שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תעלומת החיצים במלון: עוד 2 גופות בגרמניה
  יומיים אחרי ש-3 אורחי מלון נמצאו מתים בחדרם כשחיצים נעוצים בגופותיהם, גילתה המשטרה עוד שתי גופות – בדירה של אחת ההרוגות מהמלון, 650 ק"מ משם. עד ראייה סיפר על גבר עם חליפה וזקן ושתי נשים בשחור "שנראו מוזרים". 3 קשתות לירי נמצאו, המשטרה עדיין מבולבלת
  משטרת גרמניה הודיעה היום (ב') כי מצאה שתי גופות נוספות הקשורות לפרשת מותם של שלושת אורחי המלון בבוואריה שגופותיהם נמצאו בסוף השבוע כשחיצים נעוצים בהן. שתי הגופות שדבר מציאתן נודע היום, שתיהן של נשים, אותרו בדירה בעיר גיפהורן שבצפון גרמניה, דירה השייכת לאחת ההרוגות שנמצאו בסוף השבוע במלון.

   

  עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

  גרמניה תעלומה הרוגים חיצים מלון (צילום: AFP)
  המלון שבו נמצאו שלוש הגופות בסוף השבוע(צילום: AFP)

   (צילום: shutterstock)
  העיר פסאו, בבוואריה. מטיילים באים ויוצאים ליער(צילום: shutterstock)

  הפרשה, נזכיר, נחשפה אתמול: התקשורת בגרמניה מדווחת כי חדרנית במלון באזור העיר פסאו שבבוואריה, קרוב לגבול עם אוסטריה, נכנסה לחדר במלון כדי לנקות אותו, ושם מצאה שלושה אורחים מתים – גבר בן 53 ושתי נשים בנות 30 ו-33. הגבר והאישה המבוגרת בין השתיים, תושבי מדינת המחוז ריינלנד-פאלץ, נמצאו מוטלים במיטה כשידיהם שלובות. הם נפגעו מחיצים בראש ובחזה. האישה הצעירה יותר, שבדירתה התגלו בהמשך שתי הגופות הנוספות, נמצאה מוטלת בשלולית דם על הרצפה. היא ספגה חץ בחזה.

   

  השלושה הגיעו למלון יחד ביום שישי בלילה ושילמו מראש על שלושה לילות, בלי ארוחת בוקר. הם איחלו לצוות המלון "לילה טוב", ואז לקחו בקבוקי מים וקוקה קולה והלכו לחדרם. אלא שכבר אחרי הלילה הראשון הם נמצאו מתים, ובגופותיהם נמצאו נעוצים החיצים.


  גרמניה תעלומה הרוגים חיצים מלון עוד שתי גופות ב צפון (צילום: AP)
  כאן נמצאו שתי הגופות החדשות, בסקסוניה התחתונה(צילום: AP)

  בחדר נמצאו שתי קשתות לירי חיצים – כלי נשק שבגרמניה אפשר לקנות על פי חוק החל מגיל 18. היום הודיעה המשטרה כי מצאה קשת ירייה שלישית, בתוך תיק, אולם לא נמסר היכן. מחוץ למלון מצאה המשטרה רכב חונה שעליו מדבקות הקשורות למועדון ציד.

   

  זהותם של ההרוגים טרם נחשפה, אולם נמסר כי כולם אזרחי גרמניה. אורח במלון שראה את שלושת ההרוגים מסוף השבוע סיפר שהגבר הוא אדם בעל זקן לבן ארוך שהגיע לבוש בחליפה, וששתי הנשים היו לבושות בשחור. הוא אמר כי הם נראו לו "מוזרים".

  גרמניה תעלומה הרוגים חיצים מלון עוד שתי גופות ב צפון (צילום: AP)
  זירת ההרג החדשה שמצאה המשטרה, היום(צילום: AP)

  גרמניה תעלומה הרוגים חיצים מלון עוד שתי גופות ב צפון (צילום: AFP)
  (צילום: AFP)

  המשטרה עדיין חוקרת מה היה הקשר בין השלושה, ומה בדיוק קרה בחדר. דובר המשטרה, סטפן גאיסבאואר, אמר שאין סימנים המצביעים על כך שמישהו מלבד ההרוגים היה מעורב באירוע, אולם עדיין לא ברור מה בדיוק קרה. "אנחנו מעריכים שלא היו מעורבים אנשים נוספים במוות של השלושה", אמר לסוכנות הידיעות AP. הגופות העוברו לנתיחה שלאחר המוות, והתוצאות אמורות להתקבל מחר.

   

  המלון שבו נמצאו שלושת ההרוגים בשבת שוכן בעיירה שאליה מגיעים מטיילים רבים היוצאים לטיולים ביערות בבוואריה. הזירה השנייה, בדירתה של ההרוגה הצעירה יותר השוכנת במדינת המחוז סקסוניה התחתונה, נמצאת 645 קילומטרים משם, בקצה השני של גרמניה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים