שתף קטע נבחר

נכסים ובניין מגורים - נוה

נכסים ובניין מגורים - נוה מרכזת את מכלול פעילות המגורים של נכסים ובניין IDB, מהגופים הגדולים בענף הנדל"ן. ככזו, היא נהנית מגב חזק, יציב ואיתן, ומבצעת שלל פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. בראש מעייניה של החברה עומדת השאיפה להציע התחדשות של מתחמים שלמים, שישדרגו את חווית המגורים בסביבה כולה

נכסים ובניין היא מהחברות הגדולות והמובילות ביותר בענף הנדל"ן הישראלי. עם הון עצמי של 3.6 מיליארד שקלים, ונכסים להשקעה בסכום של יותר מ־11 מיליארד שקלים, ברור מדוע היא נתפסת כגורם משמעותי במיוחד, בעל כוח ואיתנות פיננסית מרשימה. החברה שהוקמה ופעילה מאז שנת 1961, מקדמת כיום פרויקטים רבים מסוגים שונים באזורי הביקוש, אשר במסגרתם מתוכננות לקום למעלה מ־2,500 יחידות דיור חדשות.

 

זה 60 שנה פועלת החברה בתחום המגורים תחת המותג "נוה", ובעשור האחרון פועלת גם בתחום ההתחדשות העירונית. החברה החלה לפעול בתחום זה כבר בשנת 2005, כאשר "התחדשות עירונית" עדיין הייתה בחיתוליה. כפועל יוצא מזה לחברה נצבר ניסיון רב בפרויקטים מסוג זה. התחדשות עירונית הינה אחת מהפעולות המורכבות בתחום הבנייה למגורים המצריכות פתרונות רבים מעבר לייזום פרויקטים רגילים, ולכן נדרשת התייחסות מתאימה מצד החברה והתמקצעות גבוהה.

 

מדד התחדשות עירונית (באדיבות נכסים ובניין מגורים - נוה)
מתחם דפנה - ארלוזרוב ת"א(באדיבות נכסים ובניין מגורים - נוה)

 

חותרים להתחדשות בלתי פוסקת

יכולותיה הגבוהות של חברת נכסים ובניין מגורים - נוה, בתוספת הגב הכלכלי החזק של נכסים ובניין IDB, מאפשרים ליזום פרויקטים גדולים בתחום.  כיום מקדמת החברה פרויקטים בהיקפים גדולים ומשמעותיים שבכל אחד מהם מאות יחידות דיור ואף יותר. כמו כן, העובדה שמדובר בחברה עם ניסיון כה גדול וגב כלכלי כה חזק גורמת לבעלי הדירות להעדיף להתקשר עם חברה כזו, בעלת ניסיון בהקמת מתחמים גדולים, בני מאות יחידות דיור. החברה מאמינה שרק בעזרת התחדשות עירונית בהיקפים גדולים ניתן לספק פתרון דיור אולטימטיבי במרכזי הערים: מעטים הגורמים כיום בשוק המקומי שמסוגלים לקדם, ליזום ולבצע תכניות בהיקפים גדולים כל כך לחידוש שכונות מתוך הבנה של סביבת החיים הנדרשת לדיירים.

 

העובדה שחברת נכסים ובניין מגורים מסוגלת לבצע פרויקטים בהיקפים גדולים המשלבים מגורים, בילוי ופנאי – הן פרויקטים חדשים למגורים והן פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית – גורמת לעוד ועוד לקוחות לבחור דווקא בה כחברה היזמית, מתוך ידיעה כי מעטים הגורמים כיום בענף שמסוגלים לקדם, ליזום ולבצע תוכניות בהיקפים גדולים כל כך, לחידוש שכונות שלמות ולעמוד בהתחייבויות שנתנו לבעלי הדירות.

 

נכסים ובניין מגורים - נוה צברה ניסיון רב בפרויקטים, שהפכו לשם דבר במהלך השנים: נוה אמירים, נוה אביבים, יובלים בכרכור, מרום נוה ברמת גן ועוד. העוצמה, הניסיון שנצבר, הגב של חברה עסקית כה חזקה – הם היתרונות שמציעה החברה לבעלי הדירות. המוטיבים המרכזיים, קרי אמינות ותחושת ביטחון, הינם קריטיים להחלטה שלהם. נכסים ובניין מגורים מתגאה בלקוחות דור שני ושלישי – תוצאה של ראייה לתווך ארוך. החברה מתכננת פרויקטים ומקפידה על איכות הביצוע, על מנת שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים וגאים במוצר שסופק להם ושעליו הם שילמו ממיטב כספם.

 

מדד התחדשות עירונית (באדיבות נכסים ובניין מגורים - נוה)
נחלת יהודה - ראשון לציון(באדיבות נכסים ובניין מגורים - נוה)

 

גדולים – גם בפרטים הקטנים

בנכסים ובניין - נוה פועלים תוך שימת לב לפרטים הקטנים, וזאת במטרה להקשיב לצורכי הלקוח ולמקסם את כל האפשרויות לספק את צרכיו – הדייר בפרויקט. החברה מעניקה יחס אישי וקרוב לכל הדיירים בפרויקטים שלה, הן הקיימים והן החדשים, כדי להבטיח קשר רצוף ושקיפות מלאה לאורך כל הפרויקט. כדי להבטיח זאת נוהגת החברה להקים לכל פרויקט צוות ייעודי, אנשי מקצוע שיעמדו לרשות הדיירים לאורך התהליך ויוכלו לספק להם תשובות לכל שאלה ועניין. הפעילות נעשית מתוך שאיפה להבטיח התנהלות יעילה ושוטפת החל משלבי אישור הפרויקט ועד לסיומו הרשמי.

 

כל פרויקט ופרויקט של החברה מתחיל מנקודת מוצא עיקרית אחת: האדם. אנשי החברה חושבים על האנשים שגרים במקום, על הרגלי החיים שלהם, על הקושי הרגשי ביצירת שינוי - במיוחד בגיל מבוגר, ועל אחת כמה וכמה בפרויקטים של התחדשות עירונית. אנשי נכסים ובניין מגורים רואים תמיד לנגד עיניהם את האדם כחלק ממארג של הסביבה ושל הקהילה שבה הוא חי, חושבים על כל היבטי הפרויקט שיהפכו אותו למקום נחשק למגורים, ומלווים באופן צמוד את האוכלוסייה.

אנשי החברה מלווים את הדייר צעד אחר צעד, משתפים אותו, שואלים ומקשיבים, ומבררים מה הם צרכיו של הדייר - הקרבה לבתי ספר וגנים למול קרבה למרכזים חברתיים עבור קהל מבוגר ועוד, שכן פרויקט לא יכול להיות 'אי מנותק' שמספק רק בניינים יפים. החברה מקפידה תמיד לזכור שהיא בונה סביבות חיים לאנשים.

 

פרויקטים נבחרים

לחברת נכסים ובניין מגורים, כאמור, שלל פרויקטים להתחדשות עירונית, בהם כמה רחבי היקף שמטרתם שינוי פני שכונות ושדרוג אזורי מגורים מיושנים. בימים אלו מקדמת החברה ומבצעת שני פרויקטים שנחשבים לפרויקטי הדגל שלה:

 

● מתחם דפנה־ארלוזורוב, תל אביב: מתחם הכולל שישה אזורי פינוי בינוי בצפון הישן של תל אביב, בסמוך לרחוב ארלוזורוב ולבית החולים איכילוב. במסגרת הפרויקט יפונו 402 יחידות דיור קיימות, וייבנו במקומן 1,226 יחידות דיור חדשות. התב"ע לפרויקט זה כבר אושרה, והחברה ממתינה להיתר הבנייה לפרויקט, שאמור להתקבל במהלך השנה הקרובה.

 

● נחלת יהודה, ראשון לציון: פרויקט עירוב שימושים שבמהלכו יפונו בנייני רכבת ישנים, ויוקמו במקומם בנייני מגורים, מגדלי מגורים, שטחי מסחר ושטחי משרדים. במסגרת הפרויקט ייהרסו מבנים אשר כוללים 214 יחידות דיור, ובמקומם ייבנו בנייני מגורים בני 7-6 קומות, וכן ארבעה מגדלים בני 23 קומות, שיכללו 800 יחידות דיור חדשות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות נכסים ובניין מגורים - נוה
נכסים ובניין מגורים - נוה
באדיבות נכסים ובניין מגורים - נוה
מומלצים