שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ראו הוזהרתם: החנייה חינם, הדו"חות יקרים
  הדרישה הגדלה והולכת למקומות חנייה בחניון הנתיב המהיר יצרה כאוס וחנייה לא מסודרת. כדי להלחם בתופעה יחולקו מעתה דו"חות בסכומים שינועו בין 200 ל-500 שקלים

  דו"חות החנייה לחניון הגדול בארץ בכניסה לנתיב המהיר, עם 2,000 מקומות חנייה ללא תשלום. החניון משמש נהגים שמגיעים לתל אביב, מחנים בו את רכבם וממשיכים ליעדם בשאטלים חינמיים וחוסכים חיפושי חנייה ארוכים ותשלום יקר. אחרי שמונה שנות פעילות הוא נחשב להצלחה ומתמלא כמעט בכל יום. תוכנית להכפילו ל-4,000 מקומות חניה באמצעות קומה שנייה אושרה כבר לפני כשלוש שנים, אך תושלם כנראה רק בעוד כשנתיים.

   

  חניון שפירים (הנתיב המהיר)
  בקרוב - קנס על חנייה לא חוקית(הנתיב המהיר)

   

  הצמיחה הקבועה במספר המשתמשים בחניון והתנהלות בלתי מתחשבת של המשתמשים בו, גורמת כיום לא אחת להפרעות תנועה קשות. נהגים חונים בין היתר על המדרכות, בקצה שורות ובצמתים באופן המפריע לתנועה לרבות חסימת מעברים להולכי רגל. כל זאת כדי לקצר את זמן חיפוש החנייה או פשוט כדי לחנות קרוב יותר לבית הקפה.

   

  חניון שפירים (הנתיב המהיר)
  (הנתיב המהיר)

  מיום שלישי הקרוב (21.5) יתחילו לראשונה פקחי החנייה של המועצה האזורית שדות-חן לחלק דו"חות חנייה לנהגים שחונים שלא במקומות מסודרים, בשיתוף פעולה בין הנהלת הנתיב המהיר למועצה האזורית שבשטחה נמצא הנתיב, יתחילו הפקחים לחלק דו"חות בשווי של 200 עד 500 שקל.

   

  לפי נתוני החברה המפעילה, מדי יום נוסעים בנתיב המהיר כ-9,000 מכוניות, כ-1,000 מהם תחבורה ציבורית שפטורה מתשלום וכ-500 כלי רכב עם מספר נוסעים הפטורים אף הם מתשלום על הנסיעה בנתיב. מאלה, כ-100 נושאים תג נכה המקנה אף הוא פטור מתשלום. בשאטלים עושים מדי יום שימוש כ-4,500 נוסעים בכ-300 סבבים בשני הקווים הפעילים.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים