שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מוטי גלעדי: "מן הראוי להזמין משתתפי עבר לאירוויזיון"

  האמן הוותיק התרעם על כך שלא הוזמן להשתתף באירוע עצמו. "לא מדובר באלפים אלא בכמה עשרות, 60-70 כרטיסים", הוא אמר לאולפן ynet והוסיף כי הוא לא לבד. "אני חושב שאני מייצג חלק נכבד מהזמרים"

  אירועי אירוויזיון 2019 סוחפים את ישראל כבר שבועות ארוכים, אבל יש מי שחושב שמקומם של זמרי האירוויזיון לדורותיו, נפקד מהתחרות השנה. מוטי גלעדי כתב פוסט בפייסבוק בו דרש ממארגני האירוויזיון להתייחס בצורה הולמת לאמני העבר. "בשבועות האחרונים מתרבות תכניות האירוח בהן מראיינים ומופיעים נציגי העבר של ישראל באירוויזיון... לאור ניצול האמנים וקניינם הרוחני, תיעודם וחשיפת תאורים ואפיזודות בליווי חומרים מצולמים שמעשירים את התכניות והפרופגנדה לקראת האירוע, האם לא עולה בדעתו של איש מהמארגנים כי מן הראוי, נכון והמכובד להזמין את נציגי העבר לאירוע?", כתב גלעדי בזעם והוסיף: "לא הגון ולא מכובד שכך יהא".

   

   

   "כבר שבועות ארוכים משתמשים באמני ישראל, בזמרים שהשתתפו לאורך השנים באירוויזיון, בחומרים שלהם, בראיונות, פאנלים, כתבות מיוחדות. אני אמנם כתבתי את מה שכתבתי אבל אני חושב שאני מייצג חלק נכבד מהזמרים", אמר היום (א') גלעדי, שייצג את ישראל באירוויזיון 1986, לאולפן ynet.

   

  מה כל כך חשוב לך להיות שם?

  "עובדה שזה בראש מעיינינו בשבועות האחרונים ברמות על, כמו שלא היה מעולם וזה בסדר גמור, אני פשוט חושב שמן הכבוד הראוי להזמין את משתתפי העבר לאירוע עצמו".

   

  את כולם? כל מי שהשתתף באירוויזיון בהיסטוריה של מדינת ישראל?

  "לא מדובר באלפים, מדובר בכמה עשרות, 60-70 כרטיסים".

   

  מוטי גלעדי ()
  לא הוזמן לאירוויזיון. מוטי גלעדי

  פנית לאנשי התאגיד?

  "פניתי לתאגיד וקיבלתי הזמנה להיום, לפתיחה של משהו בכיכר התרבות, אבל לא לאירוע עצמו. אמרו לי שמנסים לסדר את העניינים".

   

  נעלבת שלא הזמינו אתכם?

  "אני לא יודע אם לקרוא לזה עלבון, זו לא צורה הגונה, קלאסה מסוימת שאני מצפה לה ולא רק אני אלא כל אחד".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים