שתף קטע נבחר

האם ניתן לתקן טיפול פנים כושל?

שושי בסון חוותה טראומה של ממש לאחר שעברה הזרקה לא מוצלחת בשקעי העיניים. האם ניתן לתקן את הנעשה ואיך לבחור את הרופא המתאים שיטפל בנו?

 

 

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה הולכת ומתעצמת של הזרקות וטיפולים קוסמטיים שנעשים על ידי רופאים ללא הכשרה מתאימה או כאלו אשר משתמשים בחומרים לא נכונים, שבמקרה הטוב גורמים לתוצאות גרועות ובמקרה הרע - עלולים להיות מסוכנים.

 

בפרק זה נכיר את שושי בסון (60), בנקאית בכירה וסבתא לחמישה נכדים. שושי היא אישה מטופחת שמעידה על עצמה כי נושא האסתטיקה חשוב לה מאוד. לפני כשלוש שנים עברה שושי הזרקה לא מוצלחת לשקעי העיניים, שגרמה לה לסימן כחול גדול מתחת לעין. הסימן נשאר זמן רב וגרם לה אכזבה רבה וחוסר בטחון.

 

שושי קוראת לכל הנשים ומזהירה אותן מפני רופאים חסרי הכשרה בתחום, שמציעים את שירותיהם בהזרקות. זאת בניגוד למנתחים פלסטיים מקצועיים שעברו הכשרה. התוצאות של הזרקות שנעשות על ידי אדם ללא הכשרה, כפי שמלמד אותנו המקרה של שושי, עלולות להיות הרסניות ומסוכנות.

 

שושי הגיעה למרפאות מוסקונה על מנת לרענן את העור בעזרת טיפול ייעודי למרקם העור המעניק לו לחות, חיוניות וזוהר, בוטוקס הדור החדש, ומילוי צדי הפה ומריונטות (קמטי ההבעה העליונים והתחתונים).

ד"ר רוני מוסקונה, מנתח פלסטי בכיר, מדגיש כי על מנת להימנע מטיפול כושל וכדי להגיע לתוצאות טובות, יש לבחור ברופא מוסמך אשר מכיר את האנטומיה של הפנים. רצוי שהוא יהיה מנתח פלסטי, שיודע להשתמש בטכניקה מדויקת ובחומרים הטובים ביותר.

 

"כשהולכים למקצוען, מרגישים את זה מיד", פוסקת שושי. "אחרי הטיפול הסתכלתי על הפנים שלי ואמרתי 'וואו, אני נראית טוב'. לא היה לי שום סימן על הפנים. אני מרגישה צעירה, יפה וזוהרת יותר".

 

צפו בד"ר רוני מוסקונה, מומחה לכירורגיה פלסטית, אורי מוסקונה, מנכ"ל מרפאות מוסקונה וד"ר מיכאל משה, מומחה לכירורגיה פלסטית, מסבירים על הסכנות שבהזרקות פיראטיות ועל התהליכים הקוסמטיים שעברה שושי.

  

לפרטים נוספים, היכנסו>>

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים