שתף קטע נבחר

רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים

עם ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום הנדל"ן ופעילות ענפה בתחום ההתחדשות העירונית, משרד רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים נחשב לאחד המשרדים המובילים בצפון

בשנת 2012 היה שותף משרד רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים להיסטוריה חשובה, בהיותו המשרד שליווה את פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון באזור הקריות. עובדה זו לבדה ממחישה את יכולותיו של המשרד, המטפל כיום בשלל תהליכי התחדשות עירונית בחיפה ובמחוז הצפון כולו המשרד הוקם בשנת 1986, ומאז הוא נחשב לאחד הבכירים שבמשרדי עורכי הדין העוסקים בתחום הנדל"ן על היבטיו. כיום מכהנים בבתי המשפט 5 שופטים שהוכשרו, ועבדו במשרד.

 

מדד התחדשות  (באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים )
עו"ד ונוטריון אלי רולוף, שותף מייסד(באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים )

 

עו"ד ונוטריון משה יונאי, שותף מייסד (באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים )
עו"ד ונוטריון משה יונאי, שותף מייסד(באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים )

 

בראש המשרד עומדים ארבעה שותפים:

1. עו"ד ונוטריון אלי רולוף, שותף מייסד. בוגר האוניברסיטה העברית, בעל ותק של כ־50 שנים בעריכת דין ויועץ משפטי לחברה הממשלתית לפיתוח עכו;

 

2. עו"ד ונוטריון משה יונאי, שותף מייסד. בוגר האוניברסיטה העברית, בעל ותק של כ־40 שנים כעורך דין, בעברו חבר מועצת העיר קריית מוצקין וחבר הוועדה לתכנון ובנייה, חבר ועדות המקרקעין ותכנון ובנייה של לשכת עורכי הדין, ומשמש כמרצה מבוקש בתחום.

 

3. עו"ד ונוטריון ליאת מריאן תמרי, בוגרת האוניברסיטה העברית ובעלת ותק של יותר מ־20 שנים, המלווה בין היתר את פעילותה של חברת 'השתתפויות בנכסים בע"מ';

 

4. עו"ד הילה סלומון מוגילבסקי, בוגרת אוניברסיטת חיפה בעלת ניסיון של יותר מעשור, מנהלת מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד ומומחית לטיפול בעסקות נדל"ן מורכבות.

 

המשרד עוסק, כאמור, בתחום הנדל"ן כבר שנים רבות, ומעניק שירות משפטי וליווי בנושאים רבים: עריכת חוזים, ייעוץ בעסקאות נדל"ן למכירה, השכרה, קנייה, חכירה, בנייה, שיפוץ, פיתוח, קבלנות ועוד, מאז 2012 המשרד ליווה ומלווה יותר מ־120 פרויקטים באזור הצפון ומייצג יותר מ-1,200 בעלי דירות במתחמי פינוי בינוי שונים באזור חדרה וצפונה. אחת מנקודות הציון החשובות ביותר היא ליוויו של פרויקט התמ"א הראשון באזור הקריות, ונתן את האות למימוש שלל תכניות להתחדשות עירונית בקריות.

 

עו"ד ונוטריון ליאת מריאן תמרי, בוגרת האוניברסיטה העברית ובעלת ותק של יותר מ־20 שנים (באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים )
עו"ד ונוטריון ליאת מריאן תמרי, בוגרת האוניברסיטה העברית ובעלת ותק של יותר מ־20 שנים(באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים )

 

אנשי המשרד רואים בהתחדשות העירונית כלי בעל חשיבות לאומית: הגנה על התושבים מפני רעידות אדמה ומפני איומים ביטחוניים, פתרון למצוקת הדיור והגנה על הטבע – הגנה ושמירה של אותן ריאות ירוקות בין הישובים. "רולוף & יונאי" גאה להיות גורם חשוב בתרומה לקידום ההתחדשות העירונית באזור חיפה והצפון – אזור שעד לפני שנים לא רבות היה 'מחוץ לתמונה'. הודות למקצועיות ולמומחיות של אנשי המשרד, פרויקטים רבים יצאו לפועל באזור, ורבים אחרים נמצאים בשלבי תכנון וביצוע מתקדמים.

 

עו"ד הילה סלומון מוגילבסקי, בוגרת אוניברסיטת חיפה בעלת ניסיון של יותר מעשור (באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים )
עו"ד הילה סלומון מוגילבסקי, בוגרת אוניברסיטת חיפה בעלת ניסיון של יותר מעשור(באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים )

 

המשרד מלווה יזמים, קבלנים ודיירים בפרויקטים שונים להתחדשות עירונית – החל במיזמים לחיזוק הבניין (תמ"א 1/38), דרך מיזמי הריסה ובנייה (תמ"א 2/38) ועד פרויקטים של פינוי־בינוי.אנשי המשרד מודעים לחשיבות, שבקידום הפרויקט מבחינת הדיירים, וברגישות הרבה סביב הנושא. עורכי הדין ממשרד "רולוף & יונאי" זוכרים כי כל דייר במבנה המיועד לפרויקט התחדשות עירונית מביא אתו את רכושו העיקרי, את חששותיו ואת תקוותיו, ותפקידם לשמור ולהגן על הדיירים. בזכות הניסיון הרב של אנשי המשרד, בזכות הבנת צורכי וחששות הדיירים, הכרת שוק הבנייה והיזמים והבנת הליכי התכנון - מצליח המשרד שוב ושוב לקדם פרויקטים ולהשיג שיעור הסכמה גבוה מצד הדיירים גם בפרויקטים המורכבים ביותר.

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים
רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים
באדיבות רולוף & יונאי עורכי דין ונוטריונים
מומלצים