שתף קטע נבחר

דמרי-גלים

חברת דמרי-גלים נולדה משילוב כוחות בין חברת הנדל"ן הוותיקה והמקצועית י.ח. דמרי לבין חברת גלים, המתמחה בהתחדשות עירונית, שהייתה מחלוצות התוכנית בישראל. שיתוף פעולה זה יצר יכולות יזמיות וביצועיות גבוהות ומאפשר לחברה לבצע כל פרויקט בצורה מהירה, מקצועית ואיכותית

השילוב בין העוצמה, יכולות הביצוע והאיתנות הפיננסית של חברת י.ח דמרי לבין יכולות ייזום הבוטיק של חברת גלים בערי הביקוש בכלל ובפרט בתל אביב, מאפשר לדמרי-גלים לספק תהליכי ייזום וניהול מערך דיירים המלווים ביכולות ביצוע ורכש אדירות שטרם נראו כמותן בענף. בכך יש בשורה לדיירים בתל אביב ובסביבתה – אזור פעילותה העיקרי של דמרי-גלים.

 

ה־מומחים לעיר הגדולה

בנייה במרקם עירוני צפוף כמו זה הקיים במרכז תל אביב מצריך ניסיון רב ונדרשת שימת דגש בצפיפות, בידע ובניסיון בבנייה בסביבת מי תהום שלא פוסחת על אזורים רבים ברובע 4, אלה, לצד היערכות ביצועית גבוהה, במטרה להקטין ככל האפשר את משך הפרויקט בשלב הבא. ניסיון של עשרות שנים הן בתחום הבנייה המסורתית והן בתחום ההתחדשות העירונית, ובניית יותר מ־15,000 דירות ברחבי הארץ מבטיחות שכל אלו ייעשו על הצד הטוב ביותר.

 

יגאל דמרי, בעלי חברת דמרי-גלים (באדיבות: י.ח דמרי )
יגאל דמרי, בעלי חברת דמרי-גלים(באדיבות: י.ח דמרי )

 

חברת דמרי-גלים שמה לה למטרה להביא למהפכה בתחום ההתחדשות העירונית והיא מביאה משב רוח מרענן, תוך שמירת אמונים לתל אביב של פעם בשילוב תכנון אורבני רענן, חדשני ויצירתי.

 

החברה מעסיקה עשרות בעלי מקצוע שאמונים על קידום הפרויקט בצורה היעילה, הטובה והמהירה עבור הדיירים: צוות תכנון פנימי -אדריכל, מהנדס מעצב פנים ויועצים למיניהם, שבאמצעותם מסופק מענה תכנוני פרטני בהתאמה אישית; 15 צוותי בדק שאחראים על מתן מענה מהיר לפניות הדיירים לאחר קבלת טופס 4; וצוות מנהלי פרויקטים ויועצים משפטיים שנמצאים בקשר שוטף עם בעלי הדירות בזמינות גבוהה.

 

מדד התחדשות  (באדיבות דמרי - גלים)
ירון בלנק - בעלים של חברת דמרי-גלים(באדיבות דמרי - גלים)

 

כך לדוגמה, במאי 2018 פנו דיירי בניין ברחוב שרת בתל אביב לחברה, מתוך שאיפה לחתום על הסכם משפטי בטרם כניסת תכנית רובע 4 לתוֹקפה. החברה נעתרה, ובתוך חודש ימים ביצעה בדיקות משפטיות מקדימות של כלל הדירות, ביצעה תכנון מקיף של הקומות החדשות על פי דרישות ובקשות הנציגות, ניהלה משא ומתן משפטי מול באי כוח הדיירים וגיבשה מטעמם נוסח מפרט טכני איכותי מול המפקח.

 

פרק הזמן הקצר לגיבוש ולחתימת הסכם מול דיירים הוא ייחודי ונדיר יחסית לענף. דוגמה זו מוכיחה כי כששני הצדדים בשלים לביצוע עסקה, אפשר לקדם פרויקטים במהירות רבה – ולראיה, פרויקט משה שרת נמצא היום פסע מהפקדה בעירייה.

 

מדד התחדשות  (באדיבות דמרי - גלים)
פרויקט בן סרוק 10-16 תל אביב | בר אוריין אדריכלים(באדיבות דמרי - גלים)
 

 

להעניק זריקת מרץ לתוכניות תמ"א 38 בתל אביב-יפו

שילוב הכוחות עם חברת גלים אפשר לחברת י.ח דמרי להיכנס לראשונה לתחום התמ"א 38 בתל אביב-יפו. על פי ההסכם, שתי החברות ישתפו פעולה בייזום פרויקטים בעיקר תל אביב, כמובן, שיקודמו במסלול הריסה ובנייה מכוח תמ"א 38 ופינוי בינוי.

חברת דמרי, היזם המבצע מהגדולים ביותר בישראל, בעלת סיווג ג'5 ללא הגבלת היקפים, תהיה זו שאמונה על בניית הפרויקטים, בעוד שחברת גלים תהיה אחראית לתקשורת מול בעלי הדירות ומול ועדי הבניינים.

 

כאמור, דמרי גלים שמה לה כמטרה לבצע פרויקטים במתווה הריסה ובנייה במרכז הארץ עם דגש על גוש דן, ושימת דגש ב'מתחמי מגורים', כלומר בכמה בניינים הסמוכים פיזית אחד לשני - כדוגמת פרויקט פינלס 5, פינלס 6, פינלס 8 ו־ויצמן 129 בתל אביב, שסמוכים זה לזה. בפרויקט זה מתוכננות כ-120 יחידות דיור חדשות.

 

פרויקט פינלס 6 תל אביב | גל מרום אדריכלים (באדיבות דמרי - גלים)
פרויקט פינלס 6 תל אביב | גל מרום אדריכלים(באדיבות דמרי - גלים)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות דמרי - גלים
דמרי גלים נדל"ן מדד התחדשות עירונית
באדיבות דמרי - גלים
מומלצים