שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות
   אהדה לקבוצה יכולה לתרום גם לזוגיות
   נאמנות, אהבה, תשוקה. אם תעתיקו את ההתלהבות שלכם מהיציע למגרש הזוגי - מערכת היחסים שלכם תהפוך למופע פירטוכני

   אהדה לקבוצת ספורט היא בדרך כלל אדוקה, ונמשכת לאורך שנים ארוכות עד שהיא ממש הופכת למערכת יחסים. מערכת היחסים שלכם עם הקבוצה יכולה לאפשר לכם ליצור גם מערכת יחסים זוגית טובה, אם רק תעתיקו את ההתנהגות ממגרש הספורט למגרש הזוגיות.

    

   נאמנות ומחויבות – אוהדי קבוצת ספורט נאמנים לקבוצה ואין סיכוי שיחליפו אותה או יחלקו את אהדתם עם קבוצה אחרת. בנוסף לנאמנות, יש גם מחויבות

   בהתייצבות לכל משחק, במגרש או מול הטלוויזיה, בשנים טובות ורעות של הקבוצה. אם מישהו רק יעז לשמוח כשהקבוצה שלכם הפסידה או ידבר עליה רעות, סביר להניח שתכעסו. כזו רמת נאמנות ומחויבות היא משמעותית למערכת יחסים טובה, שמצריכה לסמוך זה על זו בימים טובים וקשים כאחד, להאמין בהצלחה הזוגית ולהגן עליה מכל מפגע פנימי וחיצוני. ואם גם קובעים זמן איכות משותף אחת לשבוע, היחסים מתחזקים עוד יותר.

    

   אילוסטרציה של זוג בחופשה (צילום: Shutterstock)
   בדרך למשחק?(צילום: Shutterstock)

    

   השקעת משאבים - אתם משקיעים בקבוצה שלכם הרבה זמן, כסף ואנרגיה. המינוי למשחקים עולה כסף, ואם הם בחו"ל, אז ההוצאה גדולה עוד יותר. בזמן משחק, אתם מרוכזים רק בזה, ובין המשחקים אתם בודקים טבלאות ניקוד, קוראים כתבות, בודקים הימורים (אולי אפילו מהמרים בעצמכם) ונערכים כבר למשחק הבא. השקעה דומה בזוגיות בצורת פעילויות משותפות, תשומת לב מלאה, השקעה במתנות ובפינוקים ויוזמות לבניית ההווה והעתיד שלכם, יגדילו את ההנאה בזוגיות.

    

   הבעת רגש - אתם מספרים לכולם על האהדה לקבוצה שלכם. כשהקבוצה מנצחת, אתם מביעים שמחה וגאווה. כשהקבוצה מפסידה, אתם מביעים אכזבה ועצב. אם תפסידו חלילה את האליפות בדקה ה-90, יש מצב שגם תזילו דמעה. הבעת רגשות של אהבה, שמחה, עצב והתרגשות במערכת יחסים הם משמעותיים להצלחתה. הקבוצה שלכם יכולה להעניק לכם רגעים שמחים, זוגיות טובה יכולה להעניק לכם חיים שלמים כאלה. כל מה שצריך כדי להיות מאושרים במערכת היחסים שלכם נמצא כבר בתוככם ומתבטא בספורט - עכשיו נותר ליישם את זה בזוגיות.

    

   ניפגש בדייט הבא,

   כתבות נוספות על דייטים ויחסים מחכים לכם בדף הפייסבוק ובבלוג: כלה בדייט ראשון

    

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים