שתף קטע נבחר

רייסמן-גור ושות'

במשרד הבוטיק רייסמן-גור ושות' פועל צוות צעיר ומסור, בעל ידע מעמיק עם ניסיון והצלחה בהובלת פרויקטים של התחדשות עירונית לרבות תמ"א 38, פינוי-בינוי, עסקאות קומבינציה ותכנון ובנייה

משרד עורכי דין רייסמן-גור ושות' כבר רשם מאחוריו למעלה מ-80 פרויקטים של התחדשות עירונית שבנייתם הסתיימה. מדובר במספר פרויקטים מרשים שמציב את המשרד בין המובילים במשרדי עורכי הדין בתחום. המשרד עוסק כיום בליווי עשרות פרויקטים נוספים של התחדשות עירונית.

 

המשרד היה מחלוצי התחום - כבר ב-2005 זיהה עו"ד עמיר רייסמן, אז פורסמה תכנית תמ"א 38, את הפוטנציאל הגלום בה והתחיל לפתח את התחום. ב-2006 ליווה פרויקטים ראשונים ברמת גן. ב-2010 הצטרף לרייסמן עו"ד מורן גור, שהתמחה בתכנון והבניה ו ובשמאות מקרקעין. כיום מנהלים השניים את משרד רייסמן-גור. השנה הצטרף למשרד כשותף גם עו"ד מאיר דויטש, שהתחיל כמתמחה במשרד וצבר נסיון ומקצועיות המוכרים בכל שוק ההתחדשות העירונית.

 

עו"ד עמיר רייסמן, שותף ברייסמן-גור ושות/ (באדיבות רייסמן - גור ושות')
עו"ד עמיר רייסמן, שותף ברייסמן-גור ושות/(באדיבות רייסמן - גור ושות')

 

בעקבות היקף העבודה הגדול עקב הביקושים ההולכים וגוברים לשירותי המשרד בתחום, גדל מספר העובדים בו בשנתיים האחרונות ב-300%. צוות העובדים מונחה על ידי עקרונות היסוד של המשרד: - חתירה למצוינות וחשיבה מחוץ לקופסה, חשיבה יצירתית להגשמת הפרויקטים גם אם יש קשיים בדרך.

 

במשרד עורכי הדין עמיר רייסמן ומורן גור ניתנת מעטפת שלמה של ליווי מקצועי הן ליזמים והן לדיירים בתחום של התחדשות עירונית – החל בשלב הראשון הכולל חוות דעת וניתוח הפרויקט וכלה בייצוג בפני ועדות משנה להתנגדויות, ועדות ערר לתכנון ובנייה ועוד.הצוות אמנם צעיר אך בעל ניסיון וידע מעמיקים, עוסק אך ורק בתחום התמחותו, ולכן הלקוחות נהנים מטיפול אישי של אנשי צוות מהירים, מוכשרים ומקצועיים.

 

עו"ד מורן גור, שותף ברייסמן-גור ושות' (באדיבות רייסמן - גור ושות')
עו"ד מורן גור, שותף ברייסמן-גור ושות'(באדיבות רייסמן - גור ושות')

 

למשרד ניסיון רב בכל תחומי המשפט האזרחי - מסחרי, והוא מציע שירותים משפטיים בתחומים מגוונים בספקטרום המשפט המסחרי – אזרחי, תוך התמקדות בייצוג יזמים ובעלי זכויות בבתים משותפים בפני המפקח/מפקחת על המקרקעין בתביעות לאכיפת הסכמים שבסיסם תמ"א 38. המשרד מלווה את הצדדים בהתאם לחוק המקרקעין. בנוסף, המשרד מתמחה בנדל"ן מסחרי, לרבות נדל"ן ועסקאות מקרקעין, דיני תכנון ובנייה, צווי הריסה, הכנת תב"ע וייצוג מול ועדות התכנון, ובנדל"ן פרטי, ובכלל זה עוסק המשרד ביחסי קבלן – דייר – ייצוג רוכשי דירות מקבלן, תביעות ליקויי בניה הסכמי מכר, הסכמי שכירות וכיוצ"ב.

 

תקדימים בתביעות נגד סרבנים

המשרד היה מעורב בפסקי דין הקשורים בתביעות כנגד סרבנים בעסקאות תמ"א 38, וצבר ניסיון בכמה תקדימים: כך, למשל, בבניין בשטרוק בתל אביב, עתרו התובעים לאכוף על הנתבעים (דיירים סרבנים) את הסכם תמ"א 38, שנחתם ביניהם. המפקח נעתר לתביעת הדיירים והחברה היזמית ואישר את ביצוע העבודות. מדובר בפס"ד ראשון מסוגו של קבלת אישור המפקח על המקרקעין להרוס מרפסת של מתנגדים. מרפסת שנסגרה בעבר שלא כדין. בפס"ד המפקח קיבל את טענות התובעים והורה להמשיך בפרויקט ואף חייב את הנתבעים לשלם החזר הוצאות שכ"ט ואגרת תביעה לתובעים.

 

באיינשטין 25 ר"ג, עתרו הדיירים לאכוף על הנתבעים את הסכם תמ"א 38/2 (הריסה ובניה) שנחתם ביניהם. מדובר בפס"ד הראשון בתביעה כנגד הסרבנים במסגרת תמ"א 38/2, כמו כן בידי התובעים הרוב החוקי הדרוש להריסת הבית. בפס"ד המפקחת קיבלה את טענות התובעים והורתה להמשיך בביצוע הפרויקט ואף חייבה את הנתבעים לשלם החזר הוצאות שכ"ט ואגרת תביעה לתובעים.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות רייסמן - גור ושות'
רייסמן-גור ושות'
באדיבות רייסמן - גור ושות'
מומלצים