שתף קטע נבחר

משרד עורכי הדין שוב ושות’

משרד עורכי הדין שוב ושות’ מהמשרדים הגדולים והמובילים בתחומי המקרקעין, התכנון והבנייה. מאז הקמתו בשנת 1957, מספק המשרד ללקוחותיו סל שירותים משפטי מלא בכל מגוון היבטי מגזר המקרקעין

משרד עורכי הדין שוב ושות’ מספק ללקוחות את כל השירותים המשפתיים בתחום המקרקעין, לרבות ייצוג בעסקאות נדל”ן מורכבות וסבוכות; הסכמים על פי תמ"א 38 ופינוי בינוי; פיתוח נדל”ן; שינויי ייעוד הקרקע; מיסוי עירוני, מיסוי מקרקעין והיטלי השבחה; הפקעות; טיפול מול ועדות התכנון השונות כולל ועדות הערר וכן בתי המשפט בערכאות השונות, וכלל התדיינויות משפטית בנושאי מקרקעין ועוד.

 

המשרד הוקם על ידי עו"ד משה שוב ז"ל, מי שנחשב לאחד מעורכי הדין הוותיקים ופורצי הדרך בתחום המקרקעין בישראל וכיום עומדים בראש המשרד ילדיו, עו"ד שמואל שוב המשמש כשותף מנהל, עו"ד נעמה שיף ועו"ד אביעד שוב. סך הכול מועסקים במשרד 16 עורכי דין, 4 מתמחים ובנוסף עובדי מנהלה.

 

עו"ד שמואל שוב - שותף מנהל במשרד שוב ושות' | צילום סטודיו תומס (באדיבות משרד עורכי הדין שוב ושות’ )
עו"ד שמואל שוב - שותף מנהל במשרד שוב ושות' | צילום סטודיו תומס(באדיבות משרד עורכי הדין שוב ושות’ )

 

עומק המומחיות והמקצועיות של אנשי ונשות הצוות מהווה גורם מרכזי להפיכתו של המשרד למוביל בתחומו בישראל. המשרד כולל גם מחלקה המתמחה ברישום פרצלציות (הליכי איחוד וחלוקה) ובתים משותפים. שוב ושות' מעניק ללקוחותיו שירות וייצוג מלאים בכל שלבי הטיפול במקרקעין, הן מול ועדות התכנון והן בכל העסקאות פשוטות, ומורכבות, החל בבדיקת נאותות וייעוץ על היבטים אחרים של רכישת הקרקע, ההוצאה לפועל של העסקה, משא ומתן וניסוח של ההסכמים הרלוונטיים (לרבות יוזמות משותפות והסכמי ליווי מימון).

 

בין לקוחות משרד שוב ושות’ נמנים חברות נדל”ן ובנייה ציבוריות ופרטיות וכן חברות אחרות, ולקוחות פרטיים רבים. המשרד מייצג לקוחות בבתי המשפט האזרחיים והמנהליים, לרבות בית המשפט העליון ובמהלך השנים הגיע לפסיקות תקדימיות רבות בתחום המקרקעין. המשרד דורג בין משרדי עורכי הדין המובילים בתחום הנדל"ן על פי דירוג BDi Code לשנת 2018 וכמו כן דורג בין המשרדים המובילים בתחומי הנדל"ן ותכנון ובניה על פי דירוג DUN’S 100 לשנת 2018.

 

עו"ד נעמה שיף - משרד שוב ושות' | צילום סטודיו תומס (באדיבות משרד עורכי הדין שוב ושות’ )
עו"ד נעמה שיף - משרד שוב ושות' | צילום סטודיו תומס(באדיבות משרד עורכי הדין שוב ושות’ )

 

התחדשות עירונית

משרד שוב ושות' מתמחה בליווי וייצוג דיירים ויזמים בפרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38, פינוי בינוי). הליווי המשפטי של המשרד הוא מקיף וצמוד, החל משלב ההחלטה העקרונית על ביצוע הפרויקט, דרך ניתוח ובחירת ההצעות מטעם היזמים, ניהול המו"מ על מנת להגיע לתמורה מקסימלית, עריכת ההסכם, ועד לסיום הבנייה בפועל או רישום הבית המשותף.

 

כחלק ממערך השירותים לדיירים, צוות המשרד מוודא כי היזם הנבחר הוא בעל ניסיון בהתחדשות עירונית, בעל איתנות כלכלית, אשר יכול לספק את הביטחונות הראויים - והכל על מנת שהפרויקט יסתיים בהצלחה. עורכי הדין של המשרד גם מוודאים כי כל ההסכמות בין היזם לדיירים יהיו מפורטות בכתב באופן מפורש, על מנת לוודא כי הדיירים לא יישאו באף הוצאה, וכי יקבלו תמורת דירתם הקיימת דירה גדולה וחדישה יותר.

 

עו"ד אביעד שוב - משרד שוב ושות' | צילום סטודיו תומס (באדיבות משרד עורכי הדין שוב ושות’ )
עו"ד אביעד שוב - משרד שוב ושות' | צילום סטודיו תומס(באדיבות משרד עורכי הדין שוב ושות’ )

 

בוקסה

טיפ לנציגי דיירים / עו"ד נעמה שיף

כדי להגדיל את הוודאות של הדיירים מול התחייבויות היזם לקידום תכניות והחתמת דיירים, עליהם לוודא הגדרת מועדים קשיחים ו'סעיפי יציאה', אשר מבטיחים כי היזם יעמוד בלו"ז ובהתחייבויות, שאם לא כן יהיה חשוף לביטול ההסכם.

סעיפי יציאה גם מרגיעים את הדיירים החוששים מחתימה על הסכם עם היזם, משום שאם חששותיהם יתממשו, תהיה להם אפשרות לבטל את ההסכם ולהחזיר את הגלגל לאחור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות שוב ושות'
משרד עורכי הדין שוב ושות’
באדיבות שוב ושות'
מומלצים