שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ריקול כפול: וולוו XC90 וסאנגיונג רקסטון למוסך
  שני דגמי הפנאי הגדולים יידרשו להגיע למוסכי היבואניות עקב קריאת תיקון יזומה. בוולוו יוחלף צינור ניקוז, בסאנגיונג תעודכן תוכנת ניהול המנוע

  חברת מאיר, יבואנית מותג הרכב וולוו, מזמינה למוסכיה המורשים 102 מכוניות מדגם XC90 שיוצרו במהלך 2016. ביבואנית אומרים כי בדגמי T6 ו-T8 עלול צינור ניקוז של מערכת הקירור להיסדק, ולגרום לנזילת נוזל על הממיר הקטליטי. במסגרת הטיפול היזום יוחלף הצינור התקול בדגם משופר. לדברי מאיר, זמן הטיפול הנדרש להחלפת הצינור עומד על כשלוש שעות.

   

  בעלי מכוניות המעונינים לבדוק אם גם רכבם צפוי לקבל הזמנה למוסך, יכולים לעשות זאת במוקד שרות הלקוחות בטלפון 5789*.

   

  ------------------------------------

   

  יבואנית רכב טלקאר המשווקת את מותג סאנגיונג, תזמין את בעלי רכב הפנאי הגדול רקסטון למוסך. לדברי היבואנית, ב-40 מכוניות מדגם זה שיוצרו בין חודש אוגוסט 2018 לפברואר 2019 עלולה נורית חיווי מערכת אוריאה לפעול בלוח המחוונים. במהלך הטיפול היזום תעודכן תוכנת יחידת בקרת המנוע והאוריאה.  משך התיקון מוערך בכשעה אחת.

   

   (צילום: רונן טופלברג) (צילום: רונן טופלברג)
  (צילום: רונן טופלברג)
   

  בעלי כלי הרכב צפויים לקבל הודעה בכתב אך ניתן גם לוודא צורך בקריאת שירות באמצעות מוקד שרות הלקוחות של היבואנית בטלפון 1-800-800-484.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים