שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הליך השימוע לפני פיטורים למנכ"ל חדשות רשת - החל

  דירקטורים בחדשות רשת פנו ליו"ר בבקשה לקיים דיון בנוגע להמשך העסקתו של המנכ"ל גולן יוכפז. כתבי חדשות רבים צייצו בעד המשך העסקתו, אך אחרים ביקשו לא להתערב. "יש תחושה שזה הקרב שלנו. וזה לא"

  פרסום ראשון: החל הליך השימוע של מנכ"ל חדשות רשת, גולן יוכפז, כפי שנחשף ב-ynet.

   

  ל-ynet נודע כי דירקטורים בחדשות רשת פנו ליושבת ראש הדירקטוריון, זוהר קדמון סלע, בבקשה לקיים דיון בנושא זימונו של יוכפז לשימוע בעניין העסקתו.

   

  גולן יוכפז (צילום: אוראל כהן)
  גולן יוכפז(צילום: אוראל כהן)

  תהליך הפיטורים לא יהיה פשוט, מאחר ונדרש רוב של 80 אחוז בדירקטוריון כדי להדיח מנכ"ל מכהן מתפקידו, במיוחד לאור העובדה שנדרשות הצבעותיהן של שתי נציגות הציבור. אחת מהן, יושבת הראש קדמון סלע, יצאה להגנתו של יוכפז פעמיים מאז חשיפת ynet. "אני פועלת לכך שעננת אי הוודאות תוסר במהרה, כדי שגולן ימשיך להוביל את החברה", כתבה אתמול קדמון סלע לעובדים.

   

  במקביל, כתבי חדשות רבים צייצו בטוויטר על חשיבותו של יוכפז למערכת ועל רצונם שיישאר, ביניהם ברוך קרא, אביעד גליקמן ורביב דרוקר.

   

  מנגד, כתבים אחרים בחדשות רשת אמרו: "אנחנו בכלל לא רוצים להתערב אבל יש תחושה שזה הקרב שלנו. וזה לא. זה הקרב שלו ואין כאן עניין של חופש העיתונות. הכתבים לא חייבים לעמוד כחומת הגנה למנכ"ל שלהם, רק מי שרוצה. וכאן, נראה כאילו אין ברירה, למרות שהוא לא ביקש מאיתנו, אבל זו התחושה".

    

  מאז השלמת המיזוג בין רשת לעשר בתחילת 2019, נתגלעו חילוקי דעות בין יוכפז לבין בעלי המניות, מה שהוביל להחלטה על סיום תפקידו. על פי גורמים המעורים בפרטים, נרשמה אכזבה מנתוני הרייטינג מאז המיזוג בין רשת לעשר.

   

  את תגובתו של יוכפז לא ניתן היה להשיג.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אוראל כהן
  החל השימוע שלו. יוכפז
  צילום: אוראל כהן
  לאתר ההטבות
  מומלצים