שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אפליקציה תאתר שירותים לתיירי האירוויזיון
  עסקים בת"א שמנדבים את בתי השימוש שלהם לטובת מעריצי התחרות, רשת חברתית לשיתוף שירותים ציבוריים ושלוש אפליקציות שעוסקות בשבילי ישראל: שביל העצמאות, שביל ישראל ושבילי מסלולי השטח

  Ppass‏: שירותי חינם לתיירי האירוויזיון  

  ארבעה סטודנטים מהמכללה למינהל יצאו במיזם לשירות התיירים המגיעים לתחרות האירוויזיון בתל אביב, שיצטרכו להתפנות מעת לעת. בעקיפין, הוא ישרת גם את בתי העסק ברחבי העיר.


  סקירת אפליקציות ()

   

  בעזרת האפליקציה ניתן לאתר בקלות ולקבל הכוונה אל בתי עסק בעלי תאי שירותים, שהתחייבו לקבל את התיירים בברכה, בלי ליצור אי-נעימות או להתנות

  את השימוש ברכישת מוצרים. הרווח של בתי העסק צפוי להיות בהגדלת תנועת הלקוחות, שתייצר הזדמנויות קנייה אקראיות, "על הדרך".

   

  משתמשים שייכנסו לראשונה ליישום יוכלו לראות במבט כולל את מיקומם של בתי העסק על גבי מפה, ובלחיצת כפתור - גם ברשימה מסודרת. ליד כל אחד מהם יצויינו הכתובת והמרחק אליו וכן קישור לפרטים עליו ב-Tripadvisor, שם ניתן לקבל מידע עשיר יותר. לחיצה על כפתור Take me תספק למשתמש הדרכת ניווט, ברגל או ברכב, באמצעות "ווייז" או "גוגל מפות".

   

  אנדרואיד

   

  Where is Public Toilet‏: רשת חברתית לשיתוף שירותים ציבוריים  

  אתם בעיר זרה והשלפוחית לוחצת; ייתכן שממש מעבר לפינה יש שירותים ציבוריים אבל אתם לא מודעים לכך. היישום הזה מבקש לסייע לבעליו להקל על הלחץ.

   

  סקירת אפליקציות ()


  לאחר ההתקנה תידרשו להוריד קובץ מידע הנוגע לאזור שבו אתם נמצאים: תוכלו לבחור בין קבצי אירופה, אפריקה, אסיה (צפון או דרום), או בקובץ גדול יותר, של העולם כולו. הורדתם? לפניכם מפה, שבה מסומנים חדרי השירותים הציבוריים הנמצאים בסמוך אליכם באייקון ייחודי. לחיצה על כל אחד מהם מציגה חלון עם פרטים בנוגע למרחק שלכם מן התא, שעות הפתיחה, ודירוג.

  ניתן ללחוץ ישירות על כפתור ה"גוגל מפות" (או אפליקציית ניווט אחרת) ולקבל הנחיות ניווט למקום. בהמשך תוכלו גם להוסיף חדרי שירותים שאיתרתם לטובת הכלל על-ידי לחיצה על המיקום המדוייק שלהם על המפה. רצוי גם להוסיף פרטים.

   

  אנדרואיד

   

  שביל העצמאות: העיר העברית

  מסלול הליכה באורך של כק"מ ברחובות תל אביב, המסומן באמצעות פס מפליז, שהוטבע בעשרה אתרים הנמצאים סביב בית העצמאות, מקום הכרזת המדינה, וקשורים בתולדות העיר ובהקמת ישראל. כולל מידע ושעשועונים שילוו את הסיור.

   

  אנדרואיד

  אייפון

   

  בשביל ישראל: לאורכה ולרוחבה

  כל המידע הנוגע לשביל ישראל: דירוג המקטעים על-פי רמות קושי, תגובות מטיילים, חניוני לילה, נקודות מים ועוד. אפשר לצפות בתוואי השביל בתצוגת צילום, שתעזור לכם לוודא איבדתם את דרככם ולעקוב אחרי ההתקדמות באמצעות מנגנון מעקב.

   

  אנדרואיד

   

  סקירת אפליקציות ()

   

  עמוד ענן: מדריך הטיולים החברתי

  מדריך שיתופי שהוא חובה לחובבי טיולי השטח בארץ. אתרו את מיקומכם על פני מפות טופוגרפיות תלת ממדיות, עם יותר מ-28 אלף נקודות עניין, כולל תיאור ומידע. ניתן להוסיף נקודות עניין חדשות, כולל תמונות, ולעדכן את המידע הקיים.

   

  אנדרואיד

  אייפון

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  האפליקציה שתמצא שירותים לתיירי האירוויזיון
  מומלצים