שתף קטע נבחר

עדשת המולטיפוקל המותאמת לגיל המשתמש: הכירו את טכנולוגיות ה-AI ו-Big Data שעושות מהפך במשקפיים שלנו

עם השנים, עדשות מולטיפוקל הפכו לסטנדרט של נוחות עבור מרכיבי משקפיים. כעת הזמן להכיר את הדור הבא של עדשות המולטיפוקל, המותאמות באופן מדויק לצרכים של גיל המשתמש. עדשות Autograph Intelligence של שמיר אופטיקה משתמשות בטכנולוגיות מתקדמות כגון AI, כדי להציע לכם רמה חדשה של התאמה אישית

עבור מי שמרכיב משקפיים באופן יום-יומי, נוחות השימוש והדיוק בראייה הם המרכיבים הקריטיים ביותר, במיוחד כשמדובר בעדשות מולטיפוקל, המתקנות במקביל את הראייה לטווח הרחוק והקרוב.

 

כעת, הישראלים עומדים להכיר את הדור הבא של עדשות המולטיפוקל, אשר מותאמות לצרכים האופייניים לכל שכבת גיל באוכלוסייה. עדשת Autograph Intelligence מבית שמיר אופטיקה, אחד המותגים המובילים בעולם, נעזרת בטכנולוגיות החדשניות ביותר לשם מטרה אחת בלבד - חוויית ראייה חלקה ומדויקת, בכל רגע במהלך היום.

 

זה הזמן להכיר את עדשות המולטיפוקל בטכנולוגיה חדשנית
זה הזמן להכיר את עדשות המולטיפוקל בטכנולוגיה חדשנית

לכל גיל אורח חיים משלו - ועדשת מולטיפוקל משלו

עד היום, כל עדשות המולטיפוקל היו בנויות בצורה זהה לכל שכבות הגיל: גם לאדם בן ה-45 אשר מנהל את העולם מול מסך המחשב, וגם לבן ה-75 שנהנה בעיקר ממשחק עם הנכדים וטיולים בחו"ל.

לכן, על מנת להתאים את עדשת המשקפיים לצרכים הספציפיים של כל גיל, פיתחו במרכז המו"פ של שמיר אופטיקה בגליל העליון את עדשת Autograph Intelligence, בתהליך פיתוח ארוך ומעמיק, לצד השקעה של יותר מ-5 מיליון דולר.

 

העדשה החדשה של שמיר בנויה למעשה מ-12 עיצובים שונים שהם 'אבי טיפוס' בהתאמה לשכבות הגיל השונות - תוצאה של מחקרי ביג דאטה מעמיקים ושימוש בטכנולוגיית ה-AI (אינטליגנציה מלאכותית) לניתוח יותר מ-5 מיליון מרשמי עדשות.

 

על פי ממצאי המחקר המקיף, לכל קבוצת גיל יש העדפות מיקוד שונות ותדירות שונה של מעברים במיקוד הראייה, בהתאם לגיל העין. לכן, כל 'אב טיפוס' של עדשת Autograph Intelligence הוא למעשה עיצוב שונה של עדשה, המבוסס על אופטימיזציה טכנולוגית למאפייני השימוש על פי גיל. היקף הנתונים המנותחים ורתימת טכנולוגיית ה-AI לטובת המטרה מאפשרים דיוק מיטבי בכל עדשה.

 

לכל קבוצת גיל יש העדפות מיקוד שונות ותדירות שונה של מעברים במיקוד הראייה, בהתאם לגיל העין
לכל קבוצת גיל יש העדפות מיקוד שונות ותדירות שונה של מעברים במיקוד הראייה, בהתאם לגיל העין
 

התוצאה: עדשה המבטיחה שימוש חלק, מדויק ונוח בכל שעה במהלך היממה, ובכל גיל. עם Autograph Intelligence לא צריך למלא שאלונים ארוכים כדי להתאים לכם עדשה - העדשה החדשה מבית שמיר אופטיקה כבר יודעת מראש מה מתאים לעין ולאורח החיים שלכם.

 

אחרי הצלחה בעולם, העדשה המתקדמת מגיעה לישראל

עדשת ה-Autograph Intelligence הושקה בהצלחה רבה ברחבי העולם לפני מספר חודשים, וכעת היא מגיעה גם לישראל. העדשה זכתה בין היתר במקום הראשון בקטגוריית עדשת השנה בתחרות Optician Award באנגליה.

 

לצד החדשנות וההתאמה המדויקת לאופי השימוש, שמיר אופטיקה מציעה שירות מהיר ומקצועי, על ידי נציגים היושבים במשרדי החברה כאן בישראל.

 

"אנחנו גאים בפיתוח עדשה שהיא חוד החנית הטכנולוגית ברמה בינלאומית, תוצרת כחול-לבן", אומר יגן משה, מנכ"ל ונשיא שמיר תעשיות אופטיקה. "אנחנו מאמינים כי הבשורה שמביאה העדשה החדשה וקפיצת המדרגה הטכנולוגית הנשענת על התאמה אישית ומדויקת יותר, תחזק את המעמד של שמיר אופטיקה כמובילה בתחומה בעולם".

 

לצד החדשנות וההתאמה המדויקת לאופי השימוש, שמיר אופטיקה מציעה שירות מהיר ומקצועי
לצד החדשנות וההתאמה המדויקת לאופי השימוש, שמיר אופטיקה מציעה שירות מהיר ומקצועי
  

עדשות Autograph Intelligence זמינה בחנויות האופטיקה המובחרות בישראל. לפרטים נוספים היכנסו>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים