שתף קטע נבחר

מטרופוליס

מובילה בתחום ההתחדשות העירונית עם כ- 2500 יח"ד בשלבי תכנון, ביצוע ואכלוס

חברת מטרופוליס, אשר נוסדה ב-2011 ומנוהלת ע"י רו"ח אודי בלום, היא מהחברות הגדולות בתחום היזמות האורבנית בישראל. החברה מתמחה בייזום ופיתוח פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. מטרופוליס מקדמת כיום ביצוע, תכנון ורישוי של כ-30 פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2, כאשר עיקר פעילותה של החברה במרכז הארץ. עד כה, מסרה החברה למעלה מ-550 יח"ד, רובן בתל אביב. בשנים הקרובות, צפויה החברה לעסוק בהקמתן של למעלה מ-2,000 יח"ד, כ - 1,600 מהן בתל אביב.

 

מטרופוליס נמצאת בבעלות שתי חברות מובילות במשק הישראלי: קבוצת אלייד, אחת מחברות האחזקה הגדולות והיציבות בישראל המחזיקה בין היתר בצ‘מפיון מוטורס (היבואנית של אאודי, סקודה, סיאט ופולקסווגן), מנהרות הכרמל, ניופאן ועוד, וקבוצת אלדר, קבוצת נדל"ן מובילה היוזמת ומנהלת פרויקטים של נדל"ן בישראל ובאירופה בהיקף של למעלה ממיליארד ש"ח. הקבוצה פועלת בתחומי המגורים, דיור להשכרה ארוכת טווח, משרדים ומסחר. השותפות בין החברות הגדולות הנ"ל מקנה למטרופוליס איתנות פיננסית יוצאת דופן, המאפשרת לה להתמודד בהצלחה עם פרויקטים בהיקפים גדולים ועם סטנדרטים ניהוליים של שקיפות, צניעות ויושרה מקצועית ואישית.

 

מדד התחדשות עירונית (באדיבות מטרופוליס)
אודי בלום, מנכ"ל מטרופוליס(באדיבות מטרופוליס)

 

הקימה את פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול ביותר בת"א

החברה מפתחת מתחמי מגורים תוך ראייה והשקעה בכלל השכונה. תפיסה זו באה לידי ביטוי, הלכה למעשה, במתחמים גדולים המוקמים על ידי החברה במרכז הארץ, בראשם עומד פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול שנבנה עד כה בארץ, מתחם "גרין פארק" בשכונת נווה שרת בתל אביב, שבמקום 154 יח"ד בבנייני רכבת ישנים, נבנו במתחם 6 מגדלים עם 447 יח"ד. הפרויקט הסתיים והדירות נמסרו. הפרויקט, בניהולה של מטרופוליס, שהוקם בשותפות עם החברות SGS ואלקטרה השקעות, הביא לשינוי מהפכני בתודעה ובמיתוג שכונת נווה שרת כולה. בזכות השינוי שהוביל הפרויקט במיתוג המתחם והשכונה, זכתה החברה בפרס האפי היוקרתי לשנת 2015.

 

מדד התחדשות עירונית (באדיבות מטרופוליס)
"גרין פארק" בנווה שרת ת"א - 6 מגדלים עם 447 יח"ד(באדיבות מטרופוליס)

 

מתחם ענק נוסף שמטרופוליס מקדמת בת"א במסגרת תכנית להתחדשות עירונית הוא קהילת לודג' בשכונת הדר יוסף. במסגרת הפרויקט החברה עתידה להרוס 258 דירות ישנות מ-23 בניינים ברחוב קהילת לודג', ובמקומם לבנות מתחם מגורים חדש ומודרני עם 704 יח"ד ב- 9 בניינים חדשים, פתרונות תנועה מתקדמים, פיתוח מודרני ומבני ציבור לטובת דיירי השכונה החדשה שתקום.

 

מדד התחדשות עירונית (באדיבות מטרופוליס)
מתחם קהילת לודג' בהדר יוסף - מתחם מגורים חדש ומודרני(באדיבות מטרופוליס)

 

בקהילת פאדובה שבשכונת נאות אפקה שבת"א, מקדמת החברה פרויקט התחדשות עירונית (בשיתוף עם שיכון ובינוי) במסגרתו יפונו 128 משפחות ויבנה פרויקט חדש ומתקדם אשר יכלול 282 יח"ד. פרויקט גדול נוסף הוא ברחובות מנדלבלט-אבן עזרא בהרצליה. פרויקט פינוי בינוי הגדול והראשון בעיר, בו יפונו 84 משפחות ובמקומו ייבנה פרויקט עדכני ומפנק של 278 יח"ד. הפרויקט צפוי לקבל התר בנייה כבר במהלך הרבעון השני של השנה.

 

פועלת בסטנדרטים של איכות ושירות מהגבוהים בארץ

מטרופוליס שמה לה למטרה, כהחלטה אסטרטגית, ליצור רמת "מצוינות מקצועית" בתחום איכות הבנייה והשירות לדייר ולהוביל סטנדרטים מהמעלה הראשונה בתחומים אלו בישראל.

מטרופוליס מקפידה על איכות התכנון והבניה בשיטת "ניהול איכות רציף" באמצעות מערך פיקוח ובקרה פנימי וחיצוני, חטיבת הנדסה פנימית ובאמצעות ליווי של חברות תקינה מוסמכות. כל תהליכי התכנון והבניה מבוקרים בזמן אמת מה שהוביל לכך שהחברה הוסמכה על ידי מכון התקנים הישראלי. החברה מקפידה על בניה ירוקה בכל הפרויקטים בהם היא מעורבת, על בניינים יעילים אנרגטית ומשקיעה משאבים רבים בחשיבה ובתכנון האדריכלי בנושא איכות הסביבה.

פרויקטים של התחדשות עירונית מבוצעים בתוך מרקם עירוני בנוי וצפוף ולכן מחייבים התמחות, מקצועיות, ידע ורמת ביצוע גבוהה. לאור הניסיון הרב שצברה מטרופוליס, עם ההבנה וההקשבה שלה לצרכיהם המיוחדים של הדיירים המפנים את דירותיהם, חרטה זו על דגלה להעניק לדיירים טיפול אישי, מקצועי, מסור ומתקדם ובכך ייחודה ועוצמתה.

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות מטרופוליס
מטרופוליס
באדיבות מטרופוליס
מומלצים