שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הישג לביה"ס למנהל עסקים בעברית בתחרות בארה"ב
  זו השנה השנייה ברציפות שבה משלחת בית הספר עולה על הפודיום, לאחר שבשנה שעברה משלחת בית הספר זכתה במקום הראשון בתחרות. ועוד בחדשות האקדמיה: באקדמית נתניה תיפתח תוכנית ללימודים לעסקים פרטיים

  משלחת בית הספר למנהל עסקים שבאוניברסיטה העברית בירושלים זכתה במקום השני בתחרות INFORMS העולמית, שהתקיימה בטקסס. המשלחת, שכללה סטודנטים ישראלים ובינלאומיים שלומדים במסגרת ההתמחות החדשה - BigData Analytics MBA, שיצאה לדרך בשנה שעברה בבית הספר, התמודדה מול 292 משלחות מ-25 מדינות.

   

  חברי המשלחת בטקסס (צילום: באדיבות בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית)
  חברי המשלחת בטקסס(צילום: באדיבות בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית)

   

  זו השנה השנייה ברציפות שבה משלחת בית הספר עולה על הפודיום, לאחר שבשנה שעברה משלחת בית הספר זכתה במקום הראשון בתחרות. הפרס שזכו הסטודנטים עומד על סך של 5,000 דולר.

   

  בראש הקבוצה הישראלית עומדת פרופ' ניקול אדלר, שמכהנת גם בראש תוכנית ההתמחות החדשה. היא ליוותה את הקבוצה לאורך כל הדרך יחד עם פרופ' לב מוצ'ניק.

   

  על ההישג הייחודי סיפרה פרופ' אדלר כי "המשלחת זכתה במקום השני על פתרון שהציעה לייעול תהליך הייצור וההפצה של כלי רכב אוטונומיים. למדנו מהתחרות הזאת שכלי רכב אוטונומיים זה כיף וגם אתגר, שמשלחת שמורכבת מסטודנטים ישראליים ובינלאומיים של בית הספר יכולה ליצור שלם שהוא גדול הרבה יותר מסכום חלקיו, ושפגז אולי לא נופל פעמיים באותו מקום, אבל כישרון ומוטיבציה וניצחונות בתחרויות יוקרתיות כמו ה-INFORMS בהחלט כן. כשזוכים בפעם הראשונה, זה יכול להיות מזל של מתחילים, זכייה שנייה זו עוצמה אמיתית!"

   

  הצוות הישראלי כלל השנה שמונה הסטודנטים - אליהו אולידורט, טניה וסקס וארגס, אלון כהן, יותם לייכטר, גל מורה, ז'אן-בפט סר-פריגן, אוולין פלאוט וסבסיטאן פלברוק. ראש ועדת השיפוט הוא פרופ' ג'ון בירג מבית הספר למנהל עסקים של "בות'" באוניברסיטת שיקגו, בעל שם עולמי בתחומו.

   

  האקדמית נתניה תפתח תוכנית B.A במסלול עסקים פרטיים

  ועוד בתחום מנהל העסקים. האקדמית נתניה הודיעה על פתיחת מסלול בלימודי מנהל עסקים B.A, במסלול ערב לעסקים פרטיים לשנת הלימודים תש"פ. מטרת התוכנית היא לאפשר לסטודנטים בעלי עסקים פרטיים או משפחתיים ללמוד בשעות הערב, במקביל לעבודתם ובכך לייעל את העסק.

   

  בין היתר תכלול התוכנית קורסים בניהול ושיווק עסקים פרטיים, סדנת פרסום מקומי-רדיו ופודקאסט, ניהול משא ומתן עסקי, ניהול בנקאי לעסק פרטי, ניהול מכירות, איסוף וניתוח מידע לצרכי העסק, סדנת ניו קריאייטיב, שיווק עסקים ברשתות חברתיות, שוק ההון בישראל, קורס בסיסי בנדל"ן ועוד.

   

  ד"ר גדי רביד, דיקן בית הספר למנהל עסקים באקדמית נתניה, אמר: "אנו גאים לפתוח מסלול במנהל עסקים, שמתמחה בעסקים פרטיים. מגזר העסקים הבינוניים - קטנים, אשר בתוכו נכללים גם העסקים המשפחתיים, הוא הבסיס לכלכלה מודרנית יציבה. 54% מהתוצר בישראל מקורו במגזר עסקי זה ולכן ראינו בתוכנית זאת פלטפורמה מעולה להקניית ידע לבעלי העסקים הקטנים או כאלה המעוניינים לפתוח עסקים כאלו. מרבית הקורסים בתארי מנהל עסקים, עוסקים בדוגמאות הבנויות על חברות גדולות. כאן, תלמידינו יוכלו ללמוד על הכלכלה הפנימית, איך לקחת הלוואות לעסק, מיתוג ברשתות החברתיות וכל מה שנחוץ לביסוס עסק קטן ומצליח".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: באדיבות בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית
  חברי המשלחת
  צילום: באדיבות בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית
  מומלצים