שתף קטע נבחר

דרמה בת"א: עצור קפץ על דוכן השופט, ברח - ונלכד

סוכל ניסיון בריחה נועז מבית משפט השלום בת"א: עצור נמלט מאנשי יחידת נחשון של השב"ס - הוא זינק על דוכן השופט, נכנס ללשכתו ומשם ברח. כעבור כ-100 מטר, עצרו אותו המאבטחים

 

 

 

דרמה בבית משפט בתל אביב: עציר ניסה להימלט היום (ד') מבית משפט השלום בתל אביב. הוא קפץ על דוכן השופט, שלא היה במקום, נכנס ללשכה שלו ומשם ניסה לברוח. אחרי כ-100 מטר, הוא נתפס. העציר שניסה לברוח נעצר על עבירות רכוש. על פי שירות בתי הסוהר, הוא נמלט כשהוא אזוק ברגליו ונתפס בהמשך על ידי מפקד המתחם של שירות בתי הסוהר.

בית משפט השלום תל אביב (צילום: מוטי קמחי)
בית משפט השלום בתל אביב(צילום: מוטי קמחי)

העצור הצליח להימלט ממאבטחי יחידת נחשון של שירות בתי הסוהר, המלווה את העצורים לבתי המשפט. לאחר חיפושים נרחבים, הוא נלכד תוך זמן קצר על ידי לוחמי נחשון והמאבטחים של משמר בתי המשפט. משב"ס נמסר כי הוקם צוות לבדיקת נסיבות האירוע.

פרוטוקול הדיון של הנאשם שקפץ מתא העצורים על שולחן השיפוט בשלום ת
פרוטוקול הדיון

העציר, בן 18, הצליח לברוח דרך לשכתו של השופט רועי פרי בבית המשפט. הוא הואשם בעבירות של הסגת גבול, החזקת נכסים החשודים כגנובים, איומים ופריצה לרכב. בגלל האירוע החריג, נדחה הדיון בעניינו בשבועיים.

 

לאחר האירוע יוצא הדופן, כתב השופט פרי בפרוטוקול: "אציין כי בטרם החל הדיון קפץ הנאשם מתוך תא העצורים שבאולם על גבי דלפק השיפוט וברח מהאולם דרך לשכתי. בעקבות כך שב"ס יצא בעקבותיו תוך הודעה לביטחון בית המשפט".

 

סנגורו של העציר, עו"ד אלון בן זיו, אמר כי ביקש עוד לפני הדיון שמרשו ישלח לבית חולים פסיכיאטרי. "בעברו ארבע הפסקות הליכים", אמר הסנגור. "לאור התנהלותו באולם והבריחה, אני לא יכול לתת עמדה בלי מרשי. אני יכול להפנות לכך שבית המשפט בהליך המעצר הפנה אותו פעמיים לשתי חוות דעת".

  

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
בית משפט השלום בת"א
צילום: מוטי קמחי
מומלצים