שתף קטע נבחר

משרד קרן כהן בלחרסקי ושות'

משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. המשרד בעל מוניטין מקצועי מעולה, ידע רב וניסיון עשיר בייצוג חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחום הנדל"ן, בעלי קרקעות פרטיים ומוסדיים ובעלי דירות, ליווי עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה ועוד

המשרד הוקם על ידי עו"ד קרן כהן בלחרסקי ב-2010 וביסס את מעמדו כמשרד צומח ומוביל, המדורג בכל המדדים האיכותיים והמובילים. הפרויקטים במשרד מנוהלים ומטופלים בעבודות צוות, תוך תמיכה, הפריה הדדית, מקצועיות, ראייה רחבה ומעמיקה, ניהול משברים וניתוח הסיכונים, עמידה ביעדים הנקבעים עם לקוחות המשרד, תוך שיתוף פעולה הדוק בין כל עורכי הדין במשרד, בניהולה ובפיקוחה המקצועי של עו"ד כהן בלחרסקי והשותפים במשרד, אשר מלווים ומנהלים באופן אישי כל אחד מהפרויקטים, החל משלב ביצוע הבדיקות המקדמיות של היבטי העסקה ועד להשלמת העסקה על כל היבטיה.

 

עוה"ד קרן כהן בלחרסקי, הבעלים המייסדת, יחד עם השותפים עוה"ד רועי גפני ו-אודי רובנס-ווקיל, בעלי ניסיון משפטי מצטבר של עשרות שנים בתחום הנדל"ן, מובילים את המשרד יחד עם הצוות המצוין של המשרד, למשרד איכותי אשר עומד, שנה אחר שנה, בחוד החנית של משרדי עורכי הדין בתחום הנדל"ן בישראל.

 

מדד התחדשות (באדיבות משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' )
עוה"ד קרן כהן בלחרסקי, הבעלים המייסדת(באדיבות משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' )

 

ראיה רחבה ומצוינות מקצועית

המשרד מקפיד על הענקת טיפול משפטי מקצועי ברמת העמקה והבנה הגבוהה ביותר מכל צוות המשרד, רמת זמינות גבוהה במיוחד ושמירה על קשר הדוק ואישי עם הלקוחות. הייעוץ מותאם למטרות הייחודיות של כל לקוח (הן יזם מנוסה והן בעל דירה המעוניין לקדם התחדשות עירונית בבניין) תוך הנגשת העסקה למאפייני הלקוח, שמירה מתמדת על מצוינות מקצועית ושירות מעולה ומתוך ראיה רחבה וארוכת טווח.

 

בנוסף, המשרד דוגל בהעברת הידע הרב שרכש בתחום ההתחדשות העירונית ליזמים, סטודנטים, וועדי בתים במסגרת פעילות של עיריות ומנהלות להתחדשות עירונית, ואף עורך בהתנדבות הרצאות מקצועיות להעברת הידע והיכולת לקדם תהליכי ההתחדשות העירונית בצורה נכונה ויעילה.

 

מדד התחדשות (באדיבות משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' )
עו"ד רועי גפני - שותף במשרד קרן כהן בלחרסקי ושות'(באדיבות משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' )

 

התחדשות עירונית

המשרד גאה להמנות על המשרדים הראשונים והבודדים בארץ שליווה עשרות עסקאות התחדשות עירונית מתחילתן ועד סופן. צוות המשרד המנוסה מעניק ליווי לאלפי בעלי דירות המבקשים לבצע פרויקטים של התחדשות עירונית, הכולל בדיקות התכנות ראשוניות, ניהול הליך איתור יזמים, ניהול מו"מ, התקשרות חוזית וליווי לאורך הפרויקט עד לקבלת הדירה החדשה.

 

ניסיונם העשיר והמוניטין הרב בתחום ההתחדשות העירונית, מאפשרים ללקוחות המשרד ליהנות מיעוץ וליווי רחב יריעה בתחום, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת ההיתכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון ומתן ליווי שוטף לאורך כל הפרויקט עד לשלב מסירת הדירות החדשות לבעלים.

 

 

מדד התחדשות (באדיבות משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' )
עו"ד אודי רובנס-ווקיל - שותף במשרד קרן כהן בלחרסקי(באדיבות משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' )
 

מחלקת המקרקעין

מחלקת המקרקעין עוסקת בכל תחומי המקרקעין בליווי של פרויקטים גדולים לבניה רוויה, לתעשייה ולייעודים ושימושים אחרים; בניהול והשכרה של נכסים מניבים מכל הסוגים; בייצוג קבוצות רכישה ובליווי משפטי של גופים גדולים וחברות ציבוריות בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, ובכלל זה בייעוץ בכל הקשור להיבטים של מימון וליווי בנקאי וטיפול בעסקאות מימון מורכבות, מיסוי, תכנון ובניה, גיבוש מערכת ההסכמים עם הרשות הרלוונטית, התקשרויות עם קבלנים וקבלני משנה, התקשרויות עם מתכננים, משווקים ויועצים אחרים, ייעוץ משפטי באשר לדיני המכר של דירות ומשרדים, רישום זכויות ובתים משותפים, ובכל תחום משפטי ומסחרי אחר, כנדרש בפרויקטים מהסוג האמור.

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות משרד קרן כהן בלחרסקי ושות'
משרד קרן כהן בלחרסקי ושות'
באדיבות משרד קרן כהן בלחרסקי ושות'
מומלצים