שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: אנס מכרה אחרי מסיבת יום הולדתה במועדון בתל אביב
  "אני יודע שאת רוצה את זה": גבר בן 57 הואשם בשורת תקיפות מיניות של צעירה בת 20 לאחר בילוי שכלל עישון קנאביס משותף. פרקליטו של הנאשם: "הוא מכחיש את המיוחס לו, הקשר עם המתלוננת היה בהסכמה מלאה"

   

   

  תקיפה תוקף אילוסתוקף אילוסתקיפה (צילום: shutterstock)
  אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

  תושב תל אביב בן 57 חידש את הקשר עם צעירה בת 20 שעמה ניהל בעבר שיחות בטלפון. הוא הציע לה להיפגש כדי לחגוג יחד את יום הולדתם. בצאתם מהמועדון האיש תקף אותה מינית ואמר לה בין היתר: "אני יודע שאת רוצה את זה". כך מתואר בכתב אישום שהוגש היום (ה') לבית המשפט המחוזי בעיר.

   

  מכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד שלי קוטין מפרקליטות מחוז תל אביב, החל מאוקטובר בשנה שעברה קיימו כאמור השניים קשר טלפוני, שבמהלכו חזר הנאשם וביקש להיפגש עם המתלוננת פנים אל פנים, הבטיח לרכוש בעבורה רכב ולהעניק לה סכומי כסף.

   

  לאחר שהנאשם הגיב בבוטות כלפי המתלוננת, שדחתה את בקשותיו להיפגש עמה באמתלות שונות, היא ניתקה עמו את הקשר. באפריל השנה חידש הנאשם את הקשר עם הצעירה והציע לה להיפגש כדי לחגוג יחד את יום הולדתם. המתלוננת נעתרה להצעה והודיעה לנאשם כי היא בדרכה לחגוג עם חברותיה את יום הולדתה במועדון בתל אביב.

   

  ב-5 במאי, לאחר שנפגשו במועדון, שאלה המתלוננת את הנאשם "יש לך משהו לעשן?". הנאשם השיב בחיוב ומסר לידיה שקית ובתוכה קנאביס. המתלוננת נטלה את הסם ויצאה יחד עם הנאשם מהמועדון.

   

  השניים השתמשו בסם, ולאחר מכן חשה הצעירה חולשה פיזית ובחילות, התקשתה לדבר ולהזיז את איברי גופה והקיאה כמה פעמים מחוץ לרכב. לאחר מכן התקרב הנאשם אל הצעירה, חיבק אותה, הרים את חולצתה ונישק אותה למרות שאמרה לו במפורש "די, אני לא רוצה".

   

  בהמשך נכנס הנאשם לרכב, סגר את הדלת - ואז ביצע במתלוננת מעשה מגונה למרות בקשותיה החוזרות ונשנות לחדול ממעשיו.

   

  החברות סייעו לצאת מהרכב - והנאשם נסע 

  לאחר מכן, כך לפי כתב האישום, התיישב הנאשם במושב הנהג ונסע עם הרכב לאזור עם תאורה חלשה בחניון. הוא כיבה את פנסי הרכב ובעוד המתלוננת שוכבת ברכב כשעיניה עצומות - התקרב אליה הנאשם ואנס אותה. עוד צוין כי הנאשם ניסה לאנוס את הצעירה פעם נוספת, ומשלא הצליח לעשות זאת - ביצע בה מעשה מגונה.

   

  בהמשך, חברותיה של המתלוננת התקשרו לטלפון הנייד שלה. הנאשם השיב לשיחה והטעה את החברות באשר למקום הימצאם. המתלוננת לקחה מידיו את הטלפון, עדכנה את החברות על אודות מיקומה המדויק וכעבור כמה דקות הן הגיעו למקום. החברות סייעו לה לצאת מהרכב והנאשם נסע מהמקום.

   

  תקיפה תוקף אילוסתוקף אילוסתקיפה (צילום: shutterstock)
  אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

  בבקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים צוין כי "נסיבות ביצוע העבירות מעידות על מסוכנותו הרבה של המשיב כלפי שלום הציבור וביטחונו. מדובר בעבירות חמורות ביותר שביצע המשיב כלפי צעירה בת 20, שהייתה נתונה תחת השפעת אלכוהול וסמים שסיפק לה המשיב".

   

  הפרקליטות מייחסת לנאשם עבירות של אונס, ניסיון אונס, מעשה מגונה בנסיבות אונס, הספקת סם מסוכן והחזקה ושימוש בסם מסוכן.

   

  עו"ד שחר מנדלמן, פרקליטו של הנאשם, מסר בתגובה: "לנאשם הייתה היכרות ארוכה עם המתלוננת. הוא מכחיש בתוקף את המיוחס לו ועומד על כך שהקשר עם המתלוננת היה בהסכמה מלאה".

   

  ניסיון אונס ברחוב 

  במקביל הגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מלסה ג'מבר (34) בגין ניסיון אונס ומעשה מגונה ברחוב בתל אביב ובפתח תקווה.

   

  לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד רנית בר און, ב-8 במאי צעדה אישה בשביל להולכי רגל ברחוב הארבעה בתל אביב. הנאשם הגיח לעברה, תפס אותה במותניה, הפיל אותה על המדרכה ונשכב מעליה. ג'מבר הרים את חצאיתה של המתלוננת וחשף את איבר מינו. היא התנגדה ניסתה להרחיק אותו מעליה תוך כדי זעקות לעזרה. עוברי אורח שהיו בסמוך אחזו בנאשם ומנעו ממנו לבצע את זממו. כתוצאה מהפלתה למדרכה, היא נחבלה בשתי רגליה.

   

  חודשיים לפני כן צעדה מתלוננת נוספת ברחוב הסיבים בפתח תקווה כשהיא מרכיבה אוזניות. בשלב מסוים הגיח הנאשם מאחוריה, פנה אליה ושאל אותה "את גזענית?". בתגובה היא צעקה עליו שיתרחק. הוא תפס את האוזניות שלה ובהמשך ביצע בה מעשה מגונה והצמיד אותה לגדר. האישה הדפה את הנאשם, ועוברי אורח שהגיעו למקום מנעו ממנו להמשיך ולפגוע במתלוננת.

   

  בבקשת המעצר כתבה עו"ד בר-און כי "כנגד המשיב קמה עילת מעצר... שכן המשיב בהתנהגותו הוכיח שהוא מסוכן לציבור בכלל ולציבור הנשים בפרט, כאשר בצהרי יום ובעיבורה של עיר אינו נרתע מלהתנפל על עוברות אורח."

   

  סנגורו של מלסה ג'מבר, עורך הדין דן באומן מטעם הסנגוריה הציבורית מסר בתגובה: "מדובר בצעיר שאינו בריא בנפשו, מוכר כנכה פסיכיאטרי במוסד לביטוח לאומי ואושפז עשרות פעמים על רקע מחלתו זו. בדיון ביקשתי לשלוח את מרשי להסתכלות פסיכיאטרית ובית המשפט נעתר לבקשה זו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים