שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  במשרד התרבות התלוננו שמירי רגב לא הוזמנה לאירוויזיון. אחרי שהוזמנה - הודיעה שלא תבוא

  במשרד התרבות קבלו על כך שבניגוד לשרים אחרים, שרת התרבות מירי רגב לא הוזמנה לאירוע התרבות הבינלאומי. בתגובה תאגיד השידור הציבורי הזמין את השרה, אך היא הודיעה כי לא תוכל להיענות להזמנה

  פארסת ההזמנה לאירוויזיון של מירי רגב: אחרי הפרסום ב-ynet על כך שלא הוזמנה לאירוויזיון, גורמים מטעם שרת התרבות מירי רגב פנו לתאגיד השידור הציבורי והתלוננו על שלא הוזמנה לתחרות. בתאגיד נענו והזמינו את רגב, אולם השרה שלחה הודעה לתקשורת כי היא: "לא תוכל להיענות להזמנה".

   

  פתיחת מושב הכנסת (צילום: מוטי קמחי)
  מירי רגב - הוזמנה אך לא תגיע(צילום: מוטי קמחי)

  כזכור תאגיד השידור הציבורי הזמין לאירוויזיון שייערך במתחם אקספו בתל אביב וישודר בכאן, רק שרים שמשרדיהם הוגדרו על ידי ועדת ההיגוי של הממשלה כבעלי עניין: שר התקשורת איוב קרא, שר האוצר משה כחלון, שר התיירות יריב לוין והשר לבטחון פנים גלעד ארדן. בנוסף, ראש הממשלה הוזמן לאירוע, ועל אף הבדיקות הבטחוניות שערכו אנשי לשכתו במתחם התחרות - נכון לכתיבת שורות אלה, הוא טרם אישר את הגעתו.

   

  "גורמים במשרד התקשורת פנו אלינו כדי להזמין את השרה רגב לאירוויזיון", אמרו גורמים בתאגיד השידור הציבורי, "וכשהיא פנתה אלינו שמחנו להזמין אותה, לא היו כאן משחקים של אגו".

   

  אחרי שהשרה הוזמנה, היא מיהרה להוציא הודעה לתקשורת באמצעות דובריה בה נאמר כי על אף שהוזמנה היא לא תוכל להגיע. אולם רגב לא סיפרה כי אנשיה הם אלה שפנו לתאגיד.

   

  ממשרד התרבות נמסר בתגובה: "השרה רגב לא פנתה בבקשה להיות מוזמנת לאירוויזיון. עם זאת, מנכ"ל משרד התרבות והספורט אכן פנה מיוזמתו לתאגיד על מנת להבין כיצד ייתכן ששרת התרבות של מדינת ישראל טרם הוזמנה לאירוע תרבות בינלאומי בסדר גודל של האירוויזיון שמתקיים בישראל. בעקבות פנייתו, התאגיד הודיע שאכן הוא מזמין את השרה. יחד עם זאת, לצערה של השרה רגב, היא לא תוכל להיענות להזמנה. השרה רגב מודה לתאגיד על הזמנתה ומאחלת בהצלחה לכל המתמודדים, ובמיוחד לנציג הישראלי, קובי מרימי".

   

  מתאגיד השידור כאן לא נמסרה תגובה.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מוטי קמחי
  לא תגיע לאירוויזיון. השרה מירי רגב
  צילום: מוטי קמחי
  לאתר ההטבות
  מומלצים