שתף קטע נבחר

חיים קוסובסקי-שחור ושות', עו"ד

משרד עורכי הדין חיים קוסובסקי-שחור ושות' הוא משרד עם וותק של כ־70 שנים, נחשב לאחד המובילים בארץ בתחום הנדל"ן, עם ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית – כולל בכמה מהפרויקטים הגדולים ביותר בישראל. המשרד מתמחה בשני תחומים מרכזיים: דיני מקרקעין ומשפט מסחרי־עסקי

חיים קוסובסקי-שחור ושות', עו"ד הוא משרד ותיק ביותר עם ניסיון של כמעט 70 שנה. המשרד, מהמובילים בארץ מציע את שירותיו ללקוחות פרטיים, לגופים עסקיים ולארגונים ציבוריים. המשרד מתמחה בתחום הנדל"ן, בתחום ההתחדשות העירונית ומעורב בכמה מהפרויקטים הגדולים ביותר בישראל.

 

משרד חיים קוסובסקי-שחור ושות', עורכי דין ונוטריונים, הוקם ב־1950 על ידי חיים קוסובסקי-שחור ז"ל. בשנת 1968 הצטרף אל המשרד בנו, עמינדב קוסובסקי-שחור, שותף מנהל בפירמה עד היום. במשרד פועלים כיום עשרה עורכי דין, מומחים לדיני מקרקעין על שלל הסוגיות הנכללות בהם: מיסוי מקרקעין, תכנון ובנייה, שכירות ודיני הגנת הדייר וכמובן התחדשות עירונית. צוות המשרד מתמחה גם במשפט מסחרי־עסקי, כולל דיני חוזים ודיני תאגידים, נאמנויות, קרנות והקדשים, דיני ירושה, וליטיגציה מסחרית.

 

המשרד מעניק שירותים בכל ענפי הנדל"ן – מגורים, מסחר, משרדים, תעשייה, מלונאות ומרכזי קניות וקניונים, וכן בכל סוגי העסקאות - מרכישה ומימון, דרך תכנון, בנייה ושיווק, מיסוי ומכירה, ליווי עסקאות מורכבות במיוחד ובעלות היקפים כספיים ניכרים.

רשימת הלקוחות מורכבת מקבלנים, יזמים, חברות ציבוריות, חברות פרטיות ואנשים פרטיים, ומשקיעים מקומיים וזרים.

אחד התחומים בהם מתמחה המשרד, כאמור, הוא תחום ההתחדשות העירונית, שבו החל לעסוק לפני יותר מעשור, עוד בשנים שבהן תחום זה היה בחיתוליו. טבילת האש הראשונה של המשרד הייתה ב"מגה פרויקט" - חברה ציבורית, לקוחה ותיקה של המשרד, התקשרה בפרויקט פינוי-בינוי לבניית כ־1,400 דירות חדשות, המהווה את מתחם הפינוי־בינוי הגדול ביותר בישראל שיצא לפועל. נכון להיום, כבר נבנו ונמסרו כ־500 יחידות דיור בפרויקט זה. המשרד מתגאה בעשרות פרויקטים להתחדשות עירונית בהם הוא מטפל, פרויקטים רחבי היקף לפינוי־בינוי, עם מאות יחידות דיור כל אחד.

 

המשרד מלווה את כל סוגי הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית – תמ"א 38 לחיזוק מבנים, תמ"א 38 להריסה ולבנייה מחדש ופרויקטים לפינוי־בינוי. הוא גם מתמחה בתחום זה בייצוג יזמים המקדמים ומקימים פרויקטים להתחדשות עירונית, הידע הרב בתחום פיתוח הנדל"ן בכלל, עומד לרשות לקוחות המשרד גם בפרויקטים של התחדשות עירונית.

 

לאורך השנים ליווה המשרד ועדיין מלווה - פרויקטים רחבי היקף של התחדשות עירונית באזור המרכז בעיקר: בתל-אביב, בירושלים, ברמת-גן, בגבעתיים, בגבעת-שמואל, בראשון-לציון, בבת-ים, בחולון, בהוד-השרון, ברמת-השרון ובתל-מונד.

יכולותיו הרבות שנצברו לאורך השנים מאפשרות למשרד להעמיד לרשות כל לקוח וכל גורם בתחום הנדל"ן את השירות המקיף והטוב ביותר. היכולות הללו עומדות לזכות החברה גם בפרויקטים להתחדשות עירונית, שבהם לניסיון ישנה חשיבות רבה בהתנהלות ובייצוג הלקוח מול שלל הגורמים המעורבים במיזמים אלו.

 

 

משרד חיים קוסובסקי-שחור ושות', עו"ד, מדורג על ידי D&B ו- BDI כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחומי הנדל"ן, ההתחדשות עירונית, מיסוי הנדל"ן והתכנון והבנייה. כמו כן, מדורג המשרד על ידי BDI כאחד ממשרדי הבוטיק הטובים בישראל. בנוסף, השותף המנהל של המשרד, עו"ד עמינדב קוסובסקי-שחור, דורג על ידי Chambers & Partners כאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום הנדל"ן.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות חיים קוסובסקי-שחור ושות'
חיים קוסובסקי-שחור ושות', עו"ד
באדיבות חיים קוסובסקי-שחור ושות'
מומלצים