שתף קטע נבחר

משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות'

משרד עוה"ד רפאל דלל ושות' מספק שירותי בוטיק בתחומי המקרקעין, מיסים, התחדשות עירונית, תכנון ובנייה, חוזים, משפט מסחרי וליטיגציה

משרד עוה"ד רפאל דלל ושות' מעניק שירות בכל התחומים הנוגעים לעסקאות הנדל"ן (One stop shop), תוך שמירה על מקצועיות, שקיפות מלאה, אמינות, נאמנות, קשר רציף, יחס אישי ודרך ארץ.  בראש המשרד עומד עורך הדין ורואה החשבון רפאל דלל, מוניטין וניסיון עשיר של כ-25 שנה. לדלל תואר שני במנהל עסקים (התמחות בביטוח), תואר שני במשפטים (התמחות בניהול משא ומתן וגישור), כלכלן ואף עורך דין מוסמך במדינת ניו-יורק בארה"ב (חבר ה-BAR). הוא מוסמך גם כנוטריון ומגשר ומומחה בתחום המס. כיוצא רשות המיסים, התמחה והתמקצע בתחומי המיסוי, כולל מיסוי מקרקעין והיטלי השבחה.

 

לעו"ד דלל יש גם ניסיון מוכח בטיפול בעסקאות מקרקעין מורכבות לרבות עסקאות קומבינציה וקבוצות רכישה ובעבודה אפקטיבית מול משרדי הממשלה, ייצוג בוועדות תכנון, הסדרת מרשם בטאבו וייצוג בעלי דירות ו/או סרבנים בהליכים משפטיים בפני המפקח על המקרקעין וביהמ"ש. כחלק מהמעורבות הקהילתית של המשרד, משמש עו"ד דלל כיועץ משפטי בארגון נכי ישראל (פרו-בונו) ואף ייעץ בקביעות בתכנית הרדיו "מיסוי ומקרקעין ברשת", ברדיו גלגלים ברשת.

 

עו"ד רפאל דלל, משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות' (באדיבות משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות')
עו"ד רפאל דלל, משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות'(באדיבות משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות')

 

מזה כעשור מתמחה המשרד בפרויקטים של התחדשות עירונית, תוך התמקדות בייצוג בעלי הדירות. הכשרתו הכלכלית של עו"ד דלל ועיסוקו גם בעריכת הערכות שווי כלכליות של חברות, לצד ניסיונו בעריכת מאזני חברות כרו"ח, מקנים לו יתרון בייצוג בעלי דירות הנהנים מביטחון ורוגע ביחס לנכסיהם. הם מקבלים ייעוץ מקיף בבדיקת זכויות הבנייה בפרויקט, בחירת היזמים, הערכת חוסנם הכלכלי ויכולתם לבצע פרויקטים עד להשלמתם, כולל בדיקה וניתוח של דוחות האפס והדוחות הכלכליים של היזמים לשם בחינת כדאיות כלכלית. בהתאם לכך, מקפיד המשרד על קבלת ערבויות ובטחונות נאותים מהיזמים, לצורך שמירת והבטחת הזכויות של בעלי הדירות ומיקסום התמורות לבעלים.

 

המשרד עובד בשיתוף פעולה עם משרדים מובילים בארץ בתחומי האדריכלות, ההנדסה, השמאות ומגוון תחומים נוספים הנדרשים לביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית. המשרד מתמחה גם בדיני חוזים, דיני תכנון ובנייה, דיני מיסים, דיני מכרזים, דיני כינוס נכסים, דיני הפקעות ודיני תאגידים. ההתמחות בתחומים משלימים אלו, באה לידי ביטוי בטיפול והייצוג של בעלי הדירות בפרויקטים של התחדשות עירונית.

 

המשרד מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית שנבחרו בקפידה, לרבות פינוי בינוי עם מאות יחידות דיור, הריסה ובנייה מחדש עפ"י תמ"א 38 ופרויקטים של חיזוק בניינים קיימים לפי תיקון 1 תמ"א 38. חלקם נמצאים בשלבים ונים של ביצוע וחלקם הסתיימו בהצלחה ונמסרו לבעליהם: אביגיל 18 ברמת גן, איתמר 7 ברמת גן, קומפלקס 5 בניינים ברחובות האגס והאגוז בגבעת עדה ועוד.

 

הניסיון הרב בייצוג בעלי דירות הקנה למשרד כישורים אסטרטגיים, יכולות התמודדות והצגת פתרונות יצירתיים ומנצחים לכל בעיה המתעוררת משך התהליך לרבות, ניהול התמחרות נאותה בין מציעים, רתימת סרבנים לפרויקט ומעורבות מול הגורמים בעירייה בקידום פרויקטים ומניעת עיכובם. בכל שלבי ההתקשרות בפרויקטים של התחדשות עירונית, המשרד מקפיד על יחס אישי ללקוחות, תקשורת רציפה עם הנציגויות, משלב התכנון ועד מסירת הדירות, ליווי בתקופת הבדק (כולל ליקויי בנייה) ומעקב אחר רישום הבית המשותף החדש.

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות'
משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות'
באדיבות משרד עורכי הדין רפאל דלל ושות'
מומלצים