שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צפו: האם זה עדיין לגיטימי להתחיל בברים?
  היכרויות ב-2019: ציידנו את טל גטרייטמן, רווקה תל-אביבית מצויה, בצלמת ומיקרופון, וביקשנו ממנה להסתובב בחיי הלילה של העיר שלא ישנה אף פעם, כדי לבדוק האם בעידן האפליקציות המהירות יש מי שעדיין מעדיף להתחיל פנים אל פנים בבר. וגם: איך נשים מעדיפות שיתחילו איתן?

   

  (כתבת ותסריט: טל גטרייטמן, צילום: ליהי קרופניק, הפקה: מיכאלה חזני)

   

  טינדר, אוקיי-קיופיד, האם עם כל האפליקציות השולטות היום עדיין ניתן להכיר בנים או בנות בברים? החלטתי לחרוש את הברים הכי שווים של תל-אביב כדי לבדוק אחת ולתמיד - מה הרווקים והרווקות חושבים היום על חיזור פנים אל פנים, והאם עדיין יש לו מקום?

  מתוך הווידאו ()

  בסיורי, יש מי שאמר לי שאנשים כן מתחילים בברים, גברים מתחילים עם נשים וגם נשים מתחילות עם גברים. לעומת זאת, בחור אחר טען בפניי שאנשים כבר לא מכירים פייס טו פייס היום ומעדיפים לברוח למסכים. "אני חושב שהבריחה הזאת לאפליקציות היא נורא פשוטה, אז כולנו עושים את זה", סיכם. "זה דורש המון אומץ להתחיל עם מישהו פנים מול פנים עכשיו", חיזקה רווקה אחרת שהסכימה להשיב לשאלון שלי.

   

  כשביקשתי מרווקה נוספת להעניק טיפ לגבר שרוצה להתחיל עם מישהי בבר, היא השיבה: "שיזרום, שיהיה קליל ודברים קורים בטבעיות. צריך שיהיה בן אדם, שיהיה עצמו. פשוט לבוא פתוחים בראש. זה עדיין אפשרי וכולם מחפשים את זה". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים