שתף קטע נבחר

לאה גולדין: "כשמאות אלפים יפקדו את החלקות הצבאיות - אשאר בשבי"

אמו של קצין צה"ל שגופתו נמצאת בידי חמאס מאז מבצע צוק איתן אמרה בסרטון שפרסמה לרגל יום הזיכרון: "אני אמא שבויה. הדר גולדין הוא חלל צה"ל ולא גופה! שבוי ולא נעדר!". סגן גולדין נמצא בידי חמאס זה 1,740 ימים

 

 

לאה גולדין, אמו של סגן הדר גולדין, פרסמה היום (ב') סרטון לרגל יום הזיכרון שבו היא שבה ומבקשת להשיב את בנה הדר לקבר ישראל. גופתו של גולדין נמצאת בידי חמאס יחד עם גופתו של סמ"ר אורון שאול ועם האזרחים הישראלים אברה מנגיסטו והישאם אל-סייד.

 

גולדין אומרת בסרטון שפרסה: "אני אמא שבויה. הדר גולדין הוא חלל צה"ל ולא גופה! שבוי ולא נעדר! כשמאות אלפי ישראלים יפקדו את החלקות הצבאיות בבתי הקברות, אני אשאר בשבי. כבר 1,740 ימים, יותר מארבע שנים ותשעה חודשים, שאנחנו נמצאים בשבי".

סגן הדר גולדין ()
סגן הדר גולדין
 

עוד אמרה גולדין כי "דווקא ביום הזיכרון, חשוב לי להזכיר: הדר שלנו, מפקד נערץ מפלס"ר גבעתי, שנשלח על ידכם לקרב במלחמת 'צוק איתן' הוא חלל צה"ל ולא גופה. הדר הוא לא נעדר, אלא שבוי בידי חמאס, בעזה, מרחק של שעה נסיעה מלשכת שר הביטחון בקריה בתל אביב".

 

"התרגשתי ומחיתי דמעה כשהחזירו את חלל צה"ל זכריה באומל. רעדתי כשחיבקתי את משפחתו בשבעה ונשרפתי מבפנים על כך שאביו, יונה באומל, לא זכה להגיע לרגע הזה. לא מדובר במאבק אישי של משפחת גולדין, אנחנו נאבקים על האתוס הלאומי – חיילים מהקרב מחזירים בכל מצב!", אמרה בנוסף.

 

ברצועת עזה נמצאות גופותיהם של שני חיילי צה"ל, הדר גולדין ואורן שאול, שנפלו במהלך מבצע צוק איתן בשנת 2014. בנוסף, ברצועה נמצאים גם שני אזרחי ישראל שחצו את הגדר לתוך רצועת עזה, אברה מנגיסטו והישאם אל-סייד. ארגון הטרור חמאס מחזיק בגופות ובשני האזרחים.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים