר - שותפה במשרד עוה"ד ענת בירן (באדיבות עו"ד ענת בירן )
עו״ד דפנה תמיר - שותפה במשרד עוה"ד ענת בירן(באדיבות עו"ד ענת בירן )

 

ייחודיות המשרד מתבטאת בכך, שהוא מעניק שירותים כ-one stop shop , ומעניק לווי משפוטי צמוד גם בתחום החוזי קנייני וגם בתחום התכנוני-רישויי. צוות המשרד מלווה את הפרויקט מראשיתו, דרך ארגון הדיירים, בחירת יזמים, עובר להחתמה על הסכמים מחייבים בקשר לפרויקט, אישור התכניות וההיתרים לביצוע הפרויקט ועד השלמתו.

 

המשרד בקיא, מכיר ומבין לעומק את המורכבות בפרויקטים של התחדשות עירונית, הכוללים מספר רב של בעלי זכויות. עורכי הדין המלווים את הפרויקט, מקפידים על קשר אישי צמוד עם בעלי הזכויות, מקיימים מעת לעת פגישות עימם ועם חברי הנציגויות, מסבירים להם על התהליך, נותנים מענה בזמן אמת לצרכי בעלי הזכויות והיזמים, מסייעים בהחתמות בעלי הזכויות על הסכמי ההתקשרות של הפרויקטים, ומתאימים את ההסכמים לבקשות ולצרכים מיוחדים המשתנים של כל פרויקט ופרויקט ושל בעלי הזכויות עצמם.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות עו"ד ענת בירן
ענת בירן, משרד עורכי דין
באדיבות עו"ד ענת בירן
מומלצים