שתף קטע נבחר

אן הת'וואי ורבל ווילסון: "אנחנו משחקות על המוח הקטן של גברים רקובים"

אן הת'וואי היא לא השחקנית הרצינית שאתם חושבים שהיא, ורבל ווילסון בכלל ביישנית. בריאיון ל-ynet לרגל "נוכלות עם סגנון" השתיים מספרות למה זה דווקא בסדר לרמות גברים, ומודות לאלוהים שהכימיה ביניהן עבדה: "מזל, כי אנחנו השחקניות העיקריות בסרט". צפו

 

בקומדיה החדשה "נוכלות עם סגנון", אן הת'וואי ורבל ווילסון מגלמות נוכלות המתחרות על כיסו של איש הייטק עשיר. הת'וואי מגלמת את הנוכלת המיומנת והאלגנטית, בעוד שווילסון מגלמת את המתלמדת שלה, שגם פחות מנוסה ממנה וגם פחות מעודנת, בדיוק כמו שאפשר לצפות מהשחקנית שעשתה קריירה על דמויות פרועות ומוגזמות.

 

השתיים מחליפות עקיצות אחת עם השנייה בלי סוף, עד כדי כך שלא ברור אם זו הכימיה המצוינת ביניהן או שהן פשוט נהנות לרדת אחת על השנייה. "היה לנו ממש כיף ואני חושבת שרואים את זה על המסך. כל מי שרואה את הסרט מדבר על הכימיה שלנו. זה טוב כי אנחנו שתי השחקניות העיקריות בסרט, אז מזל שזה עבד", אומרת ווילסון בריאיון ל-ynet בניו יורק. הת'וואי מוסיפה: "אני לא אוהבת עקיצות עצלניות או סתם מרושעות. אבל עם רבל יש הרבה דיוק וכישרון, היא לחלוטין מאפילה עליי אז אני מעריכה את האמנות מאחורי הירידות שלה".  

 

מתוך הסרט
מתוך הסרט "נוכלות עם סגנון"
 

בהתאם לאופנה האחרונה בהוליווד, גם במקרה הזה מדובר ברימייק עם היפוך תפקידים מגדרי. הפעם שתי השחקניות נכנסות לנעליהם של מייקל קיין וסטיב מרטין מהסרט "נוכלים עם סגנון" (1988) שנהגו לעקוץ נשים עשירות בריביירה הצרפתית. הדבר כמובן גם מתקשר לתנועת MeToo  - הנשים הן אלו שלוקחות אחריות על חייהן ומתמרנות את הגברים האמידים תוך כדי שימוש במניפולציות רגשיות ומיניות, בדיוק כמו שקורה לא פעם במקרים של ניצול כוחות לרעה והטרדות מיניות של נשים.

 

הסרט עוסק בנשים חכמות שיודעות לתמרן גברים, ולנצל אותם רגשית ומינית. אני רואה את זה מנקודת המבט של הגברים, איך זה נראה מהצד שלכן?

ווילסון: "חלק מהסיבות שרציתי ליצור ולהפיק את הסרט הזה ולהפיק אותו במהלך תנועת ה-MeToo הן בגלל גברים מלוכלכים ורקובים בעולם שלנו".

הת'וואי: "בעולם שלנו? יש כאלה?".

ווילסון: "הם יכולים להיות בוגדניים או ממש שטחיים. זה ברור שאנחנו לא תוקפות את כל הגברים".

הת'וואי: "אנחנו מגלמות דימוי מצויר של נשים, ואנחנו לא הטעם של גברים שאוהבים נשים אמיתיות. אז אנחנו משחקות בגברים עם מוח קטן שאין להם מושג קלוש מהי אישה. ואם יש לך את האידיאל הזה אנחנו ניקח את הכסף שלך".

 

 

אן הת'וואי ורבל ווילסון בריאיון ל-ynet  ()
אן הת'וואי ורבל ווילסון בריאיון ל-ynet

מסר נוסף בסרט הוא לא לשפוט לפי הקנקן. בתור שחקניות, מה הייתן רוצות שהמעריצים ידעו עליכן?

ווילסון: "אני חושבת שאנשים יופתעו לגלות עד כמה אני ביישנית בחיים האמיתיים".

הת'וואי: " אני הופתעתי כשפגשתי אותה".

ווילסון: "אני מאוד ביישנית ומופנמת בחיים האמיתיים. ברור שכשאני בטלוויזיה אני צריכה להיות הרבה יותר פרועה ולמדתי איך לעשות את זה, אבל אנשים מופתעים ממני כשהם יוצאים איתי לדייט".

 

לעומתה, הת'וואי דווקא טוענת שהיא הרבה פחות רצינית מאיך שהיא מצטיירת. "אנשים לא יודעים את זה, אבל אני ממש רגועה ונינוחה, אני לא השחקנית הרצינית שחושבים שאני". צפו בריאיון המלא בווידאו שבתחילת הכתבה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים